Какво правите със спестените си парици

  • 2 734
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 457
Нямаме такива, живеем по обратната схема - на кредит!  Mr. Green
и ние сме така Peace

# 16
  • Мнения: 1 311
Аз спестяването не го разбирам така - да си спестиш малко и да ги похарчиш за нещо. Това си е нормалния "живот на парите". За мен спестяването (съжалявам не съм чела темата за спестяването Embarassed) е всеки месец да увеличаваш сумата по дадена сметка в банката и да не взимаш от там продължителен период от време. В този смисъл не спестявам  Embarassed и не знам за какво бих ги изхарчила.

# 17
  • Мнения: 7 474
Ходим на море и догодина пак  Mr. Green

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Ама никой ли не ги прави нищо, освен да харчи Mr. Green Имам предвид, ако имаш примерно 2 000лв. едва ли ще играеш на фондовата борса Mr. Green, ама все пак нещо да направиш с тях, за да не ги изяде инфлацията.

# 19
  • Мнения: 1 028
Нема майка такъз филм,ако у Софията им остават,тука у дълбоката провинция едва свързваме,и близките 100 години няма тенденция или изгледи за подобрение.Божее 2000 лв. дребна сума ли са?Ние тука се чудим как да скатаем 1000 лв. за изолация от кой пръст да ги изсмучем.Ма както казва един мой познат едни са гладни за хляб,други за мерцедеси.

# 20
  • на път
  • Мнения: 2 804
Пътуваме  Grinning. Когато сме спестили малко - на близо и обратното. Една екскурзия до Метеора в Гърция е 155 лв например  Flutter

# 21
  • Мнения: 6 618
обръщаме в евро  ,че от догодина .................. Shocked

# 22
  • Мнения: 1 464
Харчим ги бре Laughing

# 23
  • Мнения: 3 089
пътуваме в чужбина или купуваме акции. но това все пак не са големи суми. ако имам 20 000-30 000 под възглавницата , ще измисля начин да ги завъртя, не биха стояли в сметки или акции.

# 24
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Харчим ги, ако нямаме други доходи или си купуваме нещо необходимо за вкъщи! Peace

# 25
  • Мнения: 545
Спестяванията ни стоят по банковите сметки (независимо, че не са чак толкова много). Сега обмисляме варианта да ги вложим в договорен фонд.

# 26
  • Мнения: 4 734
" Свободните " пари са за харчене

# 27
  • Мнения: 6 472
А се появи нещо в повече, а сме фъснали в чужбинско Mr. Green Ама немааааааааа Joy

Общи условия

Активация на акаунт