Тест + , кървене , неясна ситуация

  • 805
  • 7
  •   1
Отговори
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Моля за идеи как да помогна на приятелка .
Закъснение 1ден , два положителни теста. От втория ден започва зацапване , преминава в кървене , без болки и съсиреци . Червена алена  кръв .
Вчера посети АГ , казал е, че ако е била бременна , вече не е , но все пак ако получи болки силни или кръвоизлива не спре и се появят съсиреци да отиде отново и  след две седмици да повтори теста . Матката не била удебелена. Изписал е кръвоспиращи , които тя не е взела .
Момичето от снощи е почти без кървене .
Добре ако е цикъл , как така само 2дни ?
Звънна ми и каза , че капчици има и то рядко кръв , но има болки в дясно .
Тест е направила и този път чертичката е по-скоро въображаема.
Аз предните два теста ги видах, единият пред мен го прави , бледи , но ясни черти.
Притеснявам се да не е някоя извънматочна бременност,  точно пък дясно да я боли и рязко да спре всичкия, теч ,  но пък теста щом не е толкова положителен ?!
Идеи ?!
От вчера кр картина , само това е извън норма .

http://prikachi.com/images.php?images/456/9432456K.jpg

Последна редакция: сб, 03 ное 2018, 23:17 от мадам тиква

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Да потърси второ мнение от гинеколог възможно най-скоро. Също така може да изследва и ЧХГ двукратно през 48 часа.

# 2
  • Мнения: 11 360
Да си направи 2 кръвни теста през 48 часа ще покажат спада ли хормона - т.е. бремеността е приклюючила или се увеличава евентуално извънматочна или нормална.

# 3
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Казах .  Утре ще отида с нея да пуснем ЧХГ  ,  болял я корема от дясно , ма май бъбречна криза щяло да е , защото по-нагоре я боляло и кръста , колики имала  , питах за закървенето , червена кръв капки само като ходи до тоалетна .
Аз нали съм чела тук какво ли не , та малко се психясвам , а е и само момичето, мъжа и е в чужбина в момента  .
Тоз доктор , уж нищо нямало , а и казал лед да си слага на корема , нищо не разбирам.
Утре да пусне това чхг , та да се знае поне нещичко ...

# 4
  • Мнения: 11 360
E този пък лед за какво? То само за апенцицит би помогнал, за нищо свързанос бременост няма връзка.  newsm78

Дали утре можете да направите 2 консултация?

# 5
  • Мнения: 2 646
Биохимични бременност

# 6
  • Мнения: 11 360
Какво стана с момичето?

# 7
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Друг проблем , дано е малкият дявол! Мека шийка на матката , при контакт кървяща ...
Благодаря ви за включването !

Общи условия

Активация на акаунт