🤙🏻 Ибрахим Челиккол - "Великолепният тандем" и преди това - №66

  • 74 233
  • 737
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 388
Тия двамата зевзеци се забавляват на сета май. Деметчето винаги е усмихнато, но се радвам, че и с нашето момче им се получава разбирателството и на екрана, и извън него.  Така че ги чакаме химични наесен, за което нямам съмнение, съдейки по ухилените им лица.

Но този пандизчия Мехди какво ще го правим - с този имидж на такъв ми прилича и на мен. Любопитна съм кое го е накарало да смени част от стайлинга, щото работническите ризки не ги сменя още.

# 676
  • Мнения: 3 249
ха ха дани ,:ok_hand:
сигурно така "погъделичква ""  интереса на зрителя , бавно , по малко,  не наведнъж ще  се ""преформя "' Wear Necktie


добър ден
обикновено ,не чета какво пишат рускините , но се загледах в снимката , не можах да  позная веднага , че жената е изпълнителката на "'пресметливата" нещастница  бенал   ,   интересен е коментара  -според мен

Новое за кадром #DEK от Ильчинур Севимли с подписью - "Я люблю вас всех"

P.s. Арабы пишут , что это прощание Беналь😇,

лично се радвам на това   ,  / дано не е прибързано / ако лиши цялата къща от присъствието си .

  и като  редактирам , ще сложа и нови фотки


 и зиза ще е  / горе долу / в  син тон с ризите на мехди



 усмивка от демет, за приятен следобед

Последна редакция: чт, 16 юли 2020, 14:30 от kmaroo

# 677
  • Мнения: 9 388
Еха, ще направим на Бенал прощално парти в темата, да не се притеснява. Тя само да си тръгне! Grinning

Снимат сладурите, не си играят! Да снимат, че да има готови серии!

# 678
  • Мнения: 5 870
Сериалната логика е, че отиде ли си Бенал трябва да се появи нов дразнител. Или ще е колега от адвокатстването на Зейнеб или ще повдигнат въпроса за мъжа, с който е била преди Мехди. По нашите географски ширини рядко минава с едното "Кой съм аз, че да те съдя", когато става въпрос за женска чест.
Историята е по истински случай, но в сериали те рядко се   придържат на 100% към първоизточника.

# 679
  • Мнения: 9 388
Дари, права си. Без конфликт всеки сюжет губи заряда си. Хубавите, логични конфликти са в същността на добрата история. И в нашия случай, въпреки че Бенал е голям дразнител, конфликтът е много дълбок, много реален и ще бъде хубаво да ни покажат решение на този конфликт без Бенал да изчезва от картинката. Най-лесно е да умре при раждането и бебето да остане при баща си и любящата втора майка. Това  би било измъкване от страна на сценаристите от заложения конфликт с лесно решение - "няма човек - няма проблем".

# 680
  • Мнения: 3 249
за партито съм съгласна - да и отдадем на бенал ''заслуженото "' внимание , но нека да имаме поне още някоя обаятелна  серия на романтика и любов , да се наслаждаваме на още такива прекрасни мигове https://vk.com/feed?q=%23Ibrahim%C3%A7elikkol&section=search … l-111301309_42859

и тогава друг/а злонравна особа .
е все пак мюжгян е тук - а на нея  пък може  с.ц.да и сменят фамилията Smiley

Последна редакция: чт, 16 юли 2020, 20:43 от kmaroo

# 681
  • Мнения: 9 775
Благодаря за новите снимки Flowers Hibiscus

За Бенал- мисля, че Бенал може да загуби бебето, след побой от бившия съпруг.
Без бебето, тя няма място в нашата история...

Новият дразнител наистина може да е колежка на Зейнеп, или нейната сестра- например да е злобна от завист, че Зейнеп успя...
Но нека да е изненада.
Не ми допадна идеята , дипломирането на Зейнеп да бъде подсказана , например.





# 682
  • Мнения: 9 388
Цитат
За Бенал- мисля, че Бенал може да загуби бебето, след побой от бившия съпруг.
Без бебето, тя няма място в нашата история...

Да, това е много логичен развой и отново лесно измъкване на сценаристите от сериозен житейски конфликт. Аз предпочитам бебето да се роди, но то ще отнеме непременно от романтизма на нашата любовна история и ще притури повечко драматизъм. В крайна сметка не гледам сериал, за да ми даде отговор на дълбоките житейски уроци, а за удоволствие, така че сценаристите да се измъкват лесно, ако искат. Grinning

# 683
  • Мнения: 3 249
лили "' много плажен си  пуснала"  и.ч. да се появява , Sunglasses тази с верижката и така оскъдно  спретнат ,облегнат на дувара , вперил взор кого ли чака - шега  , / май беше от   фотосесия /, но  горската с  джоузи е трепач ,

  доволна съм как  бързо я отредихте бенал - дано  сред с.  ц  има   съмишленици,
дани Flowers Four Leaf Clover

# 684
  • Мнения: 3 254
Сериалната логика е, че отиде ли си Бенал трябва да се появи нов дразнител. Или ще е колега от адвокатстването на Зейнеб или ще повдигнат въпроса за мъжа, с който е била преди Мехди. По нашите географски ширини рядко минава с едното "Кой съм аз, че да те съдя", когато става въпрос за женска чест.
Историята е по истински случай, но в сериали те рядко се   придържат на 100% към първоизточника.
Да, някъде в турските коментари бях чела, че в книгата, по която правят ДЕК Бенал изобщо не съществува, така че както е вкарана в сериала, по същия начин може и да я махнат. Изпълни си ролята на дразнител, но не можа да раздели ГГ.

Относно мъжа, с когото е била Зейнеп преди Мехди - Фарук е Wink В епизода тя буквално каза "Мехди, ние с Фарук..." без да се доизказва... Мехди разбра от контекста, докато във фрагмана беше заснето по друг начин - казваше, че е била с някой, но не се разбираше с кого. Не знам дали го бяха подменили нарочно или е имало някаква форма на цензура... Същата замяна я имаше и в разговора с Емине - в епизода е "Ако (Мехди) научи (не се казва какво), имам чувството, че всичко ще се развали", а във фрага беше "Ако научи, че съм била с друг преди него, имам чувството, че всичко ще се развали".

# 685
  • Мнения: 7 903
Да си призная, аз обичам проблемите да се разрешават "като на кино". 😀
Много да не задълбават или да търсят законния начин, ами кой умрял, кой застрелян и да си ходи, ако много пречи на любовта. 😀
Та няма да се сърдя на СЦ за някакво тъпо решение на проблема Бенал, но не искам З. да дундурка детето ѝ.

# 686
  • Мнения: 9 388
Да си призная, аз обичам проблемите да се разрешават "като на кино". 😀
Много да не задълбават или да търсят законния начин, ами кой умрял, кой застрелян и да си ходи, ако много пречи на любовта. 😀
Та няма да се сърдя на СЦ за някакво тъпо решение на проблема Бенал, но не искам З. да дундурка детето ѝ.
Grinning

Абе, чета ви и разбирам, че ако Бенал си отиде, ще има парти в темата! Няма проблем, ще гръмнем шампанското!

Хубав ден, момичета!

# 687
  • Мнения: 3 249
добро  утро

ха ха дани , е , ибрахим   вече   "ни е изпреварил "'
позитивен ден и така на пълно  за всичко да ни върви

# 688
  • На зелено
  • Мнения: 658
Бенал си тръгва, но не се знае и в кой епизод на сезон 2. Определено там историята е интересна и не бих искала да я развият набързо за 1-2 епизода. Не смятам, че детето ще остане на З., а по-скоро Б.е бременна от бившия си. Но като че ли пък така времево не се връзват събитията.

# 689
  • Мнения: 9 775
Добро утро Hug





Новые публикации Демет в IGstories.
Подпись на фото: «Ондер Тирьяки научил меня делать макияж🙃».


Общи условия

Активация на акаунт