Този клуб Малчо е доста гаден. Миналата година водих там дъщеря си и въпреки че тя се адаптира доста добре навсякъде, там не искаше да седи. В Оксиния е много хубаво. Има за по малки и по големи деца. Всичко е ново, чисто и хубаво.
Cikoni какво имаш пред вид кт казваш, че егадно - обстановката ли, вътре или навън, храната ли, персонала ли? Моля те да споделиш, защото на мен този клуб ми е най-близък. Оксиния след като е в Младос ми е безумно далече - 20км и час и половина скола в задръстванията #Crazy О дума не може да става да го водя там
Беше доста мръсно, собственичката една такава мърлява. Вътре беше едно тъмно и разхвурляно. То е една къща с малък двор. В едната стая имаше детски креватчета, но ми направи впечатление, че бельото е мръсно. Незнам, не ми хареса а и на детето също. Иди мойе да са го променили. Сега се сещам че имаше някакъв детски клуб до Фантастико на Вагон ресторанта. Защо не провериш... Ако мога да помогна с нещо.............. Hug и Пред мен съществува този проблем всичко е доста далеч, ако откриеш някой хубав клуб в района, моля те пиши!