Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 660
  • 771
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: X
Имайки предвит, че гледам и двете Анатомията като сюжет и изобщо като цяло куца далеч повече от Станцията. Да сигурно рейтинга на Анатомията е по-висок, ама там работата е по-скоро, че се крепи на стара слава. Мислех, че нещата се подобряват ама след зимната почивка всички епизоди са ми неприятни. И не намирам за реалистично в сериал с 10 двойки примерно нито едната да не е щастлива. Изсмукано е и това е. Обичам Анатомията ама да приключат с достойнство е най-удачно в момента.

# 616
  • Мнения: 25 737
Аз си я гледам, и съм в очакване на големия финален сезон. Дано го доживея, че то стана малко като Дързост и Красота.

# 617
  • Мнения: 5 478
Изгледах епизода. Ами... на същото мнение съм, че от 10 двойки поне една можеше да е окей. Даже и на гей-двойката им измислиха проблеми. Андрю ще го побъркат, Мер ще се хване с новия и после и на него нещо ще съчинят...

# 618
  • Мнения: 3 044
Колко сезона са обявили, че ще има въобще? Някакви изгледи има ли това да е последният?

# 619
  • Мнения: X
За сега е потвърден включително 17. Всичко зависи от Елън Помпео, бяха казали, че докато тя продължи да преподписва договора си, сериал ще има.

# 620
  • Мнения: 5 478
Явно докато и на нея не ѝ писне Grinning

# 621
  • Мнения: 3 044
Ухаааа и 17?! Може би ще оглави класацията ми за най-дълъг сериал хахах. Верно, разводнява се, ама честно да ви кажа, не си представям живота си без Анатомията Joy, толкова съм свикнала петък след работа да си пускам епизод, че ще ми е мъчно, когато свърши

# 622
  • Вестерос
  • Мнения: 38 243
Хаха и аз така, свързвам петък със сериала, иначе аз го гледам от 2010 някъде, 2011 след като беше излязъл 5 сезон.

# 623
  • Мнения: 2 062
И аз го гледам от 5 сезон. Снощи гледах епизода и за разлика от последните няколко, този поне за мен не беше толкова лош.
AraBesqUe е права, че от 10 двойки няма една да е окей.  Андрю почна да ми харесва на скоро, а сега явно ще го побъркат...

# 624
  • Вестерос
  • Мнения: 38 243
Скоро сме нямали куку, след онези пациентка, дето беше за малко гадже на Алекс, не помня някой откачалник да се е появявал.

# 625
  • Мнения: 25 737
Обичам откачалки, раздвижващо е. Шонда е много жестока, интересно ми е как ще изведе Алекс от сериала.
Елън преди време беше решила да напуска, нали имала астма и това и тежеше на снимки. Обаче и плащат добре щом не се отказва.

# 626
  • София
  • Мнения: 11 761
Ихаа. Аз го гледам май от първия сезон, имам спомен че го видях на реклама докато бях в САЩ на бригада, че ще почва, трейлъра вървеше с песента "How to save a life"

# 627
  • софия
  • Мнения: 4 985
Ихаа. Аз го гледам май от първия сезон, имам спомен че го видях на реклама докато бях в САЩ на бригада, че ще почва, трейлъра вървеше с песента "How to save a life"
Ееее, "how to save a life"  е доста след първи сезон.

# 628
  • Мнения: X
2005 е излязала песента, така че е напълно възможно с нея да са го рекламирали. И сериала е от 2005.

# 629
  • София
  • Мнения: 11 761
Да да, може и да не бил първия сезон, но много ясно си го спомням, че бяхме вече септември и повтаряха рекламата нон стоп, аз 2005-та и 2006-та бях.

Не знам дали сте забелязали, но в Анатомията доста често пускат песни които след това стават хитове. Somebody that I used to know от там я знам. Имаше и още една, много популярна, преди 2г сезона с нея почна и след това избухна.

Общи условия

Активация на акаунт