С какво ви дразнят хората?

  • 32 671
  • 593
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Знам, че има отделни теми за деца, майки, свекърви, съпрузи и т.н, но аз реших да направя една обща тема и да ви попитам с какво ви дразнят хората като цяло. Каквото се сетите, без ограничения.  Ако има същата тема се извинявам и нека модератор направи необходимото.

Започвам аз. Дразни ме мръсотията, която оставят хората край пътните отбивки, реките, беседките и изобщо навсякъде. Дразнят ме и кампаниите за почистване за определено време, вместо да се вложи малко мисъл и да не се ползва заобикалящата ни среда като сметище през останалото време.

# 1
  • Мнения: 4 009
Дразнят ме хората, които говорят с цел просто да говорят. Не дай боже да настане тишина за 5 секунди - задължително трябва да се запълни с безсмислена информация, празни думи, дървена философия, клиширани афоризми или постни повтарящи се шеги, от сорта " на 1 януари - все едно вчера беше 2022, и хлябът е миналогодишен"
Прекалено много усилия трябва да прилагам, за да получа една капчица полезна информация в този поток от словесна диария...

# 2
  • Мнения: 11 341
Ако се сърдя за нещо на хората и ме вбесяват е, че са обсебили земята и искат всички животни да измрат, защото това е наша територия.
Котките и кучетата в градовете нямат право да имат малки! По селата ги избиват сякаш не са живи същества. Ако храниш гладно животинче - ПРЕЧИШ! Представяте ли си? Пречи им, че някой храни  гладна душица, на която НИЕ сме заели територията на ловиване и живот.
Това наистина ме вбесява! Злото, егоизма, непукизма и липсата на емпатия към животни и хора!

# 3
  • Мнения: 1 842
Дразни ме злобата, завистта, алчността и подлостта, егоизма, липсата на състрадание.

# 4
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 073
С преливането от пусто в празно.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 197
Дразни ме наглостта. Дразни ме злобата и завистта в хората.

# 6
  • Мнения: 18 549
Най-много ме дразни на черното да кажеш бяло заради свои интереси.  Колкото истини да има, черното бяло не става. Векове са градили някаква етика, единна за всички общества.  Да я прескачаш с лъжа е непростимо.

# 7
  • Мнения: 9 438
Приемам хората такива, каквито са. Ако се чувствам напрегната от даден човек, просто избягвам да комуникирам с него. Накратко, спестявам си неприятните усещания.

# 8
  • Мнения: 490
Ако се сърдя за нещо на хората и ме вбесяват е, че са обсебили земята и искат всички животни да измрат, защото това е наша територия.
Котките и кучетата в градовете нямат право да имат малки! По селата ги избиват сякаш не са живи същества. Ако храниш гладно животинче - ПРЕЧИШ! Представяте ли си? Пречи им, че някой храни  гладна душица, на която НИЕ сме заели територията на ловиване и живот.
Това наистина ме вбесява! Злото, егоизма, непукизма и липсата на емпатия към животни и хора!
Благодаря ти , че написа това което мисля и аз ! Много зло има .. много !!!

# 9
  • Мнения: 5 003
С нищо не ме дразнят, ако не ме засяга лично.

# 10
  • Мнения: 1 249
Когато искат да отговоря на техните очаквания, любопитство, тъпи въпроси, несъобразителност, завист и в същото време обаче никакви на усилия, е как да има резултат. Липсата на спазване на общоприети правила, закони и "дървени философи", при ясна ситуация и правила, ей така да си мрънкаме.

# 11
  • Мнения: 2 352
Дразни ме колко тъпи и нагли стават хората. Спират да мислят и да имат нужда от знания. Мързи ги за елементарни въпроси да направят проучване, да отворят някоя книга или да използват браузъра. Все чакат наготово някой да им смели информацията.

# 12
  • Мнения: 478
Злоба, завист, безотговорност.

# 13
  • Мнения: 1 249
Дразни ме колко тъпи и нагли стават хората. Спират да мислят и да имат нужда от знания. Мързи ги за елементарни въпроси да направят проучване, да отворят някоя книга или да използват браузъра. Все чакат наготово някой да им смели информацията.
Обикновенно някой ми казва, може ли САМО да ми кажеш, напишеш......

# 14
  • Мнения: 5 327
Много ме дразни клюкарският манталитет и обсъждане на другите.
Виждам го и в млади, уж интелигентни жени и не разбирам каква удовлетвореност носи да искаш да знаеш подробности за някой си, който даже не ти е близък.

Последна редакция: нд, 10 сеп 2023, 11:00 от tuty

Общи условия

Активация на акаунт