Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 25

  • 41 472
  • 768
  •   1
Отговори
# 735
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 831
Вече няколко пъти го гледах този фрагман и всеки път избухвам в смях на сцената с Музо. Joy
И той е джаста праста като Санем....Ако се "съберат" не дай боже...да не си около тях...

# 736
  • Варна
  • Мнения: 475
      Очаква ни весела серия.
      Джан и Санем, ще си флиртуват, ще се натискат, ще им треперят краката по приятелски. Хи хи. Джан ще я помъчи още малко.
      Джей Джей пак в издънка, този път ГГ ги разконспирираха, служителите ще пляскат в офиса за новата двойка.
      Музафер, завършен идиот, изцапа на човека стъклото и той катастрофира в близкото дърво. Да го пребиваш с лопата малко му е. И така таксиметровите услуги приключват преди да са започнали.
      Санем получава фирмен подарък. Прилича на ключ от кола или от мотора, не разбрах.
      Джан си я притиска на мотоциклетчето.
      Ако Алах ще помогне и аз го искам Джан за приятел. И ще го целувам по приятелски и др. неща ще правя по приятелски. Хи хи.
      Добре дошла evolis, забавлявай се на воля.

# 737
  • Мнения: 368
Здравейте!
Хубав фрагман, дано отпуснат повече епизоди без драми.
А Елиф качи стори, както казва Снем с бая, бая баджак Simple Smile
И аз разбрах какви ги харесва Джан Яман Simple Smile

# 738
  • Варна
  • Мнения: 1 078
       Добра вечер, неуморни птичета!   Hug

   Много сте писали!  Hug  Много нова информация сте донесли
   Благодаря за фрагмана! Ани

   Злати, Благодаря за преведения фраг!

   Линда  Радвам се, че са ме прочели!  smile3503
   Така имаме основание да чакаме с нетърпение събота! И ще качим рейтинга!  smile3503

   Връщам се да ви чета.  Peace

# 739
  • Мнения: 670
Ама явно и на Джан бей му замина покрива /както казват в техните филми/. На Санем мотоциклет да подари. Ще гледаме каскадни изпълнения.... поне докато е жив мотопеда...

# 740
  • Мнения: 259
ох фрагчето е много Приятелско.Дано Даренчето проумее вече че Джан не изпитва нищо към нея.Защо ли няма нищо за онова влечуго Айлин.Дали Емре ще се епре вече или пак ще  се лута в двете крайности.Ще си имаме за кратко ново такси,абе мисля че тази серия ще е веселка но послееее има сън да се сбъдва.Лека вечер птички

# 741
  • София
  • Мнения: 282
Момичета , сега видях ,че Да обичаш на инат е пак с Джан  Grinning  Хубав ли е сериала и ако отговорът ви е  да ... да взема да направя  още един филмов маратон... гледам 32 серии са Stuck Out Tongue Winking Eye

# 742
  • Мнения: 8 098
Ехааа, фраг си имаме!😳
Благодаря, момичета!💐
Кесара🤗 направо си го разкадрила!
Добър е фрагът,  но е много по-лежерен от предишните. Серията май ще е смехория без големи драми и ще гледаме заигравки на тема приятелство.
Пак ще забравят за декларацията на Санем, че Джан е само за нея и целувката. Ще минат с номера, че не помни нищо , още едно дежавю за нас...🤓

😍😍



И Елиф , от sboncheva 🤣
в балетното студио на приятелката и.

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 20:48 от alex_94

# 743
  • Мнения: 773
Здравейте! 🤗
Evolis, добре дошла сред нас 💐 Ако знаеш как ти завиждам, че си глътнала всички излезли до сега епизоди в маратон - и аз обичам да гледам така 😂
 Благодаря за фрага - цял ден го дебнах.
Много лека изглежда е серииката, дано не ни попарят в последните 5 минути. Не вярвам да задържат хармоничните отношения на ГГ цели два епизода. Може би накрая Емре, като се посъвземе от катастрофата ще сбъдне кошмара на Санем и ще пусне бомбата. Или мама ще кацне 🤔

Рядко познавам та дано и този път не съм права 🤣🤣🤣

Алексче, снимката на Демет е топ 😍 А за втората - не знаех, че в балетната зала може и с ботуши с токчета 😂

# 744
  • Варна
  • Мнения: 1 078
Момичета , сега видях ,че Да обичаш на инат е пак с Джан  Grinning  Хубав ли е сериала и ако отговорът ви е  да ... да взема да направя  още един филмов маратон... гледам 32 серии са Stuck Out Tongue Winking Eye

     evolis      

     Да обичаш на инат е приятно сериалче. Леко и забавно.  Но според мен, по-добрия вариант е да гледаш първо него, а после птичката!  Peace  Така ще можеш да оцениш, колко много е напреднал Джан Яман!  Peace

----------------------------------------------------------

   

 Благодаря за фрага - цял ден го дебнах.
Много лека изглежда е серииката, дано не ни попарят в последните 5 минути. Не вярвам да задържат хармоничните отношения на ГГ цели два епизода. Може би накрая Емре, като се посъвземе от катастрофата ще сбъдне кошмара на Санем и ще пусне бомбата. Или мама ще кацне 🤔

Рядко познавам та дано и този път не съм права 🤣🤣🤣

    Джанъм, защо така черногледо?   Peace

   Всъщност от  озета, единственото плашещо изречение е последното. Но начинът, по който е зададен въпроса, сякаш ми казва, че отговорът е НЕ! - Айлин няма да успее да провали кампанията на агенцията!  newsm78

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 20:57 от Planet

# 745
  • София
  • Мнения: 282
Момичета , сега видях ,че Да обичаш на инат е пак с Джан  Grinning  Хубав ли е сериала и ако отговорът ви е  да ... да взема да направя  още един филмов маратон... гледам 32 серии са Stuck Out Tongue Winking Eye

     evolis       

     Да обичаш на инат е приятно сериалче. Леко и забавно.  Но според мен, по-добрия вариант е да гледаш първо него, а после птичката!  Peace  Така ще можеш да оцениш, колко много е напреднал Джан Яман!  Peace
Ами аз почнах от Пълнолуние , Птичката и сега ще захапя Ината Joy

# 746
  • Мнения: 8 098
Здравей,  evolis🤗, добре дошла!🌸

Това ще е голямо изживяване, три сериала на Джан от раз...😳


От мама ...


# 747
  • Мнения: 670
evolis Добре дошла! Продължавай в същия дух и накрая ще сънуваш Джан. Flowers Four Leaf Clover

# 748
  • София
  • Мнения: 282
evolis Добре дошла! Продължавай в същия дух и накрая ще сънуваш Джан. Flowers Four Leaf Clover
Благодаря Hug аз вече съм толкова пристрастена , че половинка започна да ревнува от Джан Joy

# 749
  • Мнения: 6
Здравейте, птички! Прелитам от балкона. Страхотна атмосфера има тук. Чета ви почти от началото на сериала. Много добри нашите ГГ. Джан го гледах в Да обичаш на инат - хареса ми, но тук е бая бая добър. Визия, игра, погледи. Демет не съм я гледала в нито един сериал, но и тя е много добра. Благодаря на целия екип за буквичките, на всички които постват снимки и инфо за нашите герои и сериала.

Общи условия

Активация на акаунт