Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 470
  • 754
  •   1
Отговори
# 510
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Напиши си ги днес.

# 511
  • София
  • Мнения: 345
Може и днес

# 512
  • Мнения: 1 831
Момичета, дали от времето днес, ама съвсем се отчаяйвам. Като се замисля пеликана го сложих началото на годината, правих това с кайсиите, писах си на обувките.. нищо... НА едно единствено интервю ме поканиха и то накрая излезе, че съм там по погрешка, било е за друг град. А повярвайте всеки знае, че си търся работа. Като видя подходяща позиция постоянно пускам СВ и нищо...Просто нищо.

# 513
  • Мнения: 2 266
Момичета, дали от времето днес, ама съвсем се отчаяйвам. Като се замисля пеликана го сложих началото на годината, правих това с кайсиите, писах си на обувките.. нищо... НА едно единствено интервю ме поканиха и то накрая излезе, че съм там по погрешка, било е за друг град. А повярвайте всеки знае, че си търся работа. Като видя подходяща позиция постоянно пускам СВ и нищо...Просто нищо.
И при мен е така положението, само че аз вече не пускам СВ-та. Предполагам, че прекалено много го желаем и така го отблъскваме. Трябва да се " откъснем" малко от желанието това да се случи. Примерно, когато ми трябва определено нещо от магазина веднага се оказва на промоция т.е. веднага ми се появява, докато при други неща с месеци чакам и нищо. Тук огромно влияние оказва подсъзнанието. Зависи каква е настройката. В този ред на мисли хубаво би било да достигнем до подсъзнанието и да вкараме нови мисли/убеждения, които да работят за нас, а не срещу нас.

# 514
  • Мнения: 15 619
Дай една седмица официална почивка на Вселената от намирането на работа за теб. Ако трябва и напиши разрешение за отпуск. Grinning И се заеми с нещо друго, да правиш и да заемеш съзнанието си с него.

# 515
  • Мнения: 8 795
Не, не може да бъде! За вас двете, да няма работа точно, я какви сте сладки! Ако знаете чужди езици, един или два, аз ще ви потърся работа в чужбина (европа). Ако разбира се ви се работи навън. Simple Smile

# 516
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Скоро попаднах на тези медитации, може да ги пробвате:




# 517
  • Мнения: 2 266
Не, не може да бъде! За вас двете, да няма работа точно, я какви сте сладки! Ако знаете чужди езици, един или два, аз ще ви потърся работа в чужбина (европа). Ако разбира се ви се работи навън. Simple Smile
Аз имам голямо желание за чужбина, но има и неща, които ме задържат тук поне още 4-5 месеца. Проблемът за чужбина е, че не отговарям на изискванията за повечето офис работи, най-много за кол център да ме вземат с език,  а аз не искам.

# 518
  • Мнения: 1 831
И аз имам желание за чужбина, ама да не си ангажиран човек. Когато вече решенията ти обвързват живота и на други хора няма как така с лека ръка да кажеш - ''Заминавам ''. Като имаш семейство е малко по-трудно, трябва да помислиш как ще повлияе на детето, къде ще се установиш, каква работа ще си намериш, има ли кой да ти помогне, ами мъжа/ жена ти съгласни ли са да зарежат всичко и да започнат от начало, ами родителите ... Има много фактори.
Отделно и аз не съм искала някоя работа да ставам корпоративен директор на някоя супер развиваща се компания. Искам нормална работа в държавна служба / няма да казвам коя Simple Smile / . Ама сега дори си търся и като търговски представител ,ама няма и няма. На ден за моя град има по 10 обяви, които са главно за шофьори, продавачки в хр. магазин и промишлени стоки. Просто мъка.

# 519
  • Мнения: 724
Скоро попаднах на тези медитации, може да ги пробвате:






Разгледайте канала на Мария Стефанова в YouTube. Има много интересни и полезни неща.

# 520
  • Мнения: 240
Скоро попаднах на тези медитации, може да ги пробвате:






Разгледайте канала на Мария Стефанова в YouTube. Има много интересни и полезни неща.
Ефект има ли? Точно за работа питам... И след колко време идва?

# 521
  • Мнения: 240
Няма кой да отговори кога ще стане нещо. При някой слушането на тези клипове ще даде резултат, при друг пеликанът или носенето на гащи наобратно с втъкнат дафинов лист, а при друг нищо няма да повлияе.
Аз слушах записа за отказване на цигари на Мария около два месеца по няколко пъти на ден без резултат, дори не ги намалих.Спрях ги след година сама. Купих си едни аудио записи на един руснак Ленни Россоловски, всеки месец се слуша по един запис, общо 5. Отзивите бяха само суперлативи. При мен...без промяна.

# 522
  • Бургас
  • Мнения: 6 303

Mimileta, а ти само едно нещо ли слуша? Има за блокажи, за освобождаване, за допускане, за самосаботаж. Мисля, че трябва да се слушат в комбинация, защото всички имаме задръжки и самосаботаж точно по най-болезнените теми. И всъщност ти искаш ли да откажеш цигарите или просто защото трябва? Питам те като бивш пушач. Това е много важно, защото ако го поискаш наистина става неочаквано лесно.
Аз мисля, че трябва да се опитва, но трябва да имаме и търпение.Все в даден момент нещо при нас ще проработи.

# 523
  • Мнения: 240
Слушах не само за цигарите, а и няколко други.Спазвах и условието преди някои клипове да слушам този за даване на разрешение за промени. Спирането на пушене не ми беше някакъв приоритет, въпреки че пушех доста по това време и щеше да е хубаво да спра, просто исках да се убедя че клиповете действат.
Правих и тета сесия с авторката на тези записи, после и  с Катина Груева .
Аз също смятам, че трябва да се опитва и всеки ще си намери това, което му действа. Всеки има свой си път към резултата.
Опитвала съм почти всяка техника, която съм срещнала през последните години. Някои зарязвам още в началото, защото усещам че не са моите. Убедих се, че техники и методи при мен не действат.Просто умът ми е от тези, които твърде анализират и не може да бъде излъган , поне не по този начин.
Винаги съм се смятала за късметлийка и са ми се случвали неща, за които съм мечтала, но си давам сметка, че никога не съм искала те да се случат на всяка цена.
В последните години много искам няколко неща да се случват и те не стават. Знам, че ще станат когато спра да настоявам на моето, но това все още ми е трудно, въпреки че започвам да се примирявам.
Вярвам, че всичко е в главите ни. Едва ли пеликанът на стената на печката ще бъде причина да си намери човек желаната работа! Просто това е начин за излъгване на ума. Има хора, които ще приемат това буквално и са щастливци, това ще има резултат при тях. Също вярвам, че и болести могат да се преборят успешно стига да научим как да излъжем или убедим ума си.

Последна редакция: сб, 13 апр 2019, 15:16 от Mimileta

# 524
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Да, и аз съм го забелязала при мен, нещата които са много важни не стават или стават трудно, затова трябва да се стараем да намаляваме важността и много да не го мислим.Според мен тези внушения ще действат, но само ако ние го допускаме.Ако някой вътре в себе си не иска, каквото и да правиш не можеш да му помогнеш.
Скрит текст:
За цигарите-не съм очаквала, че ще стане толкова лесно.Мислех, че ще е голямо мъчение.Но аз доста време се самообработвах, че не искам да пуша, че ще ме е срам като остарея.Имах вече информация какво е пушенето и изобщо зависимостите.Мисля, че това много ми помогна, защото осъзнах, че аз унищожавам себе си по този начин.Това правим чрез зависимостите.Бях чел една книга но Дорин Върчу, там имаше обяснено за зависимостите, предполагам, че и ти си запозната с темата.В един момент ще стане ако го искаш и то с лекота.Ще осъзнаеш, че това е един товар и няма да имаш търпение да се отървеш.Интересното е, че този успех ми помогна да променя отношението си и към храната.

Общи условия

Активация на акаунт