♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Безжизнени ~♡ Сблъсък ~♡Тема 74

  • 84 422
  • 726
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 9 540
Търсих нещо в турските медии за този прословут филм на Илкер и Елчин, но защо така нищо не откривам? А уж било договорено с всички страни и било сигурно.

Ми то от 2 години уж е договорено, ама  Whistling Whistling

Джанъм, ми де да знам, ама три мои поста един след друг ми се видяха доста  ooooh! Най- малкото можеше да с зачудиш като мене Боре що не се бие, ми само гледа  newsm78

# 166
  • Мнения: 11 984
Темпи, smihesorry

Боре, се е контузил след като е разхождал кучовете Sick, ама кака къде се загуби Thinking

# 167
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ааахахаха  Слави, искаш ли да ти покажа къде е ? : ))))) защото има снимки с приятелката си от "Забранената ябълка"  Joy

# 168
  • Мнения: 11 984
Ааахахаха  Слави, искаш ли да ти покажа къде е ? : ))))) защото има снимки с приятелката си от "Забранената ябълка"  Joy


Боби, къде може да е у мола или на кръчма Whistling

# 169
  • Мнения: 1 732

И тази нова...
Боби,аз и там те чета,нищо,че не гледам филма,а все се каня...

# 170
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Вили : ) благодаря,
Слави , ето ги Joy май са и в мола и на кръчма JoyJoyJoy
Скрит текст:

# 171
  • Мнения: 8 098
Привет, момичета!🌺

Вече омаляхме от броене!😉

Нищо ново. Днес клубът на Борко излъчваха пряко в Инстаграм, та му се чудя на акъла какви приоритети има в момента!🤨

Боби,🤗 постни ги двете хубавици, че да огреят темата!
А, ти вече го направи, но пак отношение - чернобели!🤣

# 172
  • Мнения: 11 984


Две слънца стоплящи сърцата и смразяващи погледа Mr. Green

# 173
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Алексче - те са се пуснали такива; Освен да ги оцветя   : ))))))

Славии, Слави Mr. Green

# 174
  • Мнения: 8 098
Що бе Боби, 🥰 имаше и цветна, ама ти и двете не ги долюбваш!

Ето я , само не ме замеряйте с домати, на новата версия съм и нямам скрит текст!😒


Като слънца са!🥺

# 175
  • Мнения: 11 984
А  моля, моля така черно-бели по биват и са някак по малко стряскащи Sick

# 176
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Алексче, Еда ми е симпатична от една страна, но от друга като си представя с кого
 е най-близка и ... бррррр : ))))) Но гледам да се абстрахирам. Харесвам я в ЗЯ.
Аз само черно-бели ги видях : )))) цветни ги нямам

# 177
  • Мнения: 8 098
Боби, 🤗 да си призная гледам ЗЯ и те чета в темата, но  не мога да преодолея тая неприязън  към нея, дето ме споходи покрай Гупа, а не я харесвам нито като образ, нито като игра.😕

# 178
  • Мнения: 11 984
Аз Еда не я харесвам още от Статуса, а пък с кака си  Stop, иначе добре се справя в ябълката, роля то1но за нея.

# 179
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Боби, 🤗 да си призная гледам ЗЯ и те чета в темата, но  не мога да преодолея тая неприязън  към нея, дето ме споходи покрай Гупа, а не я харесвам нито като образ, нито като игра.😕

Hug : )  натоварила си я с кака й  JoyJoyJoy

Като тръгна ЗЯ много усилия положих да се опитам да я възприема извън другите й сериали и връзки с
разни лица : ))) и доста момичета писаха , че не я харесват. Не съм я гледала аз в други проекти.
Тази роля в ЗЯ обаче й пасва, както казва и Слави.  Може би като пишат сценария и гледат да й пасва.

Все пак не е задължително да се хареса на всички. Hug

Общи условия

Активация на акаунт