Питанка до момичетата от Русе, Силистра, Тутракан...

  • 5 295
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 259
БОЙЧЕВ Е СУПЕР .ИМАМ ПРИ НЕГО И ЛАПАРОСКОПИЯ И ЛАПАРОТУМИЯ.И ТОВА СА ГЛУПОСТИ ,ЧЕ НЕ ИДВА НА УГОВОРЕНА СРЕЩА.ВЧЕРА БЯХ ТАМ,В САБОТА СЕ ЧУХМЕ ЗА ПОСЛЕДНО.МАЛКО ПО БАВНО СТАВАТ НЕЩАТА,НО ПОНЕ СА ТОЧНИ.ЛЕКАРЯ СИ Е СУПЕР,БРАТ МУ СЬЩО ,А И ВСИЧКИ В ЕКИПА МУ.НЕ СЬЖАЛЯВАМ ОТ ИЗБОРА СИ ,ЧЕ ПЬТУВАМ ОТ ВАРНА ЗА ДА ХОДЯ ПРИ НЕГО,А НЕ ТУК ПРИ НАШИТЕ "СВЕТИЛА".ТАКА МЕ ОБЬРКАХА ЯНУАРИ,ЧЕ СВЯТ ОЩЕ МИ СЕ ВИЕ.

# 16
  • Мнения: 169
Момичета, явно този д-р Л. Бойчев, наистина е много търсен! Аз също, се замислям дали да не прибягна до неговите услуги за моето раждане, тъй като се налага секцио... Единствено ме притесняват условията в болницата (за Русенската съм чувала много неща) и отношението на екипа разбира се.
Все пак искам най-доброто за нашето бебе.

# 17
  • Мнения: 826
Тина, информация от първа ръка- раждах със секцио преди 1 месец в тутраканската болница. Родилно отделение е изключително чисто, скоро ремонтирано и приятно място. Хигиената е на ниво, стаите са с 2-3 легла със самостоятелен санитарен възел. Персоналът е супер /това също е от значение- все пак престоят ти в отделението е 3- 6 дни, в които неминуемо се срещаш с всички, които работят там, не само твоят лекар/. Ако ти трябват повече подробности- пиши.

Да ме извинят всички русенци, но при сравнение с русенското АГ тутраканското е 100 пъти по- добре- като условия, отношение на персонала, хигиена, възможност за посещения на родилката и т.н.

# 18
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
А с каква упойка ти направиха секциото? Интересува ме дали правят епидурални упойки в Тутракан.

# 19
Поставят бъди сигурна в това, наистина са на ниво!

# 20
  • Мнения: 826
Със спинална. Първия път преди 7г.- с пълна, о тогава беше спешно секцио.

# 21
  • Мнения: 1 065
правят всякакви упойки- анестезиолозите са много добри, единия е шефа на болницата (русенци са, ако има някакво значение). аз може и да съм пристрастна, защото работя в болницата, но преди 4 г. и половина не работех и пак бях впечатлена.
успех!  Heart Eyes

# 22
# 23
# 24
  bouquet

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 14:49 от mimka1977

# 25

Общи условия

Активация на акаунт