бременност и обувки

  • 5 805
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 748
Нали има реклама по телевизията за едни стелки - там много хубаво го обесняват/ с разкривеният скелет/ Wink
в рекламата не става ли въпрос за стелки, които подпират свода? или аз си мисля за друга реклама?  Rolling Eyes
както и да е, ще я видя и тази реклама Hug

# 16
  • Мнения: 498
Абе само ниски обувки сигурно не е добра идея - но за токовете съм чувала, че докарват други проблеми - разширени вени, падане на свода,,,тъй че, най-добре - 3см ток  Thinking

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Абе само ниски обувки сигурно не е добра идея

Ако не беше добра идея щяхме да имаме копита  вместо пети.

Всеки да си ходи с каквито обувки му е удобоно.  Peace

# 18
  • Мнения: 2 035
Всеки да си ходи с каквито обувки му е удобоно.  Peace
Абсолютно съм съгласна  Peace
На мен си ми е най-удобно да шляпам по асвалта с нисички чехлички  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 181
на мен не ми е удобно на абсолютно равни подметки, затова носех обувки с 2-3 сантиметров ток или платформа.

# 20
  • Мнения: 566
И аз съм чувала,че е препоръчително да имат обувките малък ток.ама стоя корем немога да си гледам в краката и затова предпочитам равните чехли, че ще падна някъде

# 21
# 22
  • ES
  • Мнения: 2 172
От края на 5ия месец съм боса и по 4ехли, добре 4е времето тук го позволява, инъ4е винаги съм била с малък крак - 36 номер, сега съм с 38 и понякога ми стягат. Тая бременност е като един втори пубертет вси4ко в тебе се променя по неузнававем за тебе на4ин.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Нося си същия номер обувки.Когато ще правя дълга разходка съм с равни, но някой път си позволявам и по-висок ток.Но аз по принцип си нося ниски обувки, висока съм.

# 24
  • Мнения: 6 619
сега си взех с виенски ток,но май са ми височки в 6 месец съм и май ще си продължа с равни

# 25
  • Мнения: 3 042
Като бях бременна с малкият беше през лятото и ходех с равни чехли. В жегата с подути крака и на токове................ Naughty

# 26
  • Мнения: 292
5-6 см си е добра препоръка ... има такива с анатомичен свод ...или нещо подобно. По принцип това е препоръчителната височина и за хора с проблеми в кръста и т.н., а и по-малко се уморява крака.

# 27
  • Мнения: 3 760
3-4 см токове ми бяха най-удобни... По едно време обаче минах на равни - от всичко друго се скапвах.

# 28
  • Мнения: 723
Наистина не се препоръчват съвсем равните обувки, по-добре е да има височина, но най-важно е как се чувстваш ти и дали те боли гърбът от съответните обувки. Peace
Аз ходих на токчета до към 5тия месец, ама после много ми натежа коремището и започнах да нося равни, колкото и да не ми беше удобно в началото.

# 29
  • София
  • Мнения: 688
при тези отоци, които имам - краката  ми приличат на слонски в някои моменти - представям си каква красота ще е да съм на токчета  Mr. Green. Пък аз и не обичам - нося си маратонки и едни чехли, които са с анатомична подметка - Karyoka се казват.
На мен лично ми се вижда глупава тази препоръка за високите токчета, по-правилно ми се струва да се избере ниска ортопедична подметка

Общи условия

Активация на акаунт