Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 686
  • 771
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 38
И аз не мога да намеря новия сезон - нито в Замунда, нито в Арена. От къде го гледате?

# 376
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Най-накрая изгледах поне трите епизода. По-интересно ми е при Алекс и пропадналата болница. Теди ме дразни, Маги ме дразни, Бейли най-много ме дразни. Голямата работа. Радват ме само Линк и Амелия. И Алекс. За Мер не съм сигурна още.

# 377
  • София
  • Мнения: 11 764
И аз не мога да намеря новия сезон - нито в Замунда, нито в Арена. От къде го гледате?

В замундата го има, даже е в топ 10 на първата страница

# 378
  • Мнения: 12 403
И аз го свалям от Замунда.
Линк и Амилия са големи сладури и много ме радват как се справят с бъдещото родителство.

Хънт ми е любимия герой, Теди принципно я харесвам, но двамата в комплект ме отегчават до смърт.

Иначе и на мен в новата болница ми е по-интересно, щото там са почти в полеви условия Joy

# 379
  • Мнения: 38
Аз не го намирам. Дайте линк, моля!

# 380
  • Мнения: 12 403
Напиши просто Grey в Замунда.нет и ще ти излязат всички епизоди. Ако не успееш, ще ти пусна линк, но сега през телефона ми е тегаво Simple Smile

# 381
  • Мнения: 25 738
Аз не го намирам. Дайте линк, моля!

при бананите е, да знаеш.

# 382
  • София
  • Мнения: 11 764
Аз не го намирам. Дайте линк, моля!


Не може линк да се пуска тук от торенти. Както Mosquita написа, пиши Grey, a не Greys или Grey's

# 383
  • Мнения: 38
Напиши просто Grey в Замунда.нет и ще ти излязат всички епизоди. Ако не успееш, ще ти пусна линк, но сега през телефона ми е тегаво Simple Smile
Така го намерих. Благодаря!

# 384
  • Мнения: 1 295
Прекрасни са Линк и Амелия, намериха й точния човек. За Бейли много се зарадвах, както и за Бен, отдавна го чаках това бебе, веднага заподозрях, че не е точно менопаузата. Наистина много искам Джо и Алекс да имат бебе. За съжаление новият хирург ще е за Маги, то не остана, но дано най - сетне им се получи химия. До края на сезона ще съединят двете болници и вероятно Мер ще помогне за решаването на финансовите проблеми и здравните застраховки на пациентите по някакъ начин чрез това сливане.

# 385
  • Мнения: 12 403
Аз Маги я харесвах с Делука в началото. После винаги ми е била безкрайно досадна.

Правилно ли разбрах накрая, че и Хънт ще ходи при онези изгнанници Карев и Уебър? Grinning

# 386
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Да и Хънт отива при Алекс. Аз се кефя, че Алекс е самостоятелен шеф, това за него е голяма крачка напред.

# 387
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Снощи се разположих да гледам епизода и се оказа, че съм свалила грешни субтитри Simple Smile Накрая пуснах "Живите мъртви".

Значи и Хънт при другите. Супер. Ще я оправят болницата.

# 388
  • Мнения: 25 738
Maги според мен много бездушна женица и не виждам как ще се получи химия с някой...щом с Ейвъри не стана, дето жена камък ще разтопи (въпреки охлювите върху главата).

# 389
  • София
  • Мнения: 9 850
Ми тя Маги е доста особен човек, уж гений, пък не знае как да се държи изобщо... Малко ми напомня на Шелдън от The Big Bang Theory Simple Smile Ама щом на него му намериха майстора, и на нея се надявам да й намерят един и да миряса там.

Общи условия

Активация на акаунт