Как си представяте......и на колко години е.....

  • 41 948
  • 1 001
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 6 308
От известно време го гледам аватара на Моралка и ми се струва много позната жената на него, ама коя е, не знам. Заради него си я представям потребителката като Катя Близнакова на военно учение или някъде в Сибир да стреля по враговете на Майка Русия.
Актриса. Хелън МиръН се казва. Играе второстепенни роли в повечето случаи. На широката публика е позната основно от филма БСП.Simple Smile И да, стреля яко. Laughing

Аз мъжете тук изобщо не искам и да си ги представям,  почти не общувам с тях, не са ми интересни, не ме интересуват какви са. Има две причини мъж да пише в женски форум, една от които е лигня, 
Ааа, много са. Основни моменти са воайор, чек@@@ия, сватовник, задръстеняк и още няколко основни. Simple Smile

Последна редакция: пт, 16 ное 2018, 13:53 от Онзи

# 646
  • София
  • Мнения: 8 348
Кака ти Сийка е 50-так някъде... Има да те черпи.

Е то 50 е около 40, образно казано.

Никога не си представям потребителя зад ника, поне не физически.
Психологически и като поведение чусто, ама то е неизбежно.

# 647
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Шару, каква е втората причина?

Моралке, мен как си ме представяш?

# 648
  • Мнения: X
По принцип нямам грам фантазия, точно затова и не се напъвам да си представям този и онзи. Но безцелното писане и лигавене правят впечатление, та кой знае, може Шару да е някой скучаещ чичак.

# 649
  • Мнения: 22 036
Отилия, оправи ми настроението сутринта с тези описания Simple Smile. Много са забавни и не ги намирам обидни или злобни, а с чувство за хумор, което много ме изненада.

За мен нищо не позна, само фактите, които си прочела са вярни, като че обичам животни, седя на земята понякога в парк, на стълби, край фонтан. Рядко пия бира и е почти винаги от бутилката, защото бира ми се припива на по-неформални събирания, като на риба, в парка, на палатка.. В къщи не пуша, само на двора. Добра памет имаш.

Аз бая народ съм виждала на снимки или лично, а останалите не си ги представям.

Чек, заби го Simple Smile. Цяла зима с един пухкав халат се мъкнех, оказа се толкова топъл, че не го свалях, нали знаеш колко мразя студ.

Сватя, Хай Sparkling Heart, надценявате ме, аз даже сама си лепнах абревиатура ССЛ (средно статистическо лелче). Абревиатурата Онзи всъщност я измисли Simple Smile.

# 650
  • Варна
  • Мнения: 36 607
На мен мацката от аватара на Моралка ми прилича на Никита от сериала Simple Smile

# 651
  • София
  • Мнения: 23 097
Как` Сийка според мен много ни заблуждава с аватара си. Залагам, че е секси парче!  Heart Eyes

# 652
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Според мен е млада Кака Сийка.

# 653
  • София
  • Мнения: 12 374
Моралка е Отилия? Иха.

Представям си Like_Smoke, която много харесвам, като стегната, атлетична мацка, с гъста тъмна коса, носи се спортно-елегантно. Целеустремена и нахакана, не се страхува да изкаже мнение. Пуши, или е бивш пушач...това вече заради ника.

# 654
  • Мнения: X
Smile


Моралке, мен как си ме представяш?

В края на 20-те, обличаш се спортно, дълга тъмно руса коса, често си на кафе с приятелки и си другаруваш с гаражните фризьорка и маникюристка, които посещаваш често да те правят и си говорите на "душко" Smile

# 655
  • France
  • Мнения: 12 581
Philomena, мисля , че си на около 23-25г., учиш в някой скъп университет (не съм чела твои постове) , мисля , че си свободна или имаш приятел с който още не сте взел решение да живеете заедно.
Изглеждаш миловидна , по скоро си естествена и може би носиш очила.
Хахаха, минаха тези времена, за съжаление. Сега съм на 33, с един бесен тодлър на почти 2, който ни разказва играта, на мен и на мм. Мдам, както си живееш хубавко и паф - си обвързана с дете. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Със сигурност съм естествена, но за миловидна не давам гаранция. Joy Време ми е да слагам очила, но не съм се наканила да взема среща с офталмолог. Kissing Heart

# 656
  • Мнения: 22 036
Как" Сийка е около 50, има голям син, но визуално съм сигурна, че не прилича на аватара си, макар че  аз с друг аватар не мога да я приема.

Антигона няма нищо общо с Вулева. Много е красива и с прекрасно поддържано тяло.

Чек, е също хубавица, само дето не мога да си я представя руса. Ще ходя да и търся снимка.

Тонита е хубавица и вечно усмихната.

Хай също е хубава, има една профилна снимка, която много ми харесва.

А Лиляна, била набита от работата в магазина Simple Smile. Как ви ги раждат умовете такива? Работата не набива. Доста фитнес програми са на принципа на работата, която вече не вършим ежедневно, И изобщо не е набита. На мен ми се стори висока,  ама тя да си каже.

# 657
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Smile


Моралке, мен как си ме представяш?
В края на 20-те, обличаш се спортно, дълга тъмно руса коса, често си на кафе с приятелки и си другаруваш с гаражните фризьорка и маникюристка, които посещаваш често да те правят и си говорите на "душко" Smile

Много си забавна. Никога не съм ходила на маникюр. Откакто се научих да се подстригвам сама, вече не ходя и на фризьор.

Аз теб си те представям руса и борбена мадама.

# 658
  • София
  • Мнения: 8 348
Ааа, моралка не е руса, тъмнокоса е.
И не е борбена, повече си мълчи и преживява, и от време на време избухва.

# 659
  • Варна
  • Мнения: 36 607
Ау, Дауне, много ще те черпя!

Общи условия

Активация на акаунт