Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 800
  • 771
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 044
Ох, много емоционален ми беше новия епизод.. Гледахте ли го?
Скрит текст:
Възрастната двойка ме разплака..Ох,каква прекрасна любов.

# 601
  • Мнения: 25 768
Забравих, че има епизод. Отивам да тегля.

# 602
  • Мнения: 1 669
Гледах.. Не ме грабна нищо особено... Историята със сем. КАРЕВ идва адски скалъпена...

# 603
  • Мнения: 1 295
И на мен ми беше емоционален, но наистина трябва да измислят подобаващ край с Алекс иначе много ще се ядосам.

# 604
  • софия
  • Мнения: 4 988
Забравих, че има епизод. Отивам да тегля.
И аз забравих. Смятай колко обикновен трябва да е станал сериала ....

# 605
  • София
  • Мнения: 8 664
Не съм гледала серията още, но все си мисля, те нямат ли договори, някакви неустойки. Не са ли могли да го задължат да снима поне една 5 минутна сцена за сбогуване, за обяснение. Много е тъпо така.
На мен Джо ми е излишна без него, така и не я харесах и ми е безумно досаден герой.

# 606
  • Мнения: 25 768
Гледах, и не разбрах какво стана с Алекс.
Иначе серията си е скука от всякъде.

# 607
  • Мнения: 5 478
Ами то нищо не стана... Колкото да не е без нищо Ричард спомена, че е получил смс от Алекс и някой вметна пак, че се занимавал със семейни неща. Срамота...
Наистина е странно, аз съм сигурна, че имат договори и неустойки. Не може просто така главен актьор да си хване пътя.

# 608
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 865
Накрая ще загине, когато се прибира.

# 609
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Според мен така оставят вратичка да го върнат. Заминал при майка си, дъра-бъра и после си идва. Защо се забави толкова серии? "Ми, изпуснах влака и заседнах в асансьора"
Ако се сбогува или го убият, ще е по-сложно да се върне.

# 610
  • Мнения: 25 768
Дръпнах си епизода,
Скрит текст:
единственото хубаво е, че излекуваха ДОНА. Иначе това с бременността на Амелия ме дразни, как така няма да провери кой е бащата, това дете има право на баща.
И историята с Алекс, съшита с бели конци!

# 611
  • Мнения: 5 478
В Инстаграм има някакво промо с Мер и сестрата на Де Лука. Забравих ѝ името. Говорят си нещо, че сестра му се тревожи да не отключи и той психическо заболяване като на баща си, заради стреса покрай случая с пациентката от последните серии. Да не вземат сега и Андрю да го махнат? Един остана да точа лиги по него, само това липсва Joy

# 612
  • Мнения: X
Мисля да зарежа сериала след 15 годишно гледане. Начина по който изкарват Алекс, драмите с Андрю и Линк, и тези общи епизоди със Станция 19 са ми направо капката, която прелива чашата. Като си се изчерпил от към идеи приключи сериала като хората, а не изсмукваш от пръстите си такива простотии.

А Станцията си я харесвам много и ми писна да я смесват с Анатомията. Два различни сериала са, един, два пъти добре ама всяка седмица вече става досадно.

# 613
  • До морето
  • Мнения: 7 092
Щом ги смесват, значи Станцията куца и се опитват да използват инерцията на Анатомията. Практиката например за 5 сезона имаше само 2-3 кръстосани епизода.

# 614
  • Мнения: 2 074
Не съм гледала днешния епизод още, но последните два особено ми бяха мнооого скучни. Но някак си 10 години го гледам и не искам да спирам колкото и да ми е тегав, надявам се на някакъв достоен финал.

За станцията чух тук от вас, и си го изтеглих миналата седмица и го изгледах. Много ми допада за сега. Дано продължава така.

Общи условия

Активация на акаунт