Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 578
  • 754
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3
Здравейте!От известно време имам огромни семейни проблеми.
И в търсенето на решение и помощ попаднах на вашата тема.Гледам в нея се обсъждат от подсъзнание,през ритуали та до ангели.
Много взех да вярвам в това и от скоро се опитвам да си призова ангела.Не зная дали успявам.Помолих да ми каже името си , още същата вечер докато заспивах видях четирибуквено име,което не разчитах,но буквите имаха лъчи като слънце.Не можах да го разчета,стреснах се  и се разбудих.На следващата вечер пак заспивах и сякаш някой ми прошепна с женски глас името.Точно четирибуквено.Чух го ясно.Пак се стреснах и се събудих.Запитах се това ли е името на моя ангел....Или човек с такова име ще ми помогне.Опитах се да помоля моя ангел да ми даде по ясен отговор дали това е името или да търся човек с това име за помощ.Но от тогава нямам знак за отговор на въпроса ми.
И как можем да разберем че ангела ни е до нас или някое зло същество ,което ни се подиграва?
Вчера намерих много бели пера,ако има значение това.Но и две черни.Някакъв съвет може ли?Мнение?
Ритуала с листите и подобряването на взаимоотношенията след колко дни действа.Опит?

# 451
  • Мнения: 240
EfigeniaF, никой не може да ти каже даден ритуал дали ще подейства при теб, камо ли след колко дена.  При едни хора има ефект, при други /като при мен примерно/  никакъв ритуал или техника не действат. Има хубави симоронски техники. Порови се в темите и виж кое най ти ляга на сърце и направи него, но не влагай никакви очаквания или разочарование, че не се случва желаното.  Това последното е най-трудно за постигане.

# 452
  • Мнения: 1 831
Здравейте, момичета Simple Smile Утре, най-накрая след толкова време съм поканена на интервю за много апетитна работа. Обаче нямам опит на такава длъжност, а и искат език, но на мен малко ми куца... та давайте идеи как да я получа. Просто възможността е невероятна и аз много я искам ... Чакам вълшебни идеи.

# 453
  • Мнения: 240
6u6ulina, чудесна новина! Каквото и да стане утре, струва ми се по-важно, че нещата при теб са се отпушили и това, което желаеш ще се случи.

# 454
  • Мнения: 1 831
6u6ulina, чудесна новина! Каквото и да стане утре, струва ми се по-важно, че нещата при теб са се отпушили и това, което желаеш ще се случи.
Ох дано.. Че положението на настоящата ми работа е нетърпимо. Психически е по-зле от физическо натоварване. Просто мисля, че ударих дъното във всяко отношение - любовно, емоционално, финансово, кариерно...

# 455
  • Мнения: 2 268
6u6ulina, чудесна новина! Каквото и да стане утре, струва ми се по-важно, че нещата при теб са се отпушили и това, което желаеш ще се случи.
Ох дано.. Че положението на настоящата ми работа е нетърпимо. Психически е по-зле от физическо натоварване. Просто мисля, че ударих дъното във всяко отношение - любовно, емоционално, финансово, кариерно...
И при мен е така с изключението, че аз почти нямам стаж черно на бяло. Laughing Не трябва да се отчайваме, защото може и по-зле да става, винаги може... Но може и по-добре. Писнало ми е да се сравнявам с другите и обществото да налага някакви абсурдни правила и ако не си достигнал нещо до определена възраст значи си провал. Пълни глупости! Няма как всички да имаме еднакви животи, все пак не сме дошли на земята с една и съща цел и мисия.

# 456
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Шушолина, ползвай Вълшебството- може да си поръсиш с вълшебен прах ситуацията, себе си,  събеседниците.Можеш да им благодариш, да си благодариш, да се опиташ да изживееш радостта си от това, че са те харесали, да си представиш как ще бъде ако работиш там и т.н. Ако трябва потанцувай си, пусни си нещо смешно или медитация за да се отпуснеш.Успех! Дори и да не стане, пътят се е отворил.

Скоро си изтеглих от Спиралата две книжки-Как работи живота и Как работи щастието - добре е да си  припомняме  периодично "правилата" за щастлив живот.


# 457
  • Мнения: 240
6u6ulina, за радост или съжаление не си стигнала дъното,  дъното е бездънно.  Дадох си сметка, че аз не оценявам какво имам, все това което не ми харесва забелязвам ,затова и  нищо хубаво не ми се случва.

# 458
  • България
  • Мнения: 3 621
6u6ulina, чудесна новина! Каквото и да стане утре, струва ми се по-важно, че нещата при теб са се отпушили и това, което желаеш ще се случи.
Ох дано.. Че положението на настоящата ми работа е нетърпимо. Психически е по-зле от физическо натоварване. Просто мисля, че ударих дъното във всяко отношение - любовно, емоционално, финансово, кариерно...
Достигането на дъното има и добра страна -оттласкване и само нагоре Simple Smile))
Утре сме с теб!!!!
Опитай се да изглеждаш спокойна и уверена,пък каквото стане!

# 459
  • Мнения: 8 804
Здравейте, момичета Simple Smile Утре, най-накрая след толкова време съм поканена на интервю за много апетитна работа. Обаче нямам опит на такава длъжност, а и искат език, но на мен малко ми куца... та давайте идеи как да я получа. Просто възможността е невероятна и аз много я искам ... Чакам вълшебни идеи.
Браво! Ети виждаш ли?? А ти не вярваше. Сега остава 'да си изиграеш добре картите'. Възможността ти е предоставена от Вселената. Ето, привлякла си хубавата работа, значи имаш потенциала да се справиш.
Но има и доза труд! 
Като нямаш опит, чети в интернет, с какво се занимават хората на тази длъжност, може някой да е писал какви проблеми е имал и как ги  е решил. Чети и за фирмата ( аз на много интервюта съм имала въпроси за фирмата - с какво се занимава, знаеш ли последните нововъведения, какви отдели има, колко работници има и т н. За банка, съм чела въпроса -  "Колко банкомата има в град Х?!  Научи всякакви подробности за фирмата.   
И на  езика наблегни - пускай филми, клипове, докато започнеш да вървиш по улицата и да мислиш на езика, а не на български. И говори  на глас! Да се чуваш! Приготви си фрази на езика, свързани с професията. Напиши си отговори на въпроси на HR на съответния език  и си научи нещо наизуст, все ще свърши работа.  Например изречението "Аз съм креативна  и комуникативна, и много обичам динамиката в  работата.  Можеш да отговориш с него на всякакви въпроси - Какви са Вашите положителни качества? Какво в предишната Ви  работа ви  харесваше най-много?Какво ще каже за вас вашия мениджър?   Приготви си случки и ситуации от предишната работа и как си се справила, какво си постигнала, какви нововъведения си направила? Как продаваш стоки? Как ще обслужиш ядосан клиент?

# 460
  • Мнения: 1 831
Момичета вчера интервюто мина, но ми изглеждаше ,че не знаеха как съм попаднала там. Първо като отидох поизчаках малко.  После дойде едно момиче и ме попита дали аз съм ,както и да докато се разберем ,че съм аз минаха около някакви минути. После отиде на една страна с регионалния отговорник отидоха на една страна и му каза нещо, той ме поогледа, после отидоха в някакъв склад ли не знам и ги чаках около 20 мин. Та тя ме попита за името ми. Започна да ми търси CV-то, но не го намери. Започна да си рови в тефтери ,телефони, пак нищо.. накрая ме попита кой ми се е обадил за интервюто. Отговорих й, че жена и не се представи коя е. Та ...не знам аз, май и те как съм попаднала на интервю. Очевидно, че ми нямаха данните. Grinning

# 461
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
И после...

# 462
  • Мнения: 1 831
Ами разговаряхме, обесниха ми условията, стандартните въпроси - какво очакваш ,каква заплата очакваш ,защо да изберем теб ... Не знам какво ще се случи, но ми е голям смях. Grinning Защото очевидно, че отидох на интервю ,където и те явно не ме очакваха Grinning

# 463
  • Мнения: 3 118
Ами разговаряхме, обесниха ми условията, стандартните въпроси - какво очакваш ,каква заплата очакваш ,защо да изберем теб ... Не знам какво ще се случи, но ми е голям смях. Grinning Защото очевидно, че отидох на интервю ,където и те явно не ме очакваха Grinning
Няма нищо случайно. Няма да се учудя ако точно теб изберат.

# 464
  • Мнения: 15 619
И аз мисля, че е на много хубаво, Шушулинке!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт