'Bir Umut Yeter' *Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги* тема 14

  • 19 238
  • 738
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 372
Добро утро.
















# 211
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
 Добро утро!

И аз изгледах последният епизод снощи. Съгласна съм с Цвети, и аз не останах удовлетворена, но ще коментирам по късно. Хареса ми, че завърши с усмивки 😊

# 212
  • Мнения: 13 627
  
Здравейте, момичета!


"Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш."
Алън К. Чалмърс

Добро утро!

Щастлив да е денят ви!



   



# 213
  • Мнения: 13 627

   
   Отново за „Една надежда стига“

   Чувството на неудовлетвореност от скорострелното приключване на тази интригуваща история е обхванало и мен, но след ниския рейтинг и нагнетената обстановка около историята с черкезите, очакванията ми за един разгърнат сериал просто се изпариха. Затова и не искам да критикувам сценаристката за недоизказаните неща, незавършените второстепенни сюжетни линии, дребните разминавания и т.н.
   За мен по-важно беше да придаде относително завършен вид на основната история, да се акцентира върху главните герои и техните преживявания и в рамките на последните 2 часа да ни поднесе нещо вълнуващо. 
   Според мен в  6-ти епизод Мелис Дживелек успя да направи това. Аз съм доволна от развръзката и оптимистичния край. Имаше напрегнати моменти в този последен епизод, които предизвикаха у мен доста емоции, гледах с интерес и се вълнувах заедно с главните герои.
   А и факта, че продължавам да размишлявам около сериала, чакам с нетърпение българския превод, анализирам всяко действие  и постъпка, всеки детайл е доказателство, че историята, разказана в сериала „Една надежда стига“ ме е докоснала.
    С удоволствие ще споделя с вас и ще коментирам моментите, които ми направиха най-силно впечатление.









# 214
  • Мнения: 847
Днес рових за новини за нашите любимци, но няма. Единствено това намерих като ново (по-скоро текстът е нов):


с текст:
 
Скрит текст:
  tsayismanTam 10 yıl önceydi Tıbbıyeli Mustafa ile tanışmamız.Şimdi dönüp baktığım da 10 yıl önce verdiğim ilk ciddi sınavımda Balkan topraklarında Tıbbiyeli Mustafa ile attığım ilk adım, sadece Elveda Rumeli için değil kişisel kariyerim adına da attığım önemli bir adım olduğunu görüyorum.10. yılın şerefine gerek Tıbbiyeli Mustafa'nın üzerinde, gerek Elveda Rumeli'nin yapımında emeği geçmiş herkese teşekkür ederim. O günden bugüne her biriyle uzun uzun yollar yürüdüğüm, toplamda 300 bölüm yaşadığım Çınar Ilgaz ve Yiğit Kozan'a da selam olsun... Veee Tıbbiyeli Mustafa'nın son sözü ; Elveda Rumeli belki bir gün sana tekrar merhaba deriz !

Преди 10 години се срещнах с Tıbbıyeli Mustafa Сега гледам назад преди 10 години в първия си сериозен тест на балканска територия. Първата стъпка, която предприех с Tıbbiyeli Mustafa на територията на Македония, е не само за Елведа Румели, но и за моята лична кариера.
10 години... Бих искал да благодаря на всички, които са допринесли за създаването на Елведа Румели. Оттогава съм изминал дълъг път с всеки един от героите ми, живях в общо 300 епизода с Çınar Ilgaz и Yiğit Kozan, когото също поздравявам ... И последната дума на Tibiyeli Мустафа: Елведа Румели, може би един ден отново ще кажем здравей!
Радвам се, че спомена ролята си в Сега и завинаги, защото обикновено я пропуска.
Хайде и докторчето да сложим:









Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 18:02 от Snezhana.

# 215
  • Мнения: 10 412
Revolving Hearts
Красивата Амине



ще се снима ли в индийски сериал..
..преди време бях чела че след края на Сега и завинаги* Амине започнала нов сериал
"Обичам и двамата"* но го свалили още на 2 еп поради липса на интерес..познато след
хита който снимаха с Толга и неговите сериали ги свалят бързо..сега случайно попаднах на
 втория* сериал от 2 епизода...ако не друго то поне Амине е сладурка..!!



..както и Толгахан в екшън*..

Thinking






Gift Heart

Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 19:29 от EvaKrusteva

# 216
  • Мнения: 13 627
 
Днес рових за новини за нашите любимци, но няма. Единствено това намерих като ново (по-скоро текстът е нов):

с текст:
Преди 10 години се срещнах с Tıbbıyeli Mustafa Сега гледам назад преди 10 години в първия си сериозен тест на балканска територия. Първата стъпка, която предприех с Tıbbiyeli Mustafa на територията на Македония, е не само за Елведа Румели, но и за моята лична кариера.
10 години... Бих искал да благодаря на всички, които са допринесли за създаването на Елведа Румели. Оттогава съм изминал дълъг път с всеки един от героите ми, живях в общо 300 епизода с Çınar Ilgaz и Yiğit Kozan, когото също поздравявам ... И последната дума на Tibiyeli Мустафа: Елведа Румели, може би един ден отново ще кажем здравей!
Радвам се, че спомена ролята си в Сега и завинаги, защото обикновено я пропуска.
      Снежи, аз също се изненадах, че тук споменава героя си Ийт Козан. Правеше ми впечатление, четейки интервютата, с които разполагам, че не говори за "Сега и завинаги", но  тези интервюта са от 2015 г. - 2016 г., време, през което "Сега и завинаги" се снима, а Толгахан никога не говори за героите си, докато зрителите не преценят сами дали героят му/сериалът заслужава внимание. В няколкото по-нови интервюта пък споменава единствено "Сбогом, Румелия" - сериалът, който го е направил разпознаваем. 
    В репортажите от Ангола с такава мила усмивка казваше: "Аз не съм Ийт, а Толгахан" не защото не харесва героя си, а защото искаше да разпознаят и да опознаят човека Толгахан.
    Снимката, която си пуснала е от "Сбогом, Румелия", а след като говори и за Ийт Козан аз си мисля, че интервюто е от 2016/2017 г.
     Пускам още веднъж спомените му за този исторически сериал:


Но първата ми важна роля беше ролята в поредицата "Сбогом, Румелия"/“ Elveda Rumeli“ (2007 – 2009). Към мен се приближи сценаристът  и каза: “скоро ще напиша сценария и  искам ти да бъдеш част от него.“
Историята на поредицата се развива на Балканския полуостров през 1896 година. Заснемането бе в Македония. И тази идея за снимките в Македония много ме развълнува. Казах си: „С помощта на  Аллах започнах да снимам.“  Сериалът стана по-популярен, отколкото очаквахме.
Играейки ролята на Мустафа в "Сбогом, Румелия", бях изпълнен с емоции. Тъй като това беше историческа личност, играех я, видях себе си  в образа на героя.  И аз съм много доволен, защото ролята на Мустафа за мен е значима. Това беше специална роля.
И започнаха да ме разпознават по улиците: "Виж, Мустафа идва." Това беше през 2007 година. Ролята беше положителна и в Турция много харесаха героя ми. Сериалът вървеше около 2,5 години. През цялото това време живеехме в Македония.
© Толгахан Сайъшман






# 217
  • Мнения: 13 627

      Софи, добре е, че ни подсети за този сериал на Амине!
    "Обичам и двамата"/ Ikisini de Sevdim епизодите са 3 и който иска може да ги гледа на следния сайт с руски субтитри:


     Ето и малко информация и снимки от сериала:
Цитат
Турецкий сериал Я полюбила обоих / Ikisini de Sevdim (Турция, 2017)

Суна журналистка, которая хочет добиться повышения. Есть у нее жених, который жаждет денег, стать богатым. Однажды Суна получает информацию, что сын одной богатой и уважаемой семьи Караджабей погряз в незаконных делах, она начинает следить за ними. Ведя журналистское расследование девушка выясняет, что у её жениха Хасана роман с Эзрой, дочерью семьи Караджабей. Мурат самый честный в семье в Караджабей. А Ферхат видит в журналистке угрозу для их семьи. Угур-ханым и Афет-ханым остаются между двумя братьями. Зрители станут свидетелями интриг, которые будут развиваться в отношениях любовного треугольника: Мурата, Суны и Хасана.

В ролях: Амине Гюльше, Бурак Сердар Шанал, Мехмет Мехмедоф.









Скрит текст:














# 218
  • Мнения: 10 412
Flowers Hibiscus ЕМИ**  много хубави кадри с Амине..

поне ще я погледаме и се радваме на нови кадри и снимки..този много ми прилича
на мъжа от клипа на алабамата*..може да е същия но може и така да ми се струва..

.ако пуснеш и гифчета
удоволствието също ще е голямо..благодаря ти!!
Hands V

# 219
  • Мнения: 13 627

      Софи,  от "Обичам и двамата" гифчета не съм правила, но ще пусна един мой много любим момент! По-късно ще пусна и текста, защото тук са ми много сладки, а диалогът за пореден път ме кара да се усмихвам доволно!

      

Gift Heart Revolving Hearts Gift Heart

      
 
 
Gift Heart Revolving Hearts Gift Heart

# 220
  • Мнения: 10 412
Heart Eyes

     Софи,  от "Обичам и двамата" гифчета не съм правила, но ще пусна един мой много любим момент! По-късно ще пусна и текста, защото тук са ми много сладки, а диалогът за пореден път ме кара да се усмихвам доволно!

 
 
 
  

Revolving Hearts
Този момент* и на мен ми е един от любимите..
страхотни са двамата в кадър..
Two HeartsHeart Eyes

# 221
  • Мнения: 27 499

Лечить зубы не так страшно, когда рядом те, кто может тебя поддержать (с) Берен Гекйылдыз

 Все му забравям имено на актьора , който играе брат на Ийт


гифка от Марги  bouquet    горещооо  Crazy  Айча нямам мнение   ще я гледам в Протектора

# 222
  • Мнения: 13 627

    Преди 2 часа Толга е публикувал тази снимка със сестра си. Аз мисля, че е от посещението им в Ангола, но може и да е нова!
   
Цитат
tsayisman: Kiymetlim 💞..
Толгахан: Моята скъпоценна 💞..

      Фемиии, не виждам гифката от Марги!

# 223
  • Мнения: 3 372

    Преди 2 часа Толга е публикувал тази снимка със сестра си. Аз мисля, че е от посещението им в Ангола, но може и да е нова!
   
Еми, не е нова, ризката му е точно от посещението в Ангола.

# 224
  • Мнения: 1 042

      Софи, добре е, че ни подсети за този сериал на Амине!
    "Обичам и двамата"/ Ikisini de Sevdim епизодите са 3 и който иска може да ги гледа на следния сайт с руски субтитри:


     Ето и малко информация и снимки от сериала:
Цитат
Турецкий сериал Я полюбила обоих / Ikisini de Sevdim (Турция, 2017)

Суна журналистка, которая хочет добиться повышения. Есть у нее жених, который жаждет денег, стать богатым. Однажды Суна получает информацию, что сын одной богатой и уважаемой семьи Караджабей погряз в незаконных делах, она начинает следить за ними. Ведя журналистское расследование девушка выясняет, что у её жениха Хасана роман с Эзрой, дочерью семьи Караджабей. Мурат самый честный в семье в Караджабей. А Ферхат видит в журналистке угрозу для их семьи. Угур-ханым и Афет-ханым остаются между двумя братьями. Зрители станут свидетелями интриг, которые будут развиваться в отношениях любовного треугольника: Мурата, Суны и Хасана.

В ролях: Амине Гюльше, Бурак Сердар Шанал, Мехмет Мехмедоф.









Скрит текст:















еми,
този нали участва в Черната перла?

Общи условия

Активация на акаунт