Как си представяте......и на колко години е.....

  • 41 995
  • 1 001
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 5 884
Оф, много прехвалена Наденицата...
Само й вдигате акциите, а тя се опиянява от ласкателствата Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз си я представям ниска, злобна с гърбав нос и малки очички.

# 586
  • Мнения: 86

Аз си я представям....жена над 50 .Пише във форума в различни теми до полунощ, после спи до обяд и отново започва да чете и пише.
.................уж с малко дете, че и с две бебета...."Многоръката Шива"

Ами ... да взема да спра четенето или писането - само едно да остане, че да се впиша в тъпите ти критерии? Joy

Просто ми завиждаш, защото четеш бавно и пишеш трудно, вечерния ти час е в полунощ, защото после се превръщаш в тиква и не те отразява тъч скрийна, не може нито да четеш, нито да пишеш. Flowers Jack O Lantern


Аха.....за какво да завиждам?
Вечерният ми час е преди полунощ, защото трябва да се наспя и денят ми като майка, съпруга и работеща жена да започва ведър и плодотворен.

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 17:45 от maval

# 587
  • Мнения: 20 025
Не е било дакел, писах го и в други теми – кучето от рекламата за бира с Моуриньо.

# 588
  • Мнения: X
Вечерният ми част е преди полунощ, защото трябва да се наспя и денят ми като майка, съпруга и работеща жена да започва ведър и плодотворен.



Представям си те облечена с бяла риза с дантели, закопчана до горе с всички копчета, очила с много дебела черна рамка, грим в кафявата гама, перлено герданче и опъната назад и вързана на опашка изправена с преса коса. Стриктна и образцова служителка, зад чиито гръб колегите с досада прибелват очи.

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 19:19 от Анонимен

# 589
  • Мнения: 9 196
Аз си я представям, как говори и пише с пълна уста и си взима два домата в джоба на път за работа, защото не и достига времето да е съпруга, там и каквото беше, поради пипкавост, мудност и липса на въображение. И отива да е плодотворна в някой плод-зеленчук.

# 590
  • Мнения: 15 373
Сериозно ме объркахте. Аз така невинно подходих, направо не знам... Объркана съм.  Обаче наденици харесвам и обичам.  Вегетарианците да бягат.

# 591
  • Мнения: 86
Вечерният ми част е преди полунощ, защото трябва да се наспя и денят ми като майка, съпруга и работеща жена да започва ведър и плодотворен.


Представям си те облечена с бяла риза с дантели, закопчана до горе с всички копчета, очила с много дебела черна рамка, грим в кафявата гама, перлено герданче и опъната назад и вързана на опашка изправена с преса коса. Стриктна и образцова служителка, зад чиито гръб колегите с досада прибелват очи.
Стриктна и образцова служителка....Да!
Дебела-Не!
Дълга руса коса, грим в сини нюанси.
Иху, перленото герданче е заменено с колие според тоалета.....Иха

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 19:18 от Tatti

# 592
  • Мнения: X
Да се включа по темата. Ето как си представям:

DOWN UNDER - около 45 годишна, висока, слаба със спортна стегната фигура. Прошарена права коса до раменете, леко рошава, не я е боядисвала никога. Стилът на обличане е изцяло спортен. Не носи рокли и поли, а винаги избелели дънки. Носи тениски, маркови и качествени, но леко размъкнати от пране и избелели. Само маратонки, пак маркови, но мръсни и износени. Функционални якета тип Jack Wolfskin и The north face. Никакъв грим, маникюр и други присъщи на "женките" неща. Обича животните и около нея винаги се мотаят кучета и котки. Тя е разпиляна и не особено подредена, жилището и както и дрехите и е минималистично и с качествени материали и мебели, но разхвърляно и леко мърляво. Тя е от хората, които се разхождат навсякъде с обувките, а когато ги събуят ги прибират непочистени и прашни в гардероба. Страстна пушачка, домът и мирише на цигари, защото пуши навсякъде. От никотина зъбите и са пожълтели. Обича да пие бира и го прави седнала по турски на земята в градината на къщата си, пушейки цигара и играейки си с котката. Не носи бижута, на китките си има плетени или гумени гривнички. Трудно организира ежедневието си, често е забързана по улицата с димяща цигара, разпиляна коса, стоящи накриво дрехи и стресирано и уморено изражение на лицето.

ABSURT - около 65 годишна,но годините не и личат, младее с десетина години. Авторитетен вид на адвокат или нотариус. Прическа и дрехи неповластни на модата и с класическа елегантност. Носи костюми и семпли, но скъпи обувки на нисък ток. Обикновено е облечена с костюм от пола до коленете, копринена блуза и сако. Пестелива с бижутата, носи гердани и незабележими малки златни обеци. Лек грим в естествени цветове.

СБЪДВАЩА МЕЧТИ - Около 50 годишна. Закръглена и с пълни форми, топчесто лице. Руса къса коса, или най-много до раменете. Тънки устни и студен поглед. Слага ярко червило заради тънките устни, но иначе не се гримира. Дрехите и са в стил Ulla Popken или С&А Grosse Groessen. Носи клинове с туники върху тях, широки дълги блузи с пайети или шарени мотиви, а върху блузата облича едноцветни наметала. Носи всякакви шалове като аксесоар целогодишно. Бижутата и са дълги почти до пъпа тънки гердани. Харесва пастелните тонове, розово, цвят сьомга, пепел от рози. Ходи на маникюр в китайските салони, където и правят шарени нокти от гел или акрил. Носи ниски обувки, но не маратонки. Чизми, каубойски ботушки, мокасини и гуменки с брокат. Пада си по лекия кич, присъщ на немската средна работническа класа.

# 593
  • Варна
  • Мнения: 36 728
Умрях от смях. Даун и Сбъдваща съм ги виждала на снимки, Абсурт никога. Ше изчакам да се включат трите (ако решат) и ще ми е забавно да чета 😁

# 594
  • Мнения: 2 016
Да, за Даун няма нищо общо,  освен годините май.

# 595
  • Мнения: X
Умрях от смях. Даун и Сбъдваща съм ги виждала на снимки, Абсурт никога. Ше изчакам да се включат трите (ако решат) и ще ми е забавно да чета 😁

Познала ли съм за вида им, или не?

# 596
  • Другата България
  • Мнения: 37 630
За Даун категорично не си, поне според мен.
Сбъдваща съм я виждала по снимки доста отдавна, руса е, за другото не си спомням.

# 597
  • Мнения: 86
Аз си я представям, как говори и пише с пълна уста и си взима два домата в джоба на път за работа, защото не и достига времето да е съпруга, там и каквото беше, поради пипкавост, мудност и липса на въображение. И отива да е плодотворна в някой плод-зеленчук.
Yum Flushed  Никога не пиша с пълна уста...Flushed

# 598
  • София
  • Мнения: 6 309


Познала ли съм за вида им, или не?
Тц. За Даун никак, за Абсурд има нещо, , но не е много, за Сбъдваща не знам.

# 599
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Моралка си я представям така:

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт