Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 284
  • 754
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 246
Дръж ни в течение Simple Smile

# 466
  • България
  • Мнения: 3 617
Интерено наистина Simple Smile

# 467
  • Мнения: 8 603
@6u6olina
не ти ли пратиха мейл с позицията  и кога те канят на интервю? Внимавай с телефонните разговори, трябва да се напрягаш в началото да чуеш с кой говориш и на каква позиция и от коя фирма. (и да си го запомниш, при това те мн бързо говорят). Аз обикновено, ако не разбера нещо, ги моля да ми изпратят детайлна информация за процеса на избиране и наемане на кадри и интервюто, къде се намира точно фирмата, офиса, етаж, кабинет номер. Даже питам как ще притече интервюто, колко кръга ще има, ще има ли тестове, професионални или езикови, колко реме да си освободя и т.н.
Много тъпо се е получило. В такива случаи трябва да казваш: "Г-жа Х ме покани на интервю"   и си чакаш. Те да ходят и в склада, ако искат да се крият.Ужас, каква тактика само. Според мен е станала грешка някаква. Не съжалявай за такава фирма, ако не те вземат.

# 468
  • Мнения: 1 831
Момичета ,такъв майтап не съм имала 🤣 днес ми звънят от въпросната фирма в 19:30 и ме питат защо не съм отишла на интервю. При което оставам супер учудена и й казвам, че съм отишла. Дори започнах да се замислям кога и в колко съм ходила 😁 Казва ми жената името ,викам да ,същата съм 😁 после ми казва датата и часа ,ами викам да бях там в офиса ви,но незнайно защо колегите ви ми нямаха Cv-то ... Започна да се смее момичето и ме пита от кой град съм 😁 казвам аз ,а тя ми казва, че интервюто е било в Плевен 😁 ами викам хубаво ,ама аз отидох на интервю в Добрич 😁😁😁 голям смях. Ами съжалявам ми каза ,но позицията е за Плевен 🤣 И тя ми каза, ако ми се обадят да им обесня какво се е случило. Сега си обяснявам онези защо останаха учудени и ми нямаха Cv-то и телефона и всичко записани никъде 😁 Еми каквото стане. Макар че аз държа на друга позиция повече ,на друга работа. Но желанието ми да се махна от сегашната е много по-голямо,защото се съсипах вече там.

Последна редакция: ср, 13 мар 2019, 22:14 от 6u6ulina

# 469
  • Мнения: 3 118

6u6ulina, Mr. Green , пожелавам нещата да ти се наредят по най-добрия начин!

# 470
  • Мнения: 1 831

6u6ulina, Mr. Green , пожелавам нещата да ти се наредят по най-добрия начин!
Благодаря ,крайно време е Simple Smile Последните години само болести ,ядове и гадни неща. Направо си се чудя как не съм се разпаднала...

# 471
  • Мнения: 5 459
Петенце, защо не пишеш? Какво се случва с теб?

# 472
  • Мнения: 4 770
Нищо хубаво, за съжаление. Благодаря. Понеже няма какво добро да кажа си мълча и чета, когато имам физическа възможност.

# 473
  • Мнения: 5 459
Не си ли ходила отново на лекар. Как се лекуваш?

# 474
  • Мнения: 56
Здравейте,
Да дам една идея,за тези,които искат увеличение на заплатата Simple Smile
Аз си падам по фейските нещица,макар че отначало бях скептично настроена.
Та,значи, една вечер толкова ми беше дотегнало от "розовото" положение на работа,че седнах и написах едно писмо до шефа. Написах какво е сегашното положение и какво искам да се промени,както и че искам увеличение на заплатата. Мислено му го изпратих (а всъщност го прибрах в един шкаф) и забравих за него. Мина около месец може би и онзи ден шефът ми предложи увеличение на заплатата и допълнителен бонус.
Във въпросния ден сутринта си пеех следното " по вода да ми върви,ще се къпя в пари" . Grinning и понеже бързах за работа отново,пак мислено си "написах" на обувките,че ще ми върви по мед и масло Simple Smile Та,чудесата се случват. Важното е да успеете да се отървете от сериозността Simple Smile Успех!

Последна редакция: сб, 16 мар 2019, 08:54 от kadrokoska

# 475
  • Мнения: 240
Здравей те, чакам от едно място да ми се обадят за работа.. Идея как да забързам нещата, имате ли? Simple Smile

# 476
  • Мнения: 6 092
Копирам отново полезен линк http://dreamland-bg.com/index.php?topic=333.0

# 477
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 670
Момичета, а за намиране на клиенти? Искам да имам работа, но не и да си сменям работата, поне за сега. Работя т.нар. свободна професия, което е свързано с намиране на нови клиенти по-скоро, а до сега срещам само техники за намиране на нова работа...

# 478
  • София
  • Мнения: 264
Здравейте!Споделям с вас този линк за пролетното равноденствие, което настъпва днес.
https://www.zajenata.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0% … 2-news109693.html

Искам да ви попитам, знаете ли как се формулират желания за други хора, които касаят и вас?Става въпрос за деца.

# 479
  • Мнения: 1 831
Здравейте!Споделям с вас този линк за пролетното равноденствие, което настъпва днес.
https://www.zajenata.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0% … 2-news109693.html

Искам да ви попитам, знаете ли как се формулират желания за други хора, които касаят и вас?Става въпрос за деца.
По мое мнение е ,че на тези желания пишеш мечтите си. То така е написано ...Аз ще си напиша желания с името директно на другия човек... Heart

Общи условия

Активация на акаунт