Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~194

  • 33 986
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 818
втори фраг...Боранови си връщат конака...Шах и мат...


https://www.youtube.com/watch?v=0zTenAQ6EsI&feature=youtu.be … q3H25ZqHBWqhmgFJM

# 271
  • Мнения: 36 755
Гости мерси за новия фрагман  Hug

И как става това.... Thinking Фарук и Фикрет четат някакъв документ.... Thinking Thinking Какво ли пише в него..... Thinking Thinking

Едно момиче е написала във фейса.....

Цитат
Юлфет изкупи обратно дяла на Боран и връчи ключовете на Есма !

Интересен епизод предстои.... newsm10 smile3521

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 20:16 от MAMA-AN

# 272
  • Мнения: 41 704
Гости ,благодаря за фрагмана! Hug

Ани Hug

# 273
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 818
 Превода на Сафие Бекирова Grinning
 Фикрет-Гоооооол! Това е!
Ипек-И сега какво? Продаде ли се ,парцела?
Осман-Еееее...Какво,стана...? Изведнъж,нещо стана!
Фарук-Фикрет..Ааааааа!
Есма-Колко добре,би било,да намерим една голяма къща,да си има и голяма градина с голям двор! И да ,заживееме ,всички заедно!
Гарип-Тази къща е замъкът на Есма! Които и друг да е собственика ѝ,тази истина няма да се промени никога!
Адем-Аз завзех,замъка,но загубих битката!

# 274
  • Мнения: 36 755
Гости мерси за превода на Сафие  Hug



В официалната страница в Инстаграм,пише -Пригответе се,мисля че се връщаме вкъщи!

На страницата на Невестата във фейса момичетата разсъждават на клавиатурата....
В първия фрагман нали Юлфет каза, че ще изкупи дела на Боранови от парцела......
Явно, че с тези пари семейството закупува отново конака.....
Гарип явно е убедил Адем.....

"Гарип-Тази къща е замъкът на Есма! Които и друг да е собственика ѝ,тази истина няма да се промени никога!"

# 275
  • Мнения: 36 755
Добро утро невести  Hug
Синоптиците правят все по-точни прогнози....
Скрит текст:
Снощи при нас заваля - кротък и продължителен дъжд....Сега все още не вали, но сигурно ще започне периода на дъждовната и снежна есен.....

Да започнем деня с кафе или чай - избора е ваш  Peace



И да си пожелаем приятен и успешен ден  Hug

Нова снимка от сета на невестата.....



# 276
  • Мнения: 41 704
Добро утро! Hug



Ани Hug,благодаря за поднесеното!Сутринта ще изпия кафенцето,а следобяд чайчето! WinkБлагодаря и за новините от фейса! bouquet

На Гости,за превода на фрага от СБ! Hug

зад кадър от филма "Капкан"


Дидем е имала РД и Еркан с приятели са го отбелязали както трябва в ресторанта им... Laughing

Пускам само 1 клипче....
https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video497094011_456239080%2Ffa … ost_497094011_196
останалите тук...Еркан пее естествено... Wink
https://vk.com/erkanpetekkayafan?w=wall-58520450_33543%2Fall

Желая ви приятен ден и при нас е дъждовен! umbrella bouquet

# 277
  • Мнения: 36 755
Злати  Hug

От страницата на Melek във фейсбук

Цитат
Йозджан Дениз и съпругата му Фейза Актан, която през април роди сина им Кузей, са посетили театралната постановка "Мечхул паша". Постановката е предизвикала огромен интерес сред зрителите. Съпружеската двойка за първи път след раждането се показват официално сред обществото и позират пред камерите.





Разбира се папараците не са пропуснали да направят сравнение и коментар, че Фейза отново подражава на Аслъ - Сюрея в Невестата, този път с прическата....



Сигурно си спомняте, че при сключването на брака им с Ози, Фейза беше със същия модел рокля, с каквато Сюрея беше облечена в един от епизодите преди това....



И още една рокля....

# 278
  • Мнения: 4 642


        Здравейте, момичета!

        Изгледах вчера серията. Беше ми приятно, но само толкова. Нямам и някакви по-специални изисквания вече. Стига да няма сценарийни глупости. Но ми се струва, че бяха пресолили с поведението на братята. И то не в смисъл в отношението към Гарип, Есма и техния брак, а въобще. Някак ми звучеше прекалено хумористично, а не сърдито, както се искали, вероятно. Предната серия беше много по-издържана.

       В новите два фрагмана дали не се развива бързо действието?! Да не вървим към финал?! Не бих се учудила. Пък дори и да избелят образите пак по-добре, от колкото внезапно спиране в неочакваното. Ще  ми е мъчно за сериала. Защото сякаш не гледам филм, а живееш  всекидневието на едно семейство. Такива чувства съм имала и към Листопад. И към някой и друг, но сравнявам точно тези два, защото имах и имам чувството как с всяка серия влизам в дадено семейство и заживявам с тях в ежедневието им.

       Сценката с размяната на бебетата не ми се видя пресилена. Особено щом като в дъното на случката е Акиф!  Grinning. Единствено се подразних от реакцията на Сюрея, когато се терзаеше, че го няма бебето й. Или беше прекалено истерична, или тя не съумя да отиграе добре тази реакция. Мисля, че по-скоро второто.

       Осман...В тази серия намирам образа му за доста поразчупен. И не е до промяна в играта на актьора. Той е добър професионалист. Явно е и до сценария. Много ми хареса как реагира при появата на Адем пред вратите му и как го прогони! И с думите и с тялото си. За добрата му игра с очи съм я харесала от началото още.

       Гледайки снимката зад кадър, където двете снахи са с бебетата си, си задавам отново въпроса - защо в техните сериали  винаги държат бебетата с лице към камерата!?  Нормално е майките като си гушкат бебетата да са с лице към тях! За пръв път ми хрумва да го споделя това впечатление

      Фейза бързо си възстановила хубавата фигура. Обаче доста си личи разликата в годините. Хубав мъж е Йозджан, но и тя има много момичешко излъчване. Тя си е и млада, де, но някои млади жени дълго време изглеждат като момичета. Дано да са добре. Пожелавам им го.  

   П.п. Не съм успяла да го пусна поста. Сега забелязвам. Добре, че не ми се е изтрил.

      

# 279
  • Мнения: 41 704
Привет! Hug

Ани HugКриси Hug

В постановката,която са посетили Йозджан и Фейза е  участвал Фатих К./Акиф!Там са били също Неслихан и Тамер Левент! Peace





# 280
  • Мнения: 36 755
Привет момичета  wavey
Нищо не съм гледала, защото компа днес ми направи проблем...изправиха ми се косите докато го подкарам, че имам много информация.....

Злати  Hug Криси  Hug благодаря за споделеното и новото инфо  Hug

Намерих във фейса малко инфо за новия сериал с участието на Еркан и Ферхунде  Grinning...

Цитат
Съвсем скоро по Fox TV ще започне новия сериал "Плячка", с Еркан Петеккая и Дениз Чакър!
Еркан ще играе ролята на Кемал Вардар, който след десет години в кома, излиза от него, и по чудо продължава да живее, а Дениз Чакър ще влезе в образа на Рейхан - съпругата на Кемал.



За ролята й в новия сериал Дениз Чакър се е накъдрила....





# 281
  • Мнения: 3 116
Днес е денят на Невестата! Да започнем с кафе!

# 282
  • Мнения: 36 755
Добро облачно и дъждовно утро

Кафето е готово  food010



Днес е денят на Невестата  newsm10 Снощи изгледах част от преведения епизод, днес ще го довърша...Няма промяна в мнението ми от това, което видях с превод...Фарук и Фикрет малко прекалиха при гостуването в дома на Гарип....Целта сигурно е била да създадат комичен ефект, ама на мен не ми беше забавно....дори ми е леко дразнещо....
Дано довечера да не си правят такива експерименти  Praynig

Мисля, че тези снимка са нови....





ПП - Лу радвам се, че си пием кафето отново заедно  Hug

# 283
  • Мнения: 41 704
Добро утро! Hug



Лу HugАни Hug,благодаря за кафенцето,пожеланията и инфото от вчера за сериала с Еркан! bouquet bouquet

Днес отново е нашия ден за кино! Party Аз си изгледах епизода още в сряда!Хареса ми и се надявам да продължават и за напред така! PeaceБоранови се завръщат!Да видим Фикрет ще разкрие ли връзката Адем-Юлфет след като ще им върне конака с/у заплащане предполагам! Peace И какво ще предприеме Дилара! Thinking



Сега видях,че са качили откъс от новия епизод!Вчера проверявах,но нямаше! Peace

62. Bölüm 2. Ön İzleme - startv.com.tr özel

https://www.startv.com.tr/dizi/istanbullu-gelin/ekstralar/62-bol … -startvcomtr-ozel


Желая ви приятен ден,макар и студен! bouquet

# 284
  • Мнения: 36 755
Злати  Hug
Тъкмо си мислех, за прическата на Сюрея.....нарочно или не но много често Сюрея изглежда като току що станала от леглото и вързала косата с ластик, без да е ударила един гребен....Но явно, че в отрязъка става въпрос за прическата на Сюрея.... Thinking

Дядо Гарип предполагам с Яз.....

Общи условия

Активация на акаунт