Sense of Bulgaria

  • 1 828
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 393
И на мен не ми се отваря този линк, нито на експлорър, нито на нетскейп.  Confused
Само музика чувам.

# 16
  • Мнения: 1 147
И аз имах този проблем. Мисля, че има значение кога се опитвате да го отворите, явно зависи от трафик, натоварване на сайта, т.н. При мен след 2-3 опита стана, в началото също не виждах снимките. С други думи, пробвайте пак Grinning

# 17
  • Мнения: 4 629
И аз имах този проблем. Мисля, че има значение кога се опитвате да го отворите, явно зависи от трафик, натоварване на сайта, т.н. При мен след 2-3 опита стана, в началото също не виждах снимките. С други думи, пробвайте пак Grinning

Пак ще пробвам. Дано да ми се отвори, че много искам да ги видя  Praynig

# 18
  • Мнения: 1 100
Невероятно...благодаря!

# 19
  • Мнения: 1 526
Снощи така се развълнувах- затварях очи и все виждах тези прекрасни картини. После сънувах Карлуково и Проходна- Очите и Банковица, и свирчовица, а дали още има кучета в Кучешка! Просто не може да бъде истина че не съм била там от 9 год! #Crazy

# 20
  • Мнения: 7 091
И аз имах този проблем. Мисля, че има значение кога се опитвате да го отворите, явно зависи от трафик, натоварване на сайта, т.н. При мен след 2-3 опита стана, в началото също не виждах снимките. С други думи, пробвайте пак Grinning

Пак ще пробвам. Дано да ми се отвори, че много искам да ги видя  Praynig


 И аз нищо не виждам, само музиката се чува. Пробвах и вчера, и днес. Ако забелязвате само мамите от САЩ имаме този проблем. Дали ще може да го видим въобще... newsm78

# 21
  • Мнения: 151
Аз влизам от Европа, но също не виждам снимките, а много ми се иска да ги видя. Cry

# 22
  • Мнения: 1 147
Tandoori, аз също влизам от Щатите, не е от тов Може да се отваря само с определен браузър, не зная..
Странна работа.

# 23
  • Мнения: 7 430
Страхотна, необятна, впечатляваща, невероятна и красива  Hug
.....такава си е нашата Мила Родина

# 24
  • Мнения: 59
Не се отваря с Internet Explorer, Аз го отворих с Mozilla и наистина е страхотно. Направо буца ми заседна в гърлото.

# 25
  • Мнения: 3 880
На тези, при които не се виждат снимките, най-вероятно им е изключен Flash Player-а. Това е само предположение, но погледнете настройките за всеки случай. Успех Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 128
     Аз уж инсталирах флаша пък пак не мога да го видя.

# 27
  • Мнения: 6 167
аз го отворих след няколко опита.
 Peace

# 28
  • Мнения: 2 032
Хубави кадри на някой запален планинар и пещерняк.
За съжаление, това не е България.
Но нищо, малко PR.

# 29
  • Мнения: 4 629
Успях да го гледам най-накрая. Страхотно е! Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт