Как си представяте......и на колко години е.....

  • 41 951
  • 1 001
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: X
Аз си я представям, как говори и пише с пълна уста и си взима два домата в джоба на път за работа, защото не и достига времето да е съпруга, там и каквото беше, поради пипкавост, мудност и липса на въображение. И отива да е плодотворна в някой плод-зеленчук.
Yum Flushed  Никога не пиша с пълна уста...Flushed

Що?

Между другото днес си взех два домата за работа Joy. Не в джоба разбира се, в дамската чанта.

# 601
  • Мнения: X
А ето как си представям Сирен:

Около 40 годишна, висока и слаба. Кестенява чупливи коса, която носи пусната и небрежно. Тук-так има бели коси, които не се старае да прикрие. Слага само спирала и балсам за устни, ползва добра маркова козметика, но има леки бръчки по челото и между носа и устата. Стилът на обличане е специфичен. Не следва модни тенденции, купува скъпи качествени дрехи, които носи много години. Обича да носи поли и рокли, дрехите са класически, но малко ретро и бабешки. През есента винаги е с класически шлифер. Харесва кафявото във всичките му нюанси, както и сивото. Обувките и са ретро, скъпи, с нисък широк ток и широк нос. Никога остри отпред обувки! Френски маникюр, никакви забавни младежки неща, по-скоро потомствена консервативно изглеждаща интелектуалка. Облича се предимно едноцветно, само през лятото роклите и са с мотиви като от 70-те. Има кехлибарен гердан, който обаче носи рядко. Не обича бижутата. През зимата обича да е с поло или пуловер с яка тип поло. Носи очила с кафява рамка и не си оформя веждите. Чантите и винаги са кожени и големи тип куфарче за документи или тип торба.

# 602
  • Мнения: 30 802
Малко повече нюанси бабешко:) отколкото е реално. Общо взето според случая съм между дама и карикатура. Очила не нося, имам орлово зрение.

Гледам рядко да нося неща като кожички, гердани и етно елементи, че замязвам на индианка от сръбското кино.

# 603
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Ох, всичките ти образи са едни леко нафталинени.

Аз искам да си  представя някоя шарена, дива и непокорна младежка. Таис ми е такава, Белла Дона, Мориган... за момента само за тези се сещам...

# 604
  • Мнения: X
Смях се с от сърце с описанията на Абсурд, Сбъдваща, Сирен и Даун. Не мога просто, много готини и смешни описания, но не смятам, че са верни Simple Smile

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 20:41 от Анонимен

# 605
  • France
  • Мнения: 12 589
И на мен ще ми интересно да знам дали си познала? Пробвай и за мен, please.

# 606
  • Мнения: 86
Чела съм във форума за жена от САЩ, бременна с близнаци!
После катастрофира, роди преждевременно....... и всичко е било измислено................Salsisha - ми "намирисва"на тая дама с близнаците.

# 607
  • Мнения: X
Да се включа по темата.

СБЪДВАЩА МЕЧТИ - Около 50 годишна. Закръглена и с пълни форми, топчесто лице. Руса къса коса, или най-много до раменете. Тънки устни и студен поглед. Слага ярко червило заради тънките устни, но иначе не се гримира. Дрехите и са в стил Ulla Popken или С&А Grosse Groessen. Носи клинове с туники върху тях, широки дълги блузи с пайети или шарени мотиви, а върху блузата облича едноцветни наметала. Носи всякакви шалове като аксесоар целогодишно. Бижутата и са дълги почти до пъпа тънки гердани. Харесва пастелните тонове, розово, цвят сьомга, пепел от рози. Ходи на маникюр в китайските салони, където и правят шарени нокти от гел или акрил. Носи ниски обувки, но не маратонки. Чизми, каубойски ботушки, мокасини и гуменки с брокат. Пада си по лекия кич, присъщ на немската средна работническа класа.
Как да не отговоря на това мило описание на аМоралка.

Когато стигна 50, ще съм щастлива, че съм оживяла след пубертета на наследниците,  но още съм далече от тоз ми ти момент.
Сочна и добре сложена съм, но още не съм опряла до Größe Größen. Плувам по 2 км 2 пъти седмично, всекидневно се придвижвам само с колело.
Естествено руса , каре до брадичката. Плътни устни, наследствена черта в рода.  Гланц за устни, никакъв грим. Никакви нокти, пречат ми на работата. Бижутата са малки и скъпи, собствен дизайн,  гердани не нося. Кецове,  дънки + тениска, риза или пуловер,  според температурите.
Шалове нося, за съжаление не мои, почти нищо не остава за мен. Цветове синьо, зелено, сиво.
Естествената ни среда са академичните среди.  Лъскавичко и кич не вирее там.
Никога не крада безплатни торбички от магазините и спазвам правилата и законите.

Благодаря сърдечно за вниманието,  аМоралка, надявам се задоволих любопитството ти.

# 608
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Това с подобни ужасни измислени истории ми е мега изродско, но също толкова неприятно ми е да се набеждава някого, че намирисва за подобна лъжа, без доказателства.

Мавал веднага ми изникна като жена с хлътнали скули, леко излезли от орбитата очи, сивкава кожа, издължено лице, тъмна коса до раменете.

# 609
  • Мнения: X
Ох, всичките ти образи са едни леко нафталинени.

Аз искам да си  представя някоя шарена, дива и непокорна младежка. Таис ми е такава, Белла Дона, Мориган... за момента само за тези се сещам...

Е как ще са нафталинени? Даун например изобщо не е нафталинена. Тя е спортен тип, мааалко мъжкарана, небрежна, активна, несуетна. Обича да е сред природата, в гората, да се катери по скали. Разбира се добре в мъжка компания, пие бира направо от шишето, харесва да е в компания.

Сбъдващата мечти е нейната противоположност. Тя е еснафски тип жена, не обича прекомерното движение и спорт, но е суета и обича да се "гизди" с шалчета и дрънкулки. Носи се цветно, не прекалено шарено, но винаги има нещо с мотиви или блещукащо по себе си. По улиците ходи с термос каничка, в която има домашно приготвено кафе, обича да пие Cola zero.

Само Сирен е нафталинена. Носи скъпи бабешки дрехи. Може да бъде забелязана в някое хубаво кафене в центъра, където пие чай от пресни ментови листа или много голямо кафе с мляко.

Представям си ги толкова живо, че чак си вярвам, че са точно такива Joy

П. С. Сбъдваща мечти, защо така заядливо? Тази тема е забавна а и аз не пиша нищо гадно за теб, нали? Така си те представям, прояви чувство за хумор, все пак не съм те обидила, нищо че ми викаш аМоралка Grinning

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 20:42 от Анонимен

# 610
  • Мнения: 7 690
Моралка, имаш дарба, ама определено не и за описания.

# 611
  • Варна
  • Мнения: 36 609
Е, това последното описание на Даун по бива.

# 612
  • Мнения: X
Много рядко ми изникват описания на съфорумките, но рядко са били толкова обстоятелствено обусловени. Който ми харесва да общуваме го знам как изглежда, а другите не са ми интересни и така.

В темата 'Покажи се' пък толкова много хора са се показвали, че подобни смешно-забавни описания са карикатури на истината. И то доста търсена.

# 613
  • Мнения: 7 690
Дори не мога да опиша колко далеч от истината е подобно описание от истинската Даун.

# 614
  • Варна
  • Мнения: 36 609
"Даун например изобщо не е нафталинена. Тя е спортен тип, мааалко мъжкарана, небрежна, активна, несуетна. Обича да е сред природата, в гората, да се катери по скали. Разбира се добре в мъжка компания, пие бира направо от шишето, харесва да е в компания."

Абе, Даун да си каже ама на мен ми се струва, че тези неща са верни за нея. Може би с изключение на несуетна, знам, че в работно време е изтупана Simple Smile което предполага наличие на някаква суета.

Тя след няколко часа ще е на линия и ще пише.

Общи условия

Активация на акаунт