Фермата 4 - Съединение - тема 10 (12.11. - 18.11.)

  • 29 882
  • 780
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 20 217
Всъщност наистина единствената възможност Нури или Роси да станат фермери е да бъдат предложени и двамата, та единият да отпадне при гласуването, а другият да отиде на фермерски дуел. Иначе не мисля, че биха им дали шанс.

# 586
  • Другата България
  • Мнения: 37 832
Абсолютно вярно, но най-сигурна тесла за Гошо и Роман е вариант Симо, Нури и Роси, който не виждам как ще стане.

# 587
  • София
  • Мнения: 20 217
О, да, но това няма как да се случи просто, за съжаление. Иначе гледката на физиономиите на останалите ще е един път. Направо си ги представих.  Laughing

# 588
  • Другата България
  • Мнения: 37 832
 Laughing Нали? И на Милена тоже.
Обаче както е тръгнало тази жена нито ратай ще отиде, нито на дуел. Няма кой да я прати.
В Симо ми е надеждата на мен, ама много въпросителни около него....
Катрала, може ли линк към фейса на ромът от Филиповци?

# 589
  • Мнения: 11 612
Роман толкова ми е паднал в очите, че ако ще бебе-китче с голи ръце да спаси няма как вече да ми се издигне. Имаше един проблясък в началото, когато скова пейка за близначките и от тогава само надолу. Ха-ха, искам да го видя при кандидати за фермер на седмицата Нури, Митко и Роса за кого ще гласува.  Twisted Evil

# 590
  • Другата България
  • Мнения: 37 832
Той е лесен, ще се въздържи, има си Миленита и Жорко, ама Симо да се върне, това искам аз.

# 591
  • Мнения: 14 840
Митко и да падне като нищо може да посочи Нури за фермер само за да му е гадно на Роман, а и така е много по вероятно Роман да е ратай и първи дуелист.
Дидо ако е фермер би пожалил Роман и би пратил Симо или Нури.

# 592
  • Мнения: 6 278
Ако Митко отпадне ще предложи мисля Дидо,а ако Симо отпадне-Нури .Но Нури няма да спечели гласове от фермерите

# 593
  • Мнения: 11 612
Ако Митко отпадне ще предложи мисля Дидо,а ако Симо отпадне-Нури .Но Нури няма да спечели гласове от фермерите
Хипотетично Нури може да стане отново фермер, ако той(предложен от Симо), Митко(завърнал се от дуел) и Росица(предложена от продукцията) отидат на гласуване. Росица отново ще отпадне, а Нури и Митко ще се дуелират и там каквото сабя покаже.

# 594
  • Другата България
  • Мнения: 37 832
Дано само хипотетичното не стане реалистично. Аз съм "за"  Нури фермер, но не по този начин.

# 595
  • Мнения: 11 612
Тогава хипотетично друг вариант: Симо( завърнал се от дуел), Дидо(предложен от Митко) и Нури( предложен от продукцията). Симчо директно отпада още на гласуване, а Нури и Дидо се дуелират.  Simple Smile 

# 596
  • тук и там
  • Мнения: 11 750
Не знам как да гласувам сега във анкетата.Искам Симо да победи,но със тези игри-си мисля че Митко има големи шансове.Направо сърце не ми дава да гласувам за Митко..

# 597
  • Другата България
  • Мнения: 37 832
Тогава хипотетично друг вариант: Симо( завърнал се от дуел), Дидо(предложен от Митко) и Нури( предложен от продукцията). Симчо директно отпада още на гласуване, а Нури и Дидо се дуелират.  Simple Smile 
smile3521 newsm10 smile3501
Приема се.

# 598
  • Мнения: 11 612
Тогава хипотетично друг вариант: Симо( завърнал се от дуел), Дидо(предложен от Митко) и Нури( предложен от продукцията). Симчо директно отпада още на гласуване, а Нури и Дидо се дуелират.  Simple Smile 
smile3521 newsm10 smile3501
Приема се.
Амин!  Praynig

# 599
  • Другата България
  • Мнения: 37 832
Аз в понеделник съм на работа вечерта, та няма да мога да гледам, но теб ще държа отговорна ако не стане така. Crossing Arms И ще очаквам след епизода да напишеш какво се е случило.
Скрит текст:
Hug Предполагам разбираш, че съм добронамерена. Peace

Общи условия

Активация на акаунт