Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 537
  • 754
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 5 459
Защо пък да не им отговаряш на условията?

# 361
  • Мнения: 2 267
Ами не отговарям - не притежавам рядка професия или талант, нито работодател, който да иска да ме наеме на работа. Тук вариантите са два - продължавам да визуализирам, че съм там или се насочвам към друга "по-лесна" държава. Добре, ама мен си ме влече пустата Америка. Та така.

# 362
  • Мнения: 15 619
Подай си документите.

# 363
  • Мнения: 2 267
Е, как ще си подам документите за нещо, което е обречено на провал?  Не отговарям на нито едно от тези условия.

# 364
  • Мнения: 15 619
Условията се менят.
Каквото зависи от теб, направи го. Останалото не е твоя работа, НО не тъпчи на едно място с от една страна подхранвано от теб самата желание и от друга страна със задръжки и нищоправене. Просто опитай. Кажи, какво губиш, ако опиташ??? Отхвърлянето на кандидатурата ти ли? Че ти и сега се смяташ за отхвърлена. Не би те изненадало.
А има и една Канада, близо до Щатите. например. Grinning

# 365
  • Мнения: 2 267
Та аз дори не разполагам с необходимите документи, нямам спонсор работодател най-малкото. Smile
А за Канада условията са същите. 

# 366
  • Мнения: 15 619
Тогава остави за малко желанието си настрана, заеми съзнанието си с нещо друго, демек намали  им важността на тия Щати.

# 367
  • Мнения: 2 267
И аз това искам. В момента реално нямам нищо друго, което да ме вълнува или да ми запълни съзнанието, преподредих си шкафовете вече няколко пъти, изчистих стаите, подредих Smiley Satisfied И пак се чудя какво друго да правя. Може би медитация. Nature Sparkles

# 368
  • Мнения: 15 619
От личен опит ти казвам, трябва ти друга цел, в която да се хвърлиш. Най-лесно се намалява значимост така. Пък кой знае...

# 369
  • Мнения: 2 267
Действително много искам да се откъсна, даже направо ми се иска да го нямам това желание изобщо! Щото, ако продължавам така ще ми вземе здравето...

# 370
  • Мнения: 8 802
Търси други начини да  заминеш за САЩ, не ми е ясно, кои условия не можеш да изпълниш. Работата може да се намери там на място. Иди при твои познати на гости, запознай се с хора оттам по разни чатове. Иди на екскурзия първо.
Аз познавам хора без пари, заминаха чрез религиозни организации. Други пък, късмет, спечелили зелени карти.

# 371
  • Мнения: 2 267
Била съм там няколко пъти. С туристическа виза не можеш да кандидатстваш за работа... Познати имам, пък чатове още повече, но не е там работата. Няма да се "натреса" на някой просто така. Зелените карти, ако се спечелят, се декларира огромна сума пари, за да заминеш. Няколко хиляди долара или нещо от този сорт, не се заминава просто защото си избран. Това е било преди 20сетина години, сега е много по-тежка процедурата. Иска ми се да не желаех толкова много Америка, а да беше друга държава примерно в Европа - много по-лесно щеше да е!

# 372
  • Мнения: 240
Luna, толкова добре си формулирала един перфектен начин за намаляване на значимостта!

# 373
  • Мнения: 15 619
Luna, толкова добре си формулирала един перфектен начин за намаляване на значимостта!
Благодаря. Преживяла съм го поне няколко пъти, затова. Но има и друга "опасност", дали от дълго преживяното чакане или от намаляването на значимостта му, но като съм го получавала онова, така  лелеяно нещо, ми е било все едно вече. Нищо незначещо. Неважно. Ха, кажете, какъв е смисълът да се иска тогава? Аз поне не го виждам. Вече много рядко поисквам. Повече благодаря, радвам се на онова, което имам. Напълно достатъчно ми е. 

# 374
  • Мнения: 240
Luna, чела съм поста ти относно усещането след като си получила желаното и какво те радва и цениш в момента. Още тогава исках да те попитам не си ли си мечтала и искала да имаш точно това, ценното,което имаш сега.

Общи условия

Активация на акаунт