Счупи ни се прахосмукачката

  • 4 144
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
Нашата е такава: http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=811617&cat=43
Вече 3-та година я ползвам и няма чупене или някакъв друг дефек. Доволна съм  Peace

# 16
  • Мнения: 255
И нашата е Samsung 1500 W, купувала съм я преди 5 години и не съм имала никакви проблеми, лека е и удобна, добре почиства. По едно време имахме чистачка у нас и тя беше направо възхитена от прахосмукачката  колко е лекичка и как "яко дърпа", а тя жената с доста прахосмукачки е чистила.

# 17
  • Мнения: 196
За около 60-70лв има страхотни LG-малки удобни с голяма торба за прах имат и платнена и хартиена.Много са мощтни и издражливи.Аз ползвам такава от 2 г. и съм страшно доволна.Не се лъжи с Нео,Елит.Деу и т.н. Вземи си ако искаш много горещо я препоръчвам като евтино и качествено Peace

# 18
  • Мнения: 953
И пред мен стоеше този въпрос преди около месец . В Техномаркет имаше на промоция Самсунг от тези по малките 1600 W, много съм доволна, много смуче, аз това исках и беше около 70 лв.

# 19
  • Мнения: 7 914
Хич не съм гледала марката на прахосмукачката, ама като я пуснеш и цялата къща  се вмирисва на много специфична миризма Sick
С удоволствие бих искала да я сменя, но все не остава ред! ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 547
Още нямаме прахосмукачка  Twisted Evil

Техномаркет работи до 20 часа. Преди работеха до 21, сега явно са се преработили.
Остана за тази вечер. Ще се похваля.

Иначе наистина сега мислим да вземем нещо възможно най-евтино, защото имаме много разходи този месец, а по-натам ще гледам за качествена прахосмучка с екстри. Сега харесахме това:


-1800 W
-380W ВСМУКАТЕЛНА
-МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПИЧНА ТРЪБА
-ПОСТОЯННА ТОРБА
-2 ПРИСТАВКИ
-РЕГУЛАТОР НА МОЩНОСТА.
-КАПАЦИТЕТ НА ТОРБИЧКАТА ЗА ПРАХ -4Л
-ИНДИКАТОР ЗА ПРЕПЪЛВАНЕ

Просто искам да работи 1 година. Засега толкоз.

# 21
  • Мнения: 5 228
Ние имаме Нео от 3-4 години, желязна е. През какви ли не перипетии е минала горката, три премествания и съпътстващите почиствания, включително веднъж един гений беше чистил с нея парчета от тухли и други такива, и пак оцеля.

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
аз си взех по- малката Таурус, със същите екстри, за 120 лв - контейнера за боклук е с по- малка вместимост
също без торбичка, но от естетична гледна точка не мога да търпя да виждам боклука вътре- контейнера е полупрозрачен , и се налага да я изпразвам след всяко чистене

Ама разбира се ! И аз след всяко чистене я изпразвам и мия контейнерчето, изсъхва бързо,сега е топло. На мен ми харесва това,че виждам като почиствам колко боклук се събира,уж са чисти подовете,в смисъл немного замърсени и пак в контейнера колко се събира.

# 23
  • Мнения: 8 917
Ние сме със Самсунг и работи ве4е 4 години безотказно Peace

# 24
# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Значи не съм сгрешила,че съм послушала конултанта. Днес пак чистих ( ей с тая прахосмукачка, чистенето ми се превръща в мания ),много ме кефи, старата ми LG изобщо не може да и стъпи на тази и на малкия пръст.

# 26
  • Мнения: 4 406
аз си взех по- малката Таурус, със същите екстри, за 120 лв - контейнера за боклук е с по- малка вместимост
също без торбичка, но от естетична гледна точка не мога да търпя да виждам боклука вътре- контейнера е полупрозрачен , и се налага да я изпразвам след всяко чистене

Ама разбира се ! И аз след всяко чистене я изпразвам и мия контейнерчето, изсъхва бързо,сега е топло. На мен ми харесва това,че виждам като почиствам колко боклук се събира,уж са чисти подовете,в смисъл немного замърсени и пак в контейнера колко се събира.
понякога просто не си заслужавамиенето- пуснала съм я за няколко трохи след като дребния се е нахранил и те като полепнат по стените на контейнера...

# 27
  • Мнения: X
Не се лъжи с Нео-преди няколко  месеца се излъгахме да си купим от Техномаркет такава с контейнер/ аз гледах Таурус-а  в Технополиса,пак с контейнер,ама пуста разлика в цената-решихме да направим икономия/ и после само ядове-за два месеца се развали три пъти-като третия път вече ни направиха проблем в сервиза-цитирам дословно"Ми тя жена ви много я юрка..." и след грандиозен скандал се отказахме да се разправяме и  вече се зарекохме да не купуваме нищо от там./А доколкото знам това е тяхна марка-поне така ни казаха като я купувахме/Иначе идеята не е лоша-това с контейнера е удобно за почистване...само дето като видиш какво се е събрало вътре и ти се изправя косата...
А иначе преди това години наред чистих с Панасоник/и аз дотогава не знаех,че имат и това като производство/ и бях много доволна-изключително мощна...вкъщи се бъзикахме,че като чистя пода и обирам паяжините на комшийката под нас...но след като правихме ремонт и всичко мина през нея...просто сдаде багажа...

Последна редакция: сб, 17 юни 2006, 22:54 от Анонимен

# 28
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09017281
ей тая е мойта и е супер!!! с тоя циклофилтър нищо не остава за торбичката, всичко в него отива. Горещо я препоръчвам. Струва 130 лв.
А относно техно-магазините - в Техномаркет е доста по-евтино отколкото в Технополис.

# 29
  • Мнения: 1 153
Скоро мои познати си купиха Фагор с контейнер и нера филтър и са много доволни,аз имам с воден филтър Арника е марката и не бих я сменила,само малко почистването е кофти,но ще предобиеш тренинг и не заабравй да се похвалиш,като си купиш Peace

Общи условия

Активация на акаунт