Как си представяте......и на колко години е.....

  • 42 030
  • 1 001
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 23 124
Представям си Тонка като руската певица Вера Брежнева - ултра секси и руса.
Специално я потърсих Верчето, много благодаря за сравнението.  Heart Eyes Била съм някога ултра секси, сега съм само руса.

Аз пък, като младата Баба Тонка.
И таз добра!  Joy

# 571
  • Мнения: 19 219
И колекционираш женско бельо.

Не знам ще се разпознаят взаимно Шантала и Лиляна в Ямбол. Лиляна, набедена за близка роднина на Цецка Цачева заради произволна чужда снимка в гугъл, представяна за нейна, и Шантала заради съмнителния пол и актуалните снимки, които ако бяха отстъпено право на строеж, давността им щеше да е изтекла.

# 572
  • Мнения: X
Странна тема.....
Винаги съм си представяла Ша така
http://goldvolos.ru/wp-content/uploads/2014/09/strizhki-dlja-pol … k-i-zhenshhin.jpg
на принципа, че когато се описваш анонимно по някакъв начин, обикновено изглеждаш точно обратното.

# 573
  • Мнения: 6 304
А аз си представям Ша  така
Скрит текст:

# 574
  • София
  • Мнения: 23 124
И аз си представям Ша като Курникова.  Grinning

# 575
  • София
  • Мнения: 12 374
И аз си представям Ша като Курникова.  Grinning
Тоже.
И завиждам на истинската Курникова, съвсем не в бяло.

# 576
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 724
Явно повечето сте се виждали, а аз си мислех че не се знаят особенно много потребителите един друг.
Потребителите, които ме дразнят колко маниакално се изказват по темата с екологията си ги представям като озлобени същества които мислено убиват всеки които пие вода от пластмасова чаша/бутилка или ползва повече хартия от 1 секторче на кухненската ролка. За опазването на околнат среда съм, но те са твърде крайни в писанията си.

# 577
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
Merri_An - винаги съм си я представяла като аватара ѝ.
Naughty Нищо общо нямам с аватара. Търсила съм по-...как да кажа, приличащ на мен, но все не намирам. И си стоя с този откакто съм се регистрирала май....

# 578
  • Мнения: 2 016

Мери Ан си я представям брюнетка  с приятна външност и  мек поглед, защото винаги е умерена и не минава никога границите на добрия тон.

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 18:57 от Tatti

# 579
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
А, минавала съм го, просто не си ме чела в тези ми прояви. Но одъртях, поочука ме живота и вече го давам по-лежерно. По-остра  съм на моменти, но не съм като преди ербап. Няма смисъл от хабене на нервни клетки за неща, за които не си заслужава. Единствено човешката глупост и простотия ми докарва пристъпи на словесна диария понякога, с което не се гордея....

# 580
  • Мнения: 86

Салсиша - рошава, по анцуг и много енергична, около 40г.


МНОГО рошава, по пижама, понякога енергична, в момента заспала но стиснала помпата, 35. Joy
Аз си я представям....жена над 50 .Пише във форума в различни теми до полунощ, после спи до обяд и отново започва да чете и пише.
.................уж с малко дете, че и с две бебета...."Многоръката Шива"

# 581
  • Мнения: 30 802
Да бе, ще взема да си представя, че бебетата й са фейк...вместо да виси и да злобее в Бг Мама, да им облича аутфитчета и да ги пуска в Инстаграм.

# 582
  • Мнения: 86
Да бе, ще взема да си представя, че бебетата й са фейк...вместо да виси и да злобее в Бг Мама, да им облича аутфитчета и да ги пуска в Инстаграм.
А вие лично познавате ли я?
...защото в стари теми четох за една жена бременна с близнаци, после катастрофирала и .....било измислица.

# 583
  • Мнения: 15 415
Да ви имам конспирациите. Салсиша/нъл тъй ти се пише името душко Heart/ е страхотна. Дреме ми на колко години е. Забавна, остра, харпия си е тя. Готина , иронична, саркастична. Форума има нужда от нея.

# 584
  • Мнения: 3 545
Е хайде сега, ако я няма водата в морето, как ще се издигне вълната над нея. Всеки си е ценен с нещо си, и тук, и навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт