С кое име можем да комбинираме името Анна?

  • 8 983
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 530
Аз също не съм съобразявала имената на дъщерите ми едно с друго.

# 16
  • Мнения: 3 025
Не разбирам защо трябва да си подхождат имената след като става дума  за две различни деца. Каквото име си харесвате, без да се съобразявате с това на сестра й според мен.

И аз не мога да разбера защо трябва да си подхождат двете имена? Напоследък наблюдавам някаква такава тенденция. Аз бих избрала имена, които ми харесват, без значение дали си подхожда с името на сестричето.

# 17
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 278
За мен е важно да си подхождат имената.
Не върви например едното дете да се казва Анна,а другото Гинка или с някакво име нищо незначещо.
Анна е едно красиво класическо име с хубаво значение и имен ден.И ще е добре и другото дете да е с такова ,за да не е ощетено.


Последна редакция: сб, 10 ное 2018, 17:09 от -veni-

# 18
  • Мнения: 6 291
Елисавета - сестра на св.Анна

# 19
  • Мнения: 607
Мария ми идва до името Анна.

# 20
  • Мнения: 18 530
Има ли в света по-популярни имена от Анна и Мария? Може би само София.

# 21
  • Мнения: 5 262
brrr тези комбинации ...

# 22
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 278
Анна и София
Анна и Мария
Анна и Елисавета
са чудесни комбинации според мен.

# 23
  • Мнения: 99
Преди време бяхме отседнали в хотел "Анна-Кристина".  Спомням си, че с приятелки обсъждахме, че звучи много приятно. Simple Smile

# 24
  • софия
  • Мнения: 773
Преди време бяхме отседнали в хотел "Анна-Кристина".  Спомням си, че с приятелки обсъждахме, че звучи много приятно. Simple Smile

Видин, Дунава, сега се замислям че  не знам дали всъщност не се казват така децата на собствениците?

Иначе по темата - една от моите приятелки се казва Анна , а сестра й Татяна  - малко на руски ми приличат ама за деца 87-90 набор, какво да очакваме. Аз съм Вера , сестра ми е Александра- едната с кратко име, другата с дълго.
Аз имах измислени имена за бъдещите си деца около 8 клас още - синът ми се казва Виктор, както съм искала .
Ако имам момиче или въобще второ дете сега се двоумя дали да използвам другото име .

# 25
  • France
  • Мнения: 12 546
 С Лиза. Анна-Лиза. Ок, ок изчезвам Joy

# 26
  • Мнения: 29 333
Смятам, че някое не много дълго трябва да е, ако искате да си пасват имената. Например Анна - Дара; Анна - Моника; Анна - Белла...и т.н. И, разбира се, класиката Анна и Мария.
Може би имате поне буква намислена, по-лесно ще се стесни кръгът.

# 27
  • Мнения: 383
Не разбирам защо трябва да си подхождат имената след като става дума  за две различни деца. Каквото име си харесвате, без да се съобразявате с това на сестра й според мен.
Много вярно.
Все пак за да няма прецакани деца е добра идея да не са някакви крайности и да са еднакво хубави имена.
Сестра ми беше силно огорчена като малка,че само тя от цялото семейство няма имен ден...
Ако  двама братя са кръстени Иван и Версачи или Георги и Уилиям е някакъв пълен абсурд.
Ако сестра ми  се казва Сияна, а аз съм Гичка ще съм много по-подтисната и обидена на нашите отколкото ако сме Кичка и Гичка Grinning  Те братя и сестри и без това се съревновават за любов,внимание и още 100 неща.

# 28
  • Мнения: 2 124
Никога не съм се съревновавала с брат си, нито за любов, нито за внимание. Никога между нас не е имало ревност. Явно родителите ни са успели да ни дадат достатъчно и на двамата. Надявам се и аз да успея с моите деца.

Аз също иначе смятам, че е хубаво името да си подхождат, дотолкова, доколкото да няма комбинации Изабела и Ралица, или Иван и Робърт примерно. Ами всичките имена са хубави, ама са ни в клин , ни в ръкав сложени заедно

# 29

Общи условия

Активация на акаунт