Препарати

  • 2 888
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
И при нас водата е много варовита. За банята ползвам "Фаянс" - почиства перфектно варовика, но трябва да се работи само с ръкавици.

# 16
  • In transit
  • Мнения: 11 819
Асе - чисти перфектно баня, мухъл, тоалетна, теракот. За пластмаса, фурнир и компютъра - аз го ползвам за почти всичко в нас - 3М Desk and office cleaner. Перфектният препарат за всяка домакиня! Межу другото почиства мазни и засъхнали петна от печката, също като по рекламите. Напръскваш , оставяш 30 сек. и  минаваш леко с чист памучен парцал. И аааа  Shocked няма го петното. Цената му е към 7-8 лева, но е доста икономичен.   Wink

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не ползвам- препаратите замърсяват почвата и  водата, която рано или късно се влива я в морето.....и после си хапваме препаратна рибка и доматки....
Ползвам домашен сапун, сода за хляб, оцет, Екстракт от грейпфрут и разни други неща, които ми хрумват.....
Приозовавам те да намалиш препаратите........
Освен това и не се отмиват съвсем от чиниите .....

# 18
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
медикс

# 19
  • София
  • Мнения: 10 858
3М Desk and office cleaner ..... изобщо не съм го виждала и чувала, може ли картинка, ако имаш?


Не ползвам- препаратите замърсяват почвата и  водата, която рано или късно се влива я в морето.....и после си хапваме препаратна рибка и доматки....
Ползвам домашен сапун, сода за хляб, оцет, Екстракт от грейпфрут и разни други неща, които ми хрумват.....
Приозовавам те да намалиш препаратите........
Освен това и не се отмиват съвсем от чиниите .....

О, това просто едва ли ще мога - пристрастена съм, а и обичам да ми мирише на чисто и на препарати ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 8 281
има такива теми

# 21
  • Мнения: 156
3М Desk and office cleaner ..... изобщо не съм го виждала и чувала, може ли картинка, ако имаш?

Има го в Метро Grinning Също и в магазините за офис техника.


# 22
  • Мнения: 399
Аз пък открих Меглио за дърво. Сега пиключвам с ремонта и започвам почистването на дървените мебели. Пробвах го - чисти страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт