Тунис - 2019/2020?

  • 84 186
  • 798
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 221
Имам въпрос към Galactic Voyager Simple Smile Като съм изключително благодарна за информацията, която споделя. Преди 2 месеца сподели мнение за Египет и всичко беше както каза,помогна ни за супер почивка, благодаря Simple Smile
 Та въпросът ми е ако сега трябва да избираш къде да почиваш с дете на 4г., кой хотел би избрала? Simple Smile

# 751
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 836
Предварително се извинявам, ако прекалявам с въпросите, но за първи път ще пътувам в Тунис с дете, затова искам да попитам дали в хотелите с 4* има хладилник, сешоар, шампоани, сапуни, тоалетна хартия ( защото чета коментарии, че няма), сейф...като цяло.. В повечето хотели не виждам да са отбелязани.

Звездите са относително нещо. Има перфектни 3* хотели, а 4*/5* пълна дупка...та тоалетна хартия, сешоар, минибар имат. Сейф в стаята ИЛИ на рецепция също имат. Сапун имат, душ гел, шампоан не всички. Ама не смятам последното за проблем, аз лично си ползвам само моя шампоан.

Имам въпрос към Galactic Voyager Simple Smile Като съм изключително благодарна за информацията, която споделя. Преди 2 месеца сподели мнение за Египет и всичко беше както каза,помогна ни за супер почивка, благодаря Simple Smile
 Та въпросът ми е ако сега трябва да избираш къде да почиваш с дете на 4г., кой хотел би избрала? Simple Smile
Сентидо Белвю, Сахара бийч, Сплаш World, Иберостар Джерба (виличките са бижу), Винчи на Джерба (заради чудесния плаж и плавен вход в морето).

# 752
  • София
  • Мнения: 3 147
Моля за мнения за следните хотели:

1. Sentido Bellevue Park
2. Iberostar Selection Kantaoui Bay
3. Steigenberger Marhaba Thalasso

Или идея за по-добър хотел.

# 753
  • Мнения: 175
Здравейте! От  хотелите на остров Джерба, предлагани от туристическите агенции за настоящия сезон, кой или кои са с хубав, пясъчен плаж?

# 754
  • Мнения: 897
Моля за мнения за следните хотели:

1. Sentido Bellevue Park
2. Iberostar Selection Kantaoui Bay
3. Steigenberger Marhaba Thalasso

Или идея за по-добър хотел.

В Steigenberger Marhaba Thalasso бяхме миналия юни. Писала съм мнение по-назад в темата, ако имате други въпроси съм насреща

# 755
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 836
Здравейте! От  хотелите на остров Джерба, предлагани от туристическите агенции за настоящия сезон, кой или кои са с хубав, пясъчен плаж?
Всички без Дар Джерба Нарждес и три звездния към него.

# 756
  • Мнения: 221
Такаа, да питам последно преди да резереирам iberostar на Джерба Simple Smile Края на юни като време как е 🤔🙄 за дете на 4..нали все още не е настанала голяма жега?

# 757
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 836
Такаа, да питам последно преди да резереирам iberostar на Джерба Simple Smile Края на юни като време как е 🤔🙄 за дете на 4..нали все още не е настанала голяма жега?
Хотелът е чудесен.
Топло е. Ама на брега на морето винаги е по-комфортно.

# 758
  • Мнения: 175
Здравейте! От  хотелите на остров Джерба, предлагани от туристическите агенции за настоящия сезон, кой или кои са с хубав, пясъчен плаж?
Всички без Дар Джерба Нарждес и три звездния към него.
Благодаря!
Джерба бийч /бившия Сентидо/ или Иберостар Джерба е за предпочитане? За възрастни става дума, без деца.

# 759
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 836
Здравейте! От  хотелите на остров Джерба, предлагани от туристическите агенции за настоящия сезон, кой или кои са с хубав, пясъчен плаж?
Всички без Дар Джерба Нарждес и три звездния към него.
Благодаря!
Джерба бийч /бившия Сентидо/ или Иберостар Джерба е за предпочитане? За възрастни става дума, без деца.
Ако сте само възрастни Сентидо за мен е по-добър вариант. Компактен, добра кухня има всичко нужно.
Иберостар е чудесен, но има и забавления за деца, т.е. ще имате такава компания.

# 760
  • Г.Оряховица
  • Мнения: 50
Пак да попитам,тъй като никой не ми отговори: Здравейте! Търся информация и отзиви за хотел Magic Palm Beach 4 * Хамамет. За пръв път ще почиваме в Тунис и всяка информация ще ни е полезна.Например може ли да се говори на английски ?

# 761
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Пак да попитам,тъй като никой не ми отговори: Здравейте! Търся информация и отзиви за хотел Magic Palm Beach 4 * Хамамет. За пръв път ще почиваме в Тунис и всяка информация ще ни е полезна.Например може ли да се говори на английски ?

Ние бяхме в PALM BEACH HAMMAMET, обаче дали е същият, не мога да твърдя със сигурност. Във всеки случай снимките много си приличат.

Ако говориш за този тук
https://www.triptime.bg/hotel/1441
значи е същият.

# 762
  • Мнения: 175
Здравейте! От  хотелите на остров Джерба, предлагани от туристическите агенции за настоящия сезон, кой или кои са с хубав, пясъчен плаж?
Всички без Дар Джерба Нарждес и три звездния към него.
Благодаря!
Джерба бийч /бившия Сентидо/ или Иберостар Джерба е за предпочитане? За възрастни става дума, без деца.
Ако сте само възрастни Сентидо за мен е по-добър вариант. Компактен, добра кухня има всичко нужно.
Иберостар е чудесен, но има и забавления за деца, т.е. ще имате такава компания.
Много благодаря!
А бихте ли споделили отзиви и за Vincci Helios Beach and SPA Superior 4*, пак в Джерба, в сравнение със Сентидо, пак само за възрастни. Забелязах, че е нов и с относително по-малко стаи.

# 763
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 836
Сентидото е по-компактен като хотел, малка територия. Сградата е една.
Винчи е по-голям, вилички, основна сграда - аз го харесвам и нямам недоволни от него. Има повече въздух някак.

# 764
  • Мнения: 367
Само за информация - днес и утре ще има стачки в транспортния сектор в Тунис, та е възможна отмяна на полети. А вътре в държавата ще има трудности при предвижването с обществен транспорт.

Общи условия

Активация на акаунт