Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 37

  • 12 099
  • 715
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 9 558
Хора, това е между дублите. И двамата слушат какво им се говори, не го знам кой е този мъж от екипа пред тях. Mоже просто да са изтощени затова да са с такива физиономии.

И аз в началото си помислих така, но според мен е нарочна снимка, а не просто уловен момент, докато им разясняват сценария.

# 706
  • Мнения: 12 403
Роси, извинявам се, не съм ви иронизирала, опитах се шеговито да ви напомня за пръстена. Макар че ако пък Марио е умрял, тя може да го носи като спомен. Grinning
Всъщност, ние откъде сме сигурни, че Велислав снима и след тия епизоди?

# 707
  • Мнения: X
Роси, извинявам се, не съм ви иронизирала, опитах се шеговито да ви напомня за пръстена. Макар че ако пък Марио е умрял, тя може да го носи като спомен. Grinning
Всъщност, ние откъде сме сигурни, че Велислав снима и след тия епизоди?
Едно птиченце ми каза, че снима Joy. получих факсове отгоре Joy
Той пръстенът не е от Марио.
От Врабчев е. Най-накрая е станало ясно защо Врабчев така се дърви на Зорница - влюбен е човекът!!!

# 708
  • Мнения: 12 403
Ах Врабчев, дърт коцкар такъв! Joy

Донатела, сериозно питам. Имаме само едно стори на Вергов. Знаем ли че е било актуално а не старо като тия снимки? Thinking

# 709
  • София
  • Мнения: 9 558
Е не е умрял, кой говори за това, май никой не е казал подобно нещо.
Аз казвам дали супер Банков няма да спаси Зорница, а Марио да седи като мухльо в някой бар или хотел.

Знаем, че Велислав снима от сторито на Вергов, където се вижда, заедно с Диана

Не е старо, защото Зорница е в черно на това стори

# 710
  • Мнения: X
Ах Врабчев, дърт коцкар такъв! Joy
Донатела, сериозно питам. Имаме само едно стори на Вергов. Знаем ли че е било актуално а не старо като тия снимки? Thinking
Актуално е. Ако беше старо, щеше да изписва датата, на която е заснето Wink
Особеност на инстаграм. Пробвала съм го.

Врабчев има вкус Wink

# 711
  • Мнения: 12 403
Добре, Доне, благодаря, един дерт по-малко Simple Smile

Роси, може Зорница да се е обадила в болницата, не директно на Банков, той е на смяна и тръгва. Знаем ли какво са измислили. Аз си държа на нашата теория от преди месец, че Марио ще пострада. И тогава Зорница ще му се хвърли на врата, ше реве, ще го моли да не я оставя, ще му обяснява как той й е всичко, ние ще се умиляваме и ще ходим да целуваме ръце на Психото, че е извадил от нея такива емоции Joy

# 712
  • Мнения: 3 269
Роси, съгласна съм с теб за очакването на негативното. Аз от известно време съм така с бледа надежда да се изненадам приятно.
Ние това да ни отвеят след нещо гадно от началото на сезона го чакаме. И така вече 32 епизода йок. Надеждата ми взе да се изпарява, затова така лесно паля от нищо 🙊.

# 713
  • Мнения: X
Абе спомняте ли си, че ние още лятото прогнозирахме с Марио да се случи нещо? Тъй че...

# 714
  • Мнения: 12 403
Добре де, Дрийми, ама това какво ти носи? 34 епизода те са заедно, подкрепят се, обичат се, очевидно са щастливи, държат се за ръце, правят всичко заедно и т.н. и ти вместо да му се радваш, чакаш кога ще свърши. И накрая като се оженят, пак няма да им се зарадваш, защото си изтощена от чакане на лошото. Ако лошото ще идва, то ще дойде въпреки всичко. Радвайте се на хубавите моменти Hug

# 715
  • Мнения: X
Ади да се радваме на хубавите моменти и да страдаме заради лошите в тема 38 Simple Smile

Заповядайте Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/?topic=1073608

Общи условия

Активация на акаунт