Кралски работи и клюки-20

  • 56 163
  • 745
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Някой питаше за точното образование:
Кейт - История на изкуствата Сейнт Андрюз.
Меган - Комуникации в Северозападен университет, Илинойс, бакалавър. После - Театър и международни отношения, т. нар double major-две степени едновременно, пак бакалавърски.

Последна редакция: нд, 11 ное 2018, 19:48 от Анонимен

# 211
  • Мнения: 9 938
Ами на мен лично ми е интересно кой какво е учил (все се надявах, че ще има поне една кралска особа с интерес в ядрената физика примерно Simple Smile ) . За Хари и Уилям е ясно, за Кейт съм чувала, но за Мегън не знаех.
Наистина се зачудих дали учат и чужди езици, ама да видим дали някой нещо знае тук в темата.
В частните училища, в които е учила обикновено се изучават френски, латински, испански. Не ми се рови в конкретните им сайтове.
За тези на които им е интересно един учебен срок в Marborough College, основан през 1843г., е £9610.
В Англия сроковете за три Wink

# 212
  • Бургас
  • Мнения: 7 463

Кейт - История на изкуствата Сейнт Андрюз.


Злите езици твърдят,че Кейт умишлено е изчакала 1 година,за да види къде ще учи Уилям и да се запише и тя там. Дали е така -не съм и светила.

Максима е била инвестиционен банкер, Летисия журналист , Мери се е занимавала с недвижими имоти. София от Швеция е била модел на бельо, Мете Марит сервитьорка, Даниел ( на Витория) фитнес инструктор

# 213
  • Мнения: 10 489
Цитат
Знае ли човек, принц е това, борбата за него сигурно е била страшна.

Nature SparklesМда.. Кейт сега може да се облича стилно и да ходи закопчана до горе
но не винаги е било така,особено докато свали принца  в престижния университет..
както казват всяка жена се съблича,
важното е да уцелиш кога, как, и пред кого..Hands V

Скрит текст:

# 214
  • Мнения: 9 938
St Andrews e номер 5 в ранглистата за 2018-2019. Изискването за приемане е 206 точки или три максимални оценки на всички матури плюс допълнителни проекти и т.н. Таксата е като на всички почти - 9250 на семестър (по три).
По някои критерии има по-добри показатели от N1 и 2 (Кеймбридж и Оксфорд). Влизането там не е лесно и не става въпрос само за пари. Университет с 600 годишна история няма да си позволи да се компрометира, приемайки "тъпа" девойка с възможности.

Последна редакция: нд, 11 ное 2018, 20:07 от G&B

# 215
  • Мнения: X
Nature Sparkles Меган и 4 деца да роди пак ще  изглежда страхотно
   
Ще поживеем, ще видим.

# 216
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Кейт също е имала нейните моменти, когато не е била нищо особенно, в крайна сметка се е научила как да стои до принца, ама хайде да не я изкарваме чак пък все едно е кой знае какво Simple Smile и тя е умна жена, която си е изиграла добре картите. Същата и Меган. При кой как ще се развият историите ще видим.

# 217
  • Мнения: 1 782
Ами това за мен е доста далече от "гореща визия". Мъжът ми примерно няма да го впечатли. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 218
  • Бургас
  • Мнения: 7 463
Кейт също е имала нейните моменти, когато не е била нищо особенно, в крайна сметка се е научила как да стои до принца, ама хайде да не я изкарваме чак пък все едно е кой знае какво Simple Smile и тя е умна жена, която си е изиграла добре картите. Същата и Меган. При кой как ще се развият историите ще видим.


Освен това доста годинки имаше на разположение, да я подготвят ,за да застане до Уилям. Колко време го чака? 9 години ли?

# 219
  • София
  • Мнения: 10 057
Да се изкажа по модата 😂...харесват ми всички. Милитъри палтото на Кейт е много интересно, макът на Мегън ми е любим обаче...точно такъв искам! Другите дами малко са прекалили, то макове, брошки...

# 220
  • На топло
  • Мнения: 4 130
На Кейт историята се развива много положително и тя самата се държи много достойно в тази роля.

Много са смешни тези, които и броят бръчките и торбичките под очите. Сякаш утре Кейт ще се кандидатира за роля в треторазряден филм и е много важно да има лице на безмозъчна кукличка.

За Мегън съм много скептична.....🤔
Особено след последните новости около нея.

# 221
  • Мнения: X
Когато са обявили, че Уилям ще учи в Сейнт Андрюс, приемът вече отдавна е бил приключил, тоест Кейт е била приета преди да разбере, че бъдещият и мъж ще и е състудент. Освен това са споделяли общежитие, което също се определя доста преди това и няма как да се преместиш в последствие.

# 222
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
и какви са последните новости, признавам си без бой, че не чета жълти издания и не съм в час, а и не съм склонна да вярвам на нещата написани там, не конкретно за Меган, ами за всички известни.

# 223
  • Мнения: 9 938
и какви са последните новости, признавам си без бой, че не чета жълти издания и не съм в час, а и не съм склонна да вярвам на нещата написани там, не конкретно за Меган, ами за всички известни.
И аз съм любопитна. И двете харесвам, но напоследък май повече М. (четейки тук  Wink)

# 224
  • Мнения: 9 710
Кейт единственото момиче в университета/общежитието ли е била? Ако "Не", значи шансовете на всички останали са били същите като на Кейт. Wink

Общи условия

Активация на акаунт