Топола

  • 4 001
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Malenna, снимките са страхотни, благодаря ти за което Hug
 И малко off: Дневникът на малката е просто велик, страшно ми хареса!

# 16
  • Мнения: 144
мястото е по-диво и различно от южното черноморие, но ако сте с кола няма страшно - има доста интересни неща в околността, които да видите. Около Топола има няколко приятни малки плажчета. Приятна почивка.

Р.Р. Аз пък съм голяма фенка на Дълбока. Мудни са понякога в обслужването, но то къдели не се случва това.  Grinning

# 17
  • Мнения: 6 039
Malenna, снимките са страхотни, благодаря ти за което Hug
 И малко off: Дневникът на малката е просто велик, страшно ми хареса!

Sнимките са от преди 2 дни, така че са почти репортажни, от това по- актуално...... Grinning

# 18
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Malenna, снимките са страхотни..........


Готови за wallpapars на XP-то супер са..........особенно снимката с полето...........да може да ги видят от Майкрософт...

# 19
  • Мнения: 533
Искам да споделя и аз пресни впечатления от Дълбока (вчера ходихме). Има две заведения - от ляво и от дясно на пътя, това от ляво е по-хубаво като обстановка, но обслужването е много мудно и почти никога няма места. Другото от дясно е с едни маси тип селска сватба, дълги и с дървени пейки,  а под тях е насипано с камъчета, обаче те обслужват буквално за минути, мидите са невероятни, а порциите изключително големи, освен това сервитьорките са усмихнати и услужливи, мисля се подразбира ние къде бяхме седнали  Laughing  Гледката, която се отквира не е за изпускане!

# 20
  • Мнения: 94
Да кажа и аз няколко думи за Дълбока. Заведението отляво се казва Дълбока, а другото е фермата. Аз препоръчвам да седнете във фермата. И там обаче бавят поръчки, ако има много работа. Просто понякога от кухнята не могат да издадат поръчките навреме и сервитьора дори и да иска, не може да ви обслужи навреме. Така че имайте едно наум за чакането. А иначе е много вкусно. Обаче са вдигнали цените. Едно плато миди натюр например беше 3 лева, сега е 5. Bomboto, ако все пак решиш да отидете дотам, можеш да ми пишеш на лични ако искаш. Мога да ти препоръчам сервитьорка, при която няма да чакате толкова, и е добре предварително да си резервирате маса, защото в разгара на сезона много често няма места. Миналата година замалко да се сбият пред очите ми за една маса. А ако сте с кола, мога да те упътя къде да ходите по време на целия си престой - в смисъл разходки. Има много хубави местенца по тоя край.

# 21
  • Мнения: 912
Malenna, понеже пощенската ти кутия е пълна, ти пиша в тази тема. Иначе те 'забелязах' за първи път  във форума за отзивите от концерта на Депеш. Този мейл е малко оффтопик, но исках само да ти кажа, че разгледах дневничето на Малена и такава красота не бях виждала досега (да ви е жива и здрава и да расте но не много бързо;-)! и ми се иска да ми разкриеш тайната на това ваше творение- с каква програма го правихте? Много искам и аз да разнообразя сайта на дъщеря ми.
Благодаря ти Hug

# 22
  • Мнения: 6 039
Malenna, понеже пощенската ти кутия е пълна, ти пиша в тази тема. Иначе те 'забелязах' за първи път  във форума за отзивите от концерта на Депеш. Този мейл е малко оффтопик, но исках само да ти кажа, че разгледах дневничето на Малена и такава красота не бях виждала досега (да ви е жива и здрава и да расте но не много бързо;-)! и ми се иска да ми разкриеш тайната на това ваше творение- с каква програма го правихте? Много искам и аз да разнообразя сайта на дъщеря ми.
Благодаря ти Hug


Благодаря, писах ти на Лични

Общи условия

Активация на акаунт