На детето ми излизат доста бенки...

  • 11 996
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 753
Няма страшно, не се притеснявай. И моя син има много бенки, малки като точици, а пък и смятам, че това дето виси не е бенка, а брадавичка. Станах специалист и аз покрай моите бенки. Този месец си махнах 3.

Сама ли си ги махаш?  Shocked
А каква е разликата между бенки и брадавици???  Бляк, на мен значи ми излезнаха доста брадавици по време на бременностите... И все по врата - гадост!  Sad

# 16
  • Мнения: 3 034
Мисля, че е нормално. И е свързано с гена ви. На мойта дъщеря първата бенчица и излезе, когато беше на 2 месеца - по средата на челото. Сега има по тялото, не са чак много, но има.
Но и ние с баща и имаме, така че явно е ген. Peace

# 17
  • Мнения: 8 917
И аз скоро забелязах на Гери бенка, но се оказа,че явно е нормално newsm78

# 18
  • Мнения: 2 332
Щом като и излизат много бенки според мен това е индикация, че трябва много да я пазите от слънцето. Мажете я от ранна пролет със т.нар. Sun block - с много висок фактор на защита. И все пак - нека я погледне дерматолог, мисля, че ще ви каже нещо от сорта, сподели после ако обичаш Simple Smile.

# 19
  • Мнения: 545
..........
И все пак - нека я погледне дерматолог, мисля, че ще ви каже нещо от сорта, сподели после ако обичаш Simple Smile.

И аз бих те посъветвала същото. Поне ще получих компетентно мнение от специалист.

# 20
  • Мнения: 4 629
..........
И все пак - нека я погледне дерматолог, мисля, че ще ви каже нещо от сорта, сподели после ако обичаш Simple Smile.

И аз бих те посъветвала същото. Поне ще получих компетентно мнение от специалист.

Най-добре така постъпи  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 39 761
Аз имам много бенки, мъж ми също. Дияна за сега има няколко. Ако ни наследи обаче...

Общи условия

Активация на акаунт