Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 665
  • 771
  •   1
Отговори
# 60
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
То реално мъже за Мер не останаха. Трябва да е нов персонаж. Аз Мер винаги съм я харесвала за Оуен, след Дерек, разбира се. Според мен е нарочно, ако я залюбят с някой, ще е временно, за да има драма. Тоя Линк не е толкова дразнещ, но на мен ДеЛука ми харесва повече, просто е мой тип. Не ми прилича на Марк, чисто визуално, като персонаж предстои да видим, той бая докторици навъртя, има потенциала на Марк Mr. Green

# 61
  • Мнения: 2 353
  На тия само празници са им в главите. Радвам се, че Шонда няма последната дума, главата й плува в драми, ай стюга!

# 62
  • Мнения: 25 737
Да докарат Дж. Клуни за Мер. Ама няма пари за каст.  hahaha

# 63
  • Мнения: 3 248
На мен с Карасикс ми седяха добре визулано в епизода в Калифорния, но пък образут му е прекалено голям женкар и не биха ми харесали заедно.
Не ми допада като двойка нито с Линк, нито с Де Лука. Не ги знам какво ще измислят, но дано е нещо достойно.

# 64
  • софия
  • Мнения: 4 985
Ама няма ли нова серия?! серията с бурята ли беше есенния финал? Уфффф тъкмо се бях настроила през уикенда да гледам есенен финал Sad

# 65
  • Мнения: 25 737
Ама няма ли нова серия?!
Ще има. Догодина, януари. Twisted Evil

# 66
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ама няма ли нова серия?! серията с бурята ли беше есенния финал? Уфффф тъкмо се бях настроила през уикенда да гледам есенен финал Sad
Каква буря? Аз гледах 7ми епизод и там беше с рака на Катрин и арестуването на Ричард. Има ли 8ма серия? Теди още не е казала на Оуен.

# 67
  • Мнения: 25 737
Ама няма ли нова серия?! серията с бурята ли беше есенния финал? Уфффф тъкмо се бях настроила през уикенда да гледам есенен финал Sad
Каква буря? Аз гледах 7ми епизод и там беше с рака на Катрин и арестуването на Ричард. Има ли 8ма серия? Теди още не е казала на Оуен.
Има, да. 8ми излезе миналата седмица Grinning

# 68
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
О, ще търся, мерси Лъки! Те все на бури запразняват, явно за по-драматично и запомнящо се.

# 69
  • Мнения: 4 936
от м.г няма движение по темата. Къде сте?

Някой гледа ли отряд 19 на Шонда с Бен и Тъкър на Бейли?

# 70
  • Мнения: 5 478
Ето ни Smiley Кога ще има нов епизод, знае ли се?

# 71
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ами няма нова серия. Кога да чакаме новата серия, не е ли този четвъртък? Аз вече забравих какво стана досега...

# 72
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз проверявах до едно време ама вече даже не чакам...

# 73
  • Мнения: X
На 17 януари ще излезе новия епизод,и този сезон ще са 25 епизода,разширен е.Следя официалната страница на сериала и там качват информация. Гледам станцията,но гледам отпреди Полицаите на Чикаго и хич не съм впечатлена от драмата на която залагат и някой недомислици според мен лично.По скоро заради много свободно време следя станцията.

# 74
  • Мнения: 25 737
На мен ми излизат във ФБ трейлъри ако наближи епизода. Чакам и аз.

Общи условия

Активация на акаунт