Кралски работи и клюки-20

  • 56 081
  • 745
  •   1
Отговори
# 150
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Сега гледам Festival of Remembrance и дадоха ложата на кралското семейство Simple Smileкралицата е ослепителна, видях и Кейт и Уилям, но Меган не, но предполагам пак ще ги дадат по някое време.

Още малко снимки Simple Smile https://www.bbc.co.uk/news/uk-46165002

Последна редакция: сб, 10 ное 2018, 22:45 от Илейн :)

# 151
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
Онази снимка на Чарли от предната страница е направо  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Гледах филма за Чарли миналия ден като го излъчваха по ВВС, очаквах много повече. Никак не ми хареса, всъщност почти нищо не казаха.
Същия ден още от сутринта по всички програми първата новина беше исказване на Чарли, започваше "Като стана крал...". Май имаше пусната статия за това. Та няма мърдане, той ще е следващият крал. Лично аз го харесвам, макар някои негови залитания ( не по Камила).

# 152
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 804
Ох, Даяна била тъпа, абе хора, все едно сте им в семейството... Мегън е много специална...
Чарлз нещо да не е подложил алкохолно, че така се е закопчал Simple Smile
Кралицата и Кейт са страхотно елегантни, много добре изглеждат. Камила е странно облечена, Мегън също. Ръкавите й висят, тая панделка отпред я прави повлекана.

# 153
  • Мнения: 2 183
Какво е това петно на крака на Меган?

# 154
  • Мнения: X
Ох, Даяна била тъпа, абе хора, все едно сте им в семейството... Мегън е много специална...

Даяна е имала доста затруднения в училище, едвам си е взела матурата от третия път. Не е блестяла с интелект, нито е била начетена или с желание да се самоусъвършенства. Била е и слаба студентка. Тези неща не са тайна, даже нейна работодателка на времето я посъветвала да остави любовните романчета и да вземе да прочете туй - онуй, че да имат да какво да си говорят с бъдещия мъж.
Чела съм и, че веднага след развода е зарязала повече от 100 благотворителни каузи, на които е била патрон.
На Мегън не съм фен, не е специална, но по никакъв начин не можеш да я сравниш с Даяна на базата на интелект.

# 155
  • Мнения: X
Какво е това петно на крака на Меган?

И аз го видях, на мен ми стои като нещо мокро.

# 156
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 804
Ох, Даяна била тъпа, абе хора, все едно сте им в семейството... Мегън е много специална...

Даяна е имала доста затруднения в училище, едвам си е взела матурата от третия път. Не е блестяла с интелект, нито е била начетена или с желание да се самоусъвършенства. Била е и слаба студентка. Тези неща не са тайна, даже нейна работодателка на времето я посъветвала да остави любовните романчета и да вземе да прочете туй - онуй, че да имат да какво да си говорят с бъдещия мъж.
Чела съм и, че веднага след развода е зарязала повече от 100 благотворителни каузи, на които е била патрон.
На Мегън не съм фен, не е специална, но по никакъв начин не можеш да я сравниш с Даяна на базата на интелект.

Не ги сравнявам, няма и да ги сравнявам. Даяна е Даяна, Принцеса на Уелс, невероятен човек и страхотна жена. А Мегън има толкова много хляб да изяде, докато успее да стъпи на едното пръстче на Даяна. Досадно е вече това сравняване. Никой не е бил от нас до Даяна, че да знае каква е била, какво й се е случило, дали е умна, дали е интеригентна, дали е начетена, дали е била светица или дявол. Нормален човек е, като всеки един от нас. И не мога да разбера как очаквате от светска фигура, направена за посмешище в цял свят да се държи чак толкова на ниво? Да разбереш, че мъжа ти иска да е тампон на любовницата си, а с теб се отнася с презрение и досада. Ми не вярвам някоя нормална жена да си вирне носа и да се държи кой знае колко достойно в тая ситуация. Толкова много са я атакували, преследвали, това е денонощен тормоз. И един по-слаб човек би се срутил. Особено ако няма подкрепа на семейството си.

# 157
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Така и не видях роклята на Мегън... все тая де...

Прави ми впечатление, че Уили много различен (не конкретно за това събитие, по принцип)... изглежда ми твърде сериозен.... то ясно, че неговото възпитание цели друго, но ми е много сериозен...

# 158
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 804
benitabeni не се вижда по снимките. Само това манто с панделката отпред

# 159
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
benitabeni не се вижда по снимките. Само това манто с панделката отпред

А ясно, мерси Simple Smile

# 160
  • Мнения: 338
Ето и роклята





Петното на чорапогащника е от дъжд

# 161
  • Мнения: X
Хубава е роклята, семпла, елегантна, като за случая. Мажеше да си свали палтото и да ни спести гледката.

# 162
  • Мнения: 1 130
На петна ли е Мегън... Май че е от неспокопсан грим. Thinking

Скрит текст:

# 163
  • Мнения: 9 695
Прави ми впечатление, че Уили много различен (не конкретно за това събитие, по принцип)... изглежда ми твърде сериозен.... то ясно, че неговото възпитание цели друго, но ми е много сериозен...
Гонят 40те вече и те...
Няма ги безгрижните и луди 20 годишни хлапаци.
Семейство, работа, отговорности.
Баба е сериозно възрастна, баща му също. Съвсем скоро цялата тежест ще падне на него. Сигурно всичко това се отразява.

# 164
  • Мнения: 10 456





Този път най-сериозен е Хари

Общи условия

Активация на акаунт