🤙🏻 Ибрахим Челиккол - "Великолепният тандем" и преди това - №66

  • 73 952
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 243
Hurricane ,
към дамите от 4бл да им ''добявя'' отново  кавалера


краткое описание 3 серии сериала "Великолепный дуэт" 🤜🏻🤛🏻:

МКДж вынуждают принять сложное решение. Он должен сделать выбор: либо оправдаться, заставив заговорить Семиха, который оказался в его руках, либо спасти Барджу, находящегося во власти Демирая. План же Демирая состоит в том, чтобы приблизить МКДж к Бардже и словить их обоих одновременно. Теперь жизни Барджи и МКДж, которые терпеть друг друга не могут, тесно переплетены друг с другом…
Тем временем, у малыша Каана день рождения и МКДж, несмотря на всю опасность, которая его ожидает, желает оказаться рядом с сыном в такой праздник. Он очень тихо пробирается в их дом. А начальник полиции попросил Ягмур дать знать ему, если МКДж все же явится, ради его же безопасности, иначе его убьют. В итоге, что же сделает Ягмур, предаст ли она доверие МКДж?


# 61
  • Мнения: 3 243
https://cloud.mail.ru/public/Bj83/LgeDfVpbz

Великолепният тандем - еп. 2 с бг. субтитри
Серията можете да гледате тук:
👉 https://cloud.mail.ru/public/Bj83/LgeDfVpbz
да свалите от тук 👉 https://mega.nz/#!6U5UmC5Q!I0Ewl1U02jPrFQRMGK..
както и от дата-бг.нет


мерси на екипа за превода
 и заслужен релакс

# 62
  • Мнения: 9 388
Кмаро, миличка, много се радвам, че слагаш информация в темата бързо и навреме. Тъкмо навреме е преводът, ако някой иска Тандема да е тазвечерното му развлечение. Hug

# 63
  • Мнения: 1 069
Момичета, започнах си вечерта с боят в банята на затвора с Ибрахим по хавлийка! Хм, много хубав, но много нереалистичен го бяха докарали този момент.....не че се оплаквам....

# 64
  • Мнения: 3 243
но много нереалистичен го бяха докарали този момент.....
като вси4ки останали нападения над мк и барджа , ама карай кютек да има - все пак филма е екшън
но пък нюла  реалистично оплакна о4и със смяната на потника с тениската 
отново началството го игра комедийно , а татко феридун беше страхотен ,  достоен но се  ''преклони''   пред даскаля   пренебрегна и враждата си с него  / която не разбрах за  какво е то4но / заради синът си .
 а злодея   с наслада си спомня миналото си с тях , - не съм сигурна  май при4ината  раздора помежду им е било момичето , и омразата му все повече набира сили , уби си  и учителя  / а  мк и баджо стояха пред него като  провини ли се паленца , и дума не им даде да обелят /

# 65
  • Мнения: 310
Дданни, много ми харесва филма, благодаря още веднъж!
Е, не са пропуснали вечния сюжет "бащата е ясен, майка неизвестна" Smiley но екшъна ми харесва, ще го гледам до край.
п.п. Най-много ми хареса сцената с трупа в багажника (пияната Аслъ щеше да прибере вътре чанта с кекс...)

# 66
  • Мнения: 9 388
Дданни, много ми харесва филма, благодаря още веднъж!
Е, не са пропуснали вечния сюжет "бащата е ясен, майка неизвестна" Smiley но екшъна ми харесва, ще го гледам до край.
п.п. Най-много ми хареса сцената с трупа в багажника (пияната Аслъ щеше да прибере вътре чанта с кекс...)


Hug Много се радвам, че подадох точен пас с този сериал. Grinning Аз все още съм влюбена във Ферхат Аслан.  Peace

# 67
  • Мнения: 5 436
Започнах да гледам и новия филм на Бирдже. “Не плачи мамо”- също много интригуващ. Б. Прави една различна роля.

# 68
  • Мнения: 3 243
дани ,за мен до сега  баджо ,не може да се мери с ферхат аслан (за съжаление не ми се отдава тегленето на чбл от дата ,нещо не ми приема нова регистрация ,а и втория линк от любими сриали ,не тръгва ,  и не мога да го гледам пак )
сега с риск да ми се разсърдите ,но може би ибрахим влезе в нов проект твърде скоро след коронната си роля ( не съм го виждала  в друг филм  ,освен в клип,но с такова впе4атление сум останала след общуването ни за 4бл), и
,,шашавия "барджа да не успее да привле4е зрителите към екрана както ферхат направи
разбира се той е артист ,за него е важно да играе ,това му е работата да се превъплъщава в друг , но поне аз не съм излязла още от ролята на 4бл ферхат

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 14:41 от kmaroo

# 69
  • Мнения: 9 388
Започнах да гледам и новия филм на Бирдже. “Не плачи мамо”- също много интригуващ. Б. Прави една различна роля.
Вики, ти си по логичните сценарии. Логична ли е историята? За да знам да го прибавям към списъка. И Луиза го гледаше, два ценни гласа стават в полза на сериала. Чудя се да го погледна ли, стори ми се много, ама много сълзлив.

Кмаро, само ми кажи коя серия от ЧБЛ искаш да си свалиш, веднага я качвам в нета и ти давам лесен линк за сваляне. Щом Датата те мъчи, аз ще помогна.  Grinning

Аз мога да се дистанцирам от образа на Ферхат, мога да харесам Барджа, но не мога да забравя Ферхат. Сега започвам да харесвам и Барджа, но във Ферхат бях влюбена. И до Ферхат имаше Аслъ, двамата заедно бяха магнетични. Grinning

# 70
  • Мнения: 3 243
мерси дани за готовността да окажеш помощт bouquet,
да и аз така бях ,,близка"" Heart Eyesс ферхат (е ,за мен без докторката ми стигаше привли4ането)

# 71
  • Мнения: 9 388
https://twitter.com/KanalD/status/1063070355441500161

Откъсче от новия епизод. Много хубав Барджа в тъгата по съпругата си на фона на песента на Корай Авджъ. Малко от съдържанието й: "Сякаш душата ми ме напусна откакто си замина от мен." Cry Cry

И хаштагът: #двойна лудост

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 17:22 от Дданни

# 72
  • Мнения: 251
Започнах да гледам и новия филм на Бирдже. “Не плачи мамо”- също много интригуващ. Б. Прави една различна роля.
Вики, напълно подкрепям казаното. Много различна Бирдже, много добре се справя с ролята си. Героинята  и ми е изключително драматична но в никакъв случай сълзлива. Не е положителен герой, не изпитвам симпатии към нея,чудя се ще превъзмогне ли егоизма си, ох, за  мен Бирджето си е много вълнуваща! Може да погледнете и да и дадете шанс.
 И сега... се подготвям за Ибрахим... отивам да преговарям турския си, че от напрягане да разбера за какво иде реч, ушите ми станаха  като на елф. Laughing
Приятно гледане, дами!

# 73
  • Мнения: 9 388
Вики, Луиза, да не ходя да търся, направо да питам дали има превод сериала на Бирдже на български или ще се погледне на руски?

Приятно гледане и от мен. Аз съм на Чукурова тази вечер, на Тандем съм утре.  Grinning

# 74

Общи условия

Активация на акаунт