🤙🏻 Ибрахим Челиккол - "Великолепният тандем" и преди това - №66

  • 74 011
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Колумистът на Милиет Али Ейюбоулу е говорил с изпълнителния директор на TV8 Аслъ Чини и по повод сериала тя е казала, че "това ще бъде страхотна работа, ще видите как комедийна актриса (Демет) е успешна в драмата ... "
По повод коментарите  в социалните мрежи, че Демет и Ибрахим не са идеалната двойка, е отговорила, че ролята в проекта е точно за Ибрахим Челиккол и това е работа, която публиката ще хареса.

Cesaretin var mı "geçmişinle" yüzleşmeye? Имаш ли смелост да се изправиш лице в лице със своето "минало"?

Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 02:51 от tara_lezhka

# 286
  • Мнения: 3 771
Ибрахим Челиккол стана баща!
Ибрахим Челиккол, който се ожени за архитект Михре Челиккол преди около две години, стана баща. Двойката има син. 3 килограма 435 грама, 51 сантиметра на ръст, казва се Али. Ибрахим Челиккол, който не остави жена си Михре Челиккол сама по време на раждането, преживя моменти, пълни с емоции.

Да им е честита, жива и здрава рожбата Flowers Four Leaf Clover

# 287
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
İbrahim Çelikkol baba oldu!
Вчера или може би още на 04.12, Ибо и Михре са станали родители. Да им е честито бебе Али! People Baby

пп а-а-а, няма да си трия поста

# 288
  • Мнения: 3 244
 wavey
мерси за инфото ,  честито на фамилията за щастливото събитие , али да расте в безоблачно детство и безкрайна топлота и  обич , здраве на цялото семейство

# 289
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313


Първи тийзър. Страхотен монолог на Демет ... (с руски субтитри)

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 23:13 от tara_lezhka

# 290
  • Мнения: 3 771
Деми отново е прекрасна в роля! Heart

с руски субтитри

# 291
  • Мнения: 9 388
Привет, момичета

Радвам се да видя Луиза отново и добре дошла на Грозденцето (нали мога да те наричам така, че не ми се сменя клавиатура да изпиша ника ти точно). Hug

Благодаря ви много за хубавите новини, Тара и Грозденце!

Да е жив и здрав малкия Али и дано Домът се окаже успешен проект и за Демет, и за Ибрахим. Аз ще си призная, че не харесвам персонажи като на Демет в предишните й проекти - на хвърковата и леко вдетинена млада жена, и много се надявам да ме грабне с тази роля, в която се надявам няма да й се налага да се държи вдетинено, а ще бъде сериозна, мила млада жена с адекватно за годините й поведение. Считам, че има достатъчно актьорски талант да излезе от досегашното си амплоа.

Хубав ден, мили момичета!

# 292
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Това е историята на раждането на бебе Али, споделена от лекаря. Доколко може да се вярва, не знам Rolling Eyes Бебе Али, явно ще бъде с характер, появил се е в 42 седмица, след 44 часа и то с цезарово сечение Ама, да им е жив и здрав Hands Pray





# 293
  • Мнения: 9 388
Тара  Hug Благодаря, чудесни снимки и история.

 Момичета  Hug

Като че ли Ибо си намери майстора, а? Хаха, бебето Али не е просто с характер, бебето Али иска да се противопостави на всички физични закони, според историята на лекаря.

# 294
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Ибрахим изглежда по-измъчен от Михре Stuck Out Tongue Winking Eye


Всички гледат в камерата, само Ибо към Михре и Али. Браво! Heart


Баща и син .... Heart Eyes




Актрисата Сенан Кара се присъединява към сериала....

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 11:11 от tara_lezhka

# 295
  • Мнения: 9 388
Привет, момичета!

Имаме си тийзър и с Мехди. Нямам време да го преведа, кратък преразказ. Мехди казва, че човек  в дома си научава що е любов, всеотдайност, доверие. На него му казвали обаче, че няма кой да го обича, че ще го натъжават, захвърлят в живота. И той решил, че ще бяга от любовта. Но сърцето не пита. Но ще може ли едно случайно момиче да те обича, ако собствената ти майка не те е обичала, завършва разсъжденията си нашият герой. В този смисъл са думите на Мехди.

Ох, хареса ми Ибо в този образ.



https://www.youtube.com/watch?v=rg-NlOxutGg

# 296
  • Мнения: 3 244
 wavey
дани , мерси за поста ти ,ще има драма около героя
 
Скрит текст:
и малко да помрънкам  smihesorry - ако му подрежат или елиминират мустаците на Медо  на мой взгляд ще е по добре



# 297
  • Мнения: 149
Влизам да мрънкам за мустакЯ и аз....Hug  Imp
Благодаря за всичко споделено.....Heart Eyes

# 298
  • Мнения: 3 244
Влизам да мрънкам за мустакЯ и аз.
boika , мерси 4е ме разсмя , ако не подейства "'жалването'' , ще гледаме усмивки  под мустак

# 299
  • Мнения: 3 244
 wavey
https://vk.com/feed?q=%23%D0%98%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0 … -168429533_101844

дом 1-3 (рус.суб)

а тук мустаците добре играят  hahahaпогледа на медо - хареса зиза / зеинеб/ не са ми звучни екранните имена, та малко ги променям за себе си ,  
майката със забрадката имаше убийственo изражение


сори , но ще сложа  тези  спомени


Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 22:02 от kmaroo

Общи условия

Активация на акаунт