Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 38

  • 13 697
  • 754
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 1 190
Разкошен Велислав!
Както съм казвала - Той не е човек, който всеки може да разбере, защото всеки е с различен капацитет. А и в това няма лошо. Заслужава да постигне всичко този човек. Безкрайно щастлива съм, че в един друг свят( какъвто е САЩ) са го оценили подобаващо. Дори бих скачала от радост, ако му предложат по-сериозна роля във филм на световно ниво.

# 677
  • Мнения: 6 161
 smile3501 Разкошно интервю ! Всъщност той май няма  слаби и клиширани интервюта , защото отговаря почтено и искрено , няма необходимост до се прави на интересен с разни  уж майтапчийски  снимки и клипове . На него явно жена му му е силна опора и коректор на поведението . А това ,че има момченце в първи клас явно  го държи здраво стъпил на земята .
После пак ще го чета  newsm10

За скокът във времето - мисля ,че ще има , защото ако  наблегнат на това как Марио  е съпричастен и с любов лекува Зорница , то тяхната история ще отвее останалите , които рекламираха , а те  току що започнаха /след 32 епизода ???/ .
Струва ми се ,че МиЗ няма да се качат на фургоните и да обикалят с трупата - той не е в България , а тя открива изложба . Освен това те не бяха рекламираните лица  преди сезона . Ще ми е странно  т.нар.  главни дали ще си направят труда да тръгнат .

# 678
  • Мнения: X
Ели, отговарям по ред на номерата - Велислав има едно слабо интервю, защото му зададоха най-идиотските въпроси изобщо Joy

За турнето - в Пловдив ще бъдат Неда, Владо К, Ернестина  и Милена.
Доколкото разбрах, Вергов няма да ходи - питаха го в онова приложение и така отговори за Пловдив и Бургас.
За другите няма инфо, но май ще ходят по няколко човека в град.

# 679
  • София
  • Мнения: 9 563
Прочетох интервюто около 20 пъти 😎

Много ми харесва какво е казал Мариус : "Адиле, къде те намерих, Адиле!". Подобни думи, казани от Артист ( с главно А) с толкова дълбока душевност, естетичност и поглед над живота и изкуството като Мариус, значат хиляди пъти повече за харизмата и таланта на Велислав от вряканията на 20 жени в социалните мрежи.

Прекрасен човек и актьор е Велислав. Направо ще се пръсна от яд, че късно го открих и съм изпуснала и Краля Елен, и моноспектакъла му, и останалите постановки, в които е участвал.

# 680
  • Мнения: 12 432
Диана в Пловдив едва ли ще ходи, щом не го е казала досега. В Бургас със сигурност, защото тогава е откриването на изложбата й.

Ели, много земен човек изглежда, не е изобщо типичния актьор с глава в облаците. Има семейство, жена, която обича, дете, което му е всичко и се държи здраво за тия ценности. Просто му личи от километри, че е с много стабилни морални устои.

И друго ми направи впечатление  - за снимките с Мариус каза, че е снимал три дни. И си спомних какво написа Диана - по ръцете ми има кръв, после три дни тишина и обратно в свети Кирил. Аз поне си мислех, че е отсъствал поне седмица. Тоест има вероятност да не изчезнат в идните епизоди нанякъде.

# 681
  • София
  • Мнения: 9 563
Велислав казва, че в деня на интервюто се връща от снимки с Мариус. А по нагоре журналистът пише, че в деня преди заминаването му са се срещнали и разговаряли. Значи реално Велислав веднага след снимките в Родопите е заминал за САЩ

Последна редакция: нд, 11 ное 2018, 13:58 от rosi_ta

# 682
  • Мнения: 12 432
Ааа, Роси, може. Ама той непосредствено преди заминаването си бе снимаше ли, не беше ли тогава сторито на Вергов? Вече съвсем се обърках Astonished

# 683
  • София
  • Мнения: 9 563
Ъъъ, въобще не помня кога е било сторито на Вергов.
А може Зорница да е сиктердосала Марио, от сериала да са решили да махат Велислав, защото се чудят какво да правят героя му и той да е отишъл само да си каже довиждане с колегите 😂😂😂😂

# 684
  • Мнения: 6 161
Имам неприятното предчувствие , че за около 10-15 епизода ще изпратят някъде МиЗ  , за да се лекуват и да не засенчват другите истории .
Като се върнат , надявам се  да имаме сватба Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 9 628
Моски, миналата сряда беше сторито.

# 686
  • София
  • Мнения: 9 563
Ели, ми те толкова епизода останаха до края. Докато чакаме да се случи нещо и то сезона замина.
Според мен няма да ги има 3-4 епизода само. В другите ще се появяват за по няколко секунди. Но аз съм ОК, и двамата имат основателни и хубави причини да не снимат. Пожелавам им успех.

# 687
  • Мнения: 12 432
Ъъъ, въобще не помня кога е било сторито на Вергов.
А може Зорница да е сиктердосала Марио, от сериала да са решили да махат Велислав, защото се чудят какво да правят героя му и той да е отишъл само да си каже довиждане с колегите 😂😂😂😂
Ахахаах, напълно е възможно, като се има предвид, че на сторито той беше цивилен Joy Просто е отишъл да види заснемането на любовната сцена между Банков и Огнянова и да помогне на новия си приятел Вергов, защото това вироглаво Диде само му се дърпа и му обяснява, че не го прави като Слави Joy

# 688
  • София
  • Мнения: 9 563
Майче, значи май ги напасваме нещата с времето. Даже бих отишла по далеч - по-добри сме с хронологията и времето от сценаристите.

Моски, бързо схващаш, браво 😂😂😂

# 689
  • Мнения: 1 358
Като стана дума за хронология и време Grinning
В петъчния епизод излезе така, сякаш психаря е видял Зорница от снимките й в списанието и после е отишъл на преглед. А аз ясно си спомням, че той се появи в кабинета й преди епизода с фотосесията Smile
И въпреки, че съм наясно колко са зле тези сценаристи с времето, не спират да ме учудват като допускат такива елементарни грешки.  Отворете си Нова Play поне и проверете кой епизод преди кой беше като не помните Joy

Общи условия

Активация на акаунт