Как си представяте......и на колко години е.....

  • 42 070
  • 1 001
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 12 374
Сигме, що бе, Нушка от Теменужка. На мен пък повечето плодово-цветни имена ми звучат нежно - Лилия, Виолетка, Малина и прочие Smile

Ся вече наистина взехте да звучите като шофери от ГТ.

# 796
  • Мнения: 39 667
То лятото свърши, но скоро ще има промоция на апрески в ЛИДЛ.

# 797
  • Мнения: 13 092
Може да ми викате Кралицата на ГТ 😁 Ако не се кача на рейс поне един път в седмицата имам лошото чувство, че живота ми минава напразно. Без майтап, имам навъртян солиден километраж по ГТ, почти винаги знам с какъв транспорт да стигна от точка А до точка Б.

# 798
  • София
  • Мнения: 2 995
Ох, Строежа е мега гаден бар. Маймунарникът - двойно.

Сори, smane, имам десетки рок и метал CD-та вкъщи, които продължавам да въртя, въпреки преклонната си възраст, но явно не се вписвам в метал стереотипа 😁 Ако изключим това си доста близо.

А Аглая е невероятна. Освен да пише - трябва да я чуете и как говори - истинска магьосница.

# 799
  • France
  • Мнения: 13 254
Не е нужно да си от София, за да знаеш Строежа. Нужно е да си под 50 и да слушаш кефска музика.

# 800
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз я слушам, но в 90% от случаите, като изляза с компания, искам да чувам и тях. Затова се събираме на места с подходяща музика, с подходящи децибели.
Или, както казах, пиехме бира до зори в парка. Боже, и не само бира....

Имаше в центъра едно метъл заведение, с маси от бъчви и столове от обърнати баки. И много Хеи Метъл изрисувани стени.

# 801
  • Мнения: 9 196
Аз я слушам, но в 90% от случаите, като изляза с компания, искам да чувам и тях. Затова се събираме на места с подходяща музика, с подходящи децибели.
Или, както казах, пиехме бира до зори в парка. Боже, и не само бира....

Имаше в центъра едно метъл заведение, с маси от бъчви и столове от обърнати баки. И много Хеи Метъл изрисувани стени.

А аз, като излизах избягвахме парковете, заради такива, които пият там до зори ...

# 802
  • София
  • Мнения: 8 348
Ето, естественият подбор естествено държи едните настрана от другите. И слава богу.

# 803
  • София
  • Мнения: 12 374
Стана ми смешно. С приятели редовно пиехме бира и пушехме трева до никое време по паркове. Абсолютно никога не сме правили проблем на преминаващите девойки и бабички. Гледам, и сега в Заимов, където разхождам дете и куче, традицията продължава - лятно време, ъф корс. Не ми пречат и не тръпна от страх.

# 804
  • Мнения: 9 196
Никога не съм пила нищо, нощем в паркове. И не съм пушила трева на никакви места и изобщо.

Ето, естественият подбор естествено държи едните настрана от другите. И слава богу.

Не е Бог и естествения подбор, хората сами избягват пияндетата и друсалките и хабитатите им.

# 805
  • София
  • Мнения: 39 079
Скука. Ни все още пием бира лятото в един малък парк. Пияндета!🤣🤣

# 806
  • France
  • Мнения: 13 254
Ех, доброто старо време на летата в парка. Сега изпих 1 чаша вино и съм "happy".

# 807
  • София
  • Мнения: 12 374
Няма как да ме е шубе от група младежи, пуснали си Слипнот в Заимов, които пият бира в 23ч. Страх ме е от съвсем друг типаж.

Друсалки? Горките канадци, те пък взеха, че легализираха тревата за recreational uses. Как не са знаели..

# 808
  • Мнения: X
И аз като Салшиша.
 Защо да пия из парковете като мога удобно да се разположа, да седна с чаша и с музика и да ми е гот? Simple Smile Остарявам явно.

# 809
  • Мнения: 104
Аз пък не си представям нито една потребителка, а само мъжа на една такава, а именно Сирената. Мисля че е един захлупен IT ,който от нема къде се е захванал с тая дървена философка. Дебелокож профан , на който не му пречи мизиерията в която живее, защото тя е наречена ”творчески хаос” от единствената жена дръзнала да си легне с него.

Общи условия

Активация на акаунт