Скоро ДЕКЕМВРИйче сладко ще се гушка с мама и с татко

  • 28 974
  • 767
  •   1
Отговори
# 75
  • с. Дълго поле
  • Мнения: 107
Ваня Иванова- много ме разсмя😂😂
Моят хемоглобин последно в болницата беше 118/преди седмица/.Сега в Понеделник ще питам дали трябва да пия пак желязо,в болницата нищо не ми казаха.

Да пиеш пак? Колко ти беше паднал като ти казаха да започваш с желязото. Защото аз грам не съм пила, ами естествения му спад е толкова до този момент.

# 76
  • Велико Търново
  • Мнения: 166
Ванилийка, благодаря Simple Smile Добре е таткото, лека полека се възстановява. Малко в повечко му дойде след втората операция, тъй като имаше излив и се наложи отново да го вкарат за дренаж, но слава Богу всичко мина добре и сега си е вкъщи, но като че ли на мен ми идва малко в повечко, та може и от там да се повява и сърцебиенето. Повече се притеснявам като дойде момента да вървя на към болницата как ще го оставя, но майка ми каза, че си е приготвила багаж и само да звъннем и да кажем, че всичко започва и пътува насам.

Една приятелка преди малко дойде пред блока и ми даде някой неща за бебка, тъй като аз нямам възможност да излизам за дълго от вкъщи (заради таткото). Та говорих и с нея за изписването, защото вече два пъти е минала по този път - бонбони, сладки, бутилка уиски, питка и цветя (един букет за акушерката и един за майката). Това били приготвили за изписването. Та мисля и аз да последвам нейния пример, освен ако не ми хрумне нещо друго Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 326
Глория, аз взех пликове от Икеа, но предполагам и на други места има.
Хемоглобина ми последно беше 99, увеличиха ми дозата на Малтофера и се очаква другата седмица да съм с доста по-добри показатели. И дано е така, че да намаля дозата малко.

# 78
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Ваня Иванова- много ме разсмя😂😂
Моят хемоглобин последно в болницата беше 118/преди седмица/.Сега в Понеделник ще питам дали трябва да пия пак желязо,в болницата нищо не ми казаха.

Да пиеш пак? Колко ти беше паднал като ти казаха да започваш с желязото. Защото аз грам не съм пила, ами естествения му спад е толкова до този момент.
На 111 ми изписаха Феро-Фолгама...Ама моят доктор.Затова сега ще го питам да си го продължавам ли

# 79
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Момичета днес ни изписаха. Много сме щастливи...уникално е!
2180кг. пробвахме да се кърмим, но зърното ми е малко иначе засуква:)

# 80
  • Мнения: 405
Честита радост, sladkatakaka!  Blush Heart

# 81
  • бургас
  • Мнения: 624
Момичета днес ни изписаха. Много сме щастливи...уникално е!
2180кг. пробвахме да се кърмим, но зърното ми е малко иначе засуква:)

Много се радвам, че най-накрая сте си вкъщи да се гушкате и храните Hug


Глория, все пак си го пуснала да отиде Scream  аз ако бях щях да го накажа цял уикенд да не си показва носа навън Joy  че и допълненителна работа щях да му измисля.

Ваня Иванова, много ме разсмя. Моят казва същото + ”но ти затова ме обичаш”  все едно ми казва ”разбий ми главата” Joy   

Ритуали и аз не обичам. Никой няма да идва и май нищо няма да носим за персонала. Все пак ще оставим една не малка сума, ще ми дойде в повече ако трябва и да черпя. Взимам си бебето и газ към вкъщи.

# 82
  • Мнения: 317
Сладката, най-после да си гушнеш детенце! Хайде вече в къщи на спокойствие да си се гушкате!
Моя хемоглобин от 109 за 3 седмици е станал 130, направо не можах по повярвам. Смениха ми желязото последния път и сега пия тотема по 2 ампули на ден. Обаче фибриногена ми е доста завишен 6,17 при норма 2-4 и това ме притеснява.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 190
RainDanceMaggie Благодаря за новата темичка Heartbeat

Момичета, имам въпрос - някоя има/имала ли е сърцебиене? от два дни от време на време получавам сърцебиене, кръвното ми е ниско, но това сърцебиене започва да ме притеснява Anguished

Ох мила , знам какво е ! Вчера си усещах сърцето в гърлото . В продължение на 40-50 минути сърцето мо биеше със 140 удара в минута , за капак на всичко не смегваше и на всеки 6-7 удара прескачаше . Бях изпаднала в истерия. Обадих се на АГ и ми каза , че сърцебиенето се получава като компенсация за ниско кръвно. Посъветва ме да си пийна малко кола , за да видим дали нещата ще се оправят. Така и направих , изпих една чаша кола и 10-15 минути сърцето ми постепенно си върна нормалния ритъм . Каза още , че ако не изпитвам дискомфорт не е проблем.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Ето малко предложения за АГ за подарък.

# 85
  • Велико Търново
  • Мнения: 166
RainDanceMaggie Благодаря за новата темичка Heartbeat

Момичета, имам въпрос - някоя има/имала ли е сърцебиене? от два дни от време на време получавам сърцебиене, кръвното ми е ниско, но това сърцебиене започва да ме притеснява Anguished

Ох мила , знам какво е ! Вчера си усещах сърцето в гърлото . В продължение на 40-50 минути сърцето мо биеше със 140 удара в минута , за капак на всичко не смегваше и на всеки 6-7 удара прескачаше . Бях изпаднала в истерия. Обадих се на АГ и ми каза , че сърцебиенето се получава като компенсация за ниско кръвно. Посъветва ме да си пийна малко кола , за да видим дали нещата ще се оправят. Така и направих , изпих една чаша кола и 10-15 минути сърцето ми постепенно си върна нормалния ритъм . Каза още , че ако не изпитвам дискомфорт не е проблем.

Mihaela Vasileva Благодаря ти, ще пробвам следващия път с кола, пък да видим какво ще стане, надявам се и при мен да помогне Simple Smile

# 86
  • Мнения: 951

Глори, избутахме още един ден Stuck Out Tongue Winking Eye  такова хубаво време, а аз- вкъщи....
Иначе виж, подсети ме колко е нечовешко да се държи майката, особено ако след операция, на крака , докато мине изписването с многобройните роднини. Бях забравила как ми се бяха подули краката . Няма как някой да ти влезе в обувките.
Също така сега правя диференциация между раждане в държавна / частна болница ( след поста на Златна Ябълка) Ако си оставил сума пари, то надали ще носиш питки и уискита, след като всичко е пито- платено.

Ябълка - представям си Глория с тумбака , увиснала на врата мъжа й или легнала върху вратата, и мъжът й се опитва да я отмести Joy, за да тръгне да помага с BBQ -то. Kissing Heart  аз също не бих го задържала, нека сам да усети колко не е прав ( бих използвала други думи, но не и в бебешка тема Simple Smile ). Явно поведението й е било правилно, щом човекът набързо се е прибрал и отчел активност вкъщи. Yum

Сладкатакака. Ееее, най- после щастие!!! Браво на вас! Много, много се радвам, че всичко е наред при вас!:heartpulse:Flowers HibiscusHeart      За зърната не се притеснявай, и моите са малки, а кърмех  9 и 15 мес, много добре си наддаваха батковците. Не се отказвай, ако искаш да кърмиш.

Аз след няколко дни ще пускам изследвания и мен хемоглобина много ме интересува. Спрях Тотхемата, защото ми ставаше лошо от нея, повръщах, от месец съм на Зелена енергия, нямам представа помага ли, не ли, Резултатите ще покажат. Ако обаче е паднал, ще трябва да се тъпча яко с желязо този месец , за да е достатъчно висок з секциото, че като чета за тая плацента превия какви мизерии може да направи.....Frowning1

# 87
  • бургас
  • Мнения: 624
Ванилийке, права си, но аз си знам моята стока и казвам как бих постъпила с него.
Той често се прави на тъп, та затова така. Например не знаел, че след като е женен с дете не е редно колежката да го плесва по дупето, а той да се хили като ученичка. И като добавим още няклко подобни неща, които милият не знаел, стигнахме до извода, че аз трябва да му казвам кога какво Joy  ами не се дърпа, слуша и изпълнява, точно защото номерът с ”тъп съм, не знам, не разбирам” понякога минава. Ама това си е нашият случай

# 88
  • Мнения: 951

Ябълке,  ти ме бъзикаш, жена! Твоята свекървичка и свекър особено са за бой, много го е разглезила, щом не знае такива елементарни неща. Ама и колежката си я бива, малоумна ли е, каква е...баси и поведението... на нея май също много неща трябва да се обясняват.
Добре, че си намерила начин да му обясняваш онова, което не е разбрал, защото иначе не знам. Радвам се, че е добър ученик. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 89
  • бургас
  • Мнения: 624
Набързо го научих аз, бяхме луди, млади, ама ела да го видиш сега Grinning  колко ми е добричък и послушен пу пу Joy чак да ми завиди човек.

Общи условия

Активация на акаунт