Октомврийските деца започват с бели от сутринта! - Тема 22

  • 58 931
  • 670
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 14 785
Днес Синеочка има ‘ден ден,та ви черпим! 🤗🎂
Още е със сополи,но минават. Утре ще идем за бележка и понеделник с песен/рев... 😂
Аз я взимам в 16:30. Тогава казаха,че е най-добре. Но ако съм на работа,ще е след 17 сигурно.

# 556
  • Мнения: 2 615
Anyyyone, честит рожден ден на Синеочка!

# 557
  • Мнения: 2 288
ЧРД! Да е здрава, щастлива и много усмихната!
Аз ги взимам около 17ч. В 17:30 са последни. Тук у наше село, всички имат баби дядовци под ръка и взимат дечкоградинците още в 16-16:15 и моите пишман гражданчета остават последни, заради самотните си работещи родители в този отдалечен от роднини край!

# 558
  • Мнения: 1 744
ЧРД на Синеочка , да стане голяма и умна госпожица.
Ние именно заради взимането от градината се насочихме към ЧДГ, че е ужас с взимането и при нас.

# 559
  • Мнения: 1 242
Тъй, като прелитам от време на време и тук , искам в аванс да ви честитя предстоящите празници. Всички вие, децата ви, да сте здрави , щастливи и успешни, а Новата 2020 да ви донесе повечко надежда , късмет и берекет.
 Вчера с Гера бяхме в Токуда при Лиляна Димитрова. За сега отлагаме операция на очичките и слагаме очила , на всяко оче +4 диоптър. Каза да, много е голям, но е обнадеждена, че този факан страбизъм е твърде вероятно да се коригира така, ако ле не, ще се предприемат операции. Въобще не ми е ясно как Гера ще сложи очила....ама хич даже. И пак се вкарвам във филм с този голям диоптър, ще се чувства ли замаяна, ще я боли ли, абе големи са ми радините вълнения Simple Smile

# 560
  • Мнения: 2 615
Поли, здрава и  успешна нова година и от нас! Диоптъра наистина не е малък, но щом докторката е обнадеждена значи ще се случат нещата.
Ние сме уж добре, ходи по няколко дни в месеца на градина, като все е болен 😖. Говори много, но не произнася правилно думите ,като пропуска доста звуци и посещава логопед в градината.Та притесненията нямат край....

# 561
  • Мнения: 14 785
Поли,стискам палци да се оправи малката. Детските очила са с ластици май,ще трябва да свикне,щом има надежда да отървете ножа. Прегръдки и минавай насам като се сетиш. 🤗
Краси,Синеочка ходи цели 4 седмици! Рекорд. Обаче групата й е от 14 деца и си мисля,че и това има значение. Тази седмица беше с кашлица и сополи и я оставих,но утре ще я водя,понеже ще ги снимат за календарите.
И тя не може да казва Р още,но тези дни я чувам да се опитва и излиза в някои думи.
Надявам се и другите да драснат по някой ред. 🤗🌺

# 562
  • Мнения: 2 050
Ей момичета как сте 😀 Ние сме на въртележката, пуснахме и дребното на ясла с баткото, тя пък предателката взе че ѝ хареса и на третата седмица докато вземем в стаята и ми махаше за чао, културна работа 😂

С прибирането сме до никъде, добре, че си го знам тоя моя мъж и не са ми били големи надеждите (щяхме да сме в Бг за рожденния ден на Бонбона, налЕ). Нищо де, напролет поне няма да е толкова шокиращо за децата да се цопнат от бразилското лято на -15 🙈

Той говори и португалски, и бразилски и предполагам и с двата е назад, но ме изненадва понякога. Днес каза “Б. особено иска си игляе” и паднахме да се хилим.

Поли хайде дано ви се размине операция, виждала съм много дечица и по-малки дори да носят едни такива мекички очила с ластиче. Може би като види колко по-ясен е образът с очила, сама да иска да ги носи.

# 563
  • Мнения: 2 288
Дами, хубаво е че се развижи темата!
Ние също сме на въртележката, сутрин е лудница Мече на ясла, Пате на градина, добре че са в една сграда. Патето е много доволна от 1ва група учат, рисуват и пеят.... "зеленчуци, който не яде" с цяло гърло по 70пъти на вечер!
По-широките дрехи успява сама да преоблича, обува чорапите и на малкият. Драмите, като че ли започват да намаляват или аз имам все по-малко време да им обръщам внимание. Много бърбори, изразява се много хубаво и правилно, покрай нея и малкият бърбори, много много. Голяма фурия са. Имат си моментите на любов и приятелство, играят си, говорят си, грижат се един за друг, ама като се разбеснеят се чудя кога ще се изтрепят....
Весели празници и много се радвам да ви чета.
Фиффи, права си, по-добре да няма толкова голяма амплитуда в Т
Ще се радвам ако още някой намери 5мин да се включи.
Поли, късмет и вярвам, че всичко ще се нареди по най-добрият начин.

# 564
  • Мнения: 2 050
О Пюър толкова е хубаво, като си играят заедно 👍🏻И при нас определено има светлина в края на тунела, занимават си се, поне на гоненица играят заедно и вече не ми се налага да се нося в лек тръс на площадката (с бебе в ръце). Много са мили, на моменти груби 🙈 но с всеки изминал ден става по-добре.

# 565
  • Мнения: 1 426
Привет, момичета!

Влизам да пожелая на всички ви светли Коледни и Новогодишни празници! Бъдете здрави и благословени - вие и целите ви семейства! Нека Коледата е незабравима за всички октомврийчета и техните братчета/сестричета!

Желая ви от все сърце - сбъдване на всяко едно коледно желание!

Поздрави на всички!

ПС: Извинявам се за нередовните включвания. 😘

# 566
  • Мнения: 352
Здравейте момичета мнооого отдавна не съм писала, но ви чета редовно.  Просто не смогвам с двамата мъници.  Влизам да ви пожелая Весели празници, нека бъдат изпълнени с много уют и топлина. 

# 567
  • Мнения: 14 785
То не че има много за четене,но си е нормално. С вече големи дечица,работа,детски градини...
Честита Коледа и от нас,много здраве желая на всички,малки и големи,много късмет и щастие! 🤗🌺🎅🏻

# 568
  • Мнения: 2 288
Дами, честита Коледа, здраве, късмет и много любов!
Ние също сме на въртележката с децата, детски градини, вируси, болнични. ....
Отпадна ни зимната ваканиця, щяхме да пускаме Пате на ски, но се разболяха. Много ми се иска да се кефя на зимата, както аз си знам, а сега изпадам в празна дупка, водеща към депресия, когато започне да става студено. Само термометри, сиропи и инхалации са ми в главата....
Вие водихте малчуганите на ски?

# 569
  • Мнения: 2 050
Момичета, за много години! Дано 2020 бъде по-щастлива и по-успешна от 2019, здрави деца и послушни мъже 🎉🎊 и вино 🍷🍷

Аз снощи се посмях и си викам да споделя с вас. Синковецът милият е наследил моя певчески талант, по празниците пътувахме наоколо и само ни измъчва със Зайченцето бяло в колата 😂 И снощи като се размрънка, искал да пеем за котарача. Чудих се, чудих какъв е тоя котарач, експериментирах с някои песни за котки обаче не. И хоп ме осени идея той да запее, пък аз ще се мъча да разпозная, реперъоарът ни не е никак богат. Запява тоз ми ти славей “ла кута-ра-ча, ла кутара-ча” и тайната беше разбулена. Та поздрави с тая песен за хлебарки, вашите наследници пеят ли 😀
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт