Керамична преса за коса! - 7

  • 48 319
  • 777
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 41
Да, разбира се.. Simple Smile във boots също имаше добри попадения

# 121
  • Мнения: 2 299
Аз имам Grundig, която много си харесвах, но от постоянното носене в мен и навиването на кабела, взе да се изключва, сега обаче съм я дала на един приятел и ако успее да ми я оправи, ще си я оставя на работа, поне да не разнасям само преси...ще се възползват и колежките.
След като взе да прекъсва си взех на Ремингтон Silk S9600, не е лоша пресата, но сякаш не е моята, а по характеристики е точно за тънка коса, ползвам си я сега, но реших да пробвам Diva Genesis.
Цената и в БГ, определено ме спираше, не ми се даваха 300лв, при положение, че не съм сигурна дали и тя ще ми хареса...тъй като моята коса освен тънка е и толкова жива, че нищо не държи...като се накъдря след 2часа приличам на не сресана, като се изправя накрая на деня вече се е поначупила...
Във фризьорски салони са ме изправяли и къдрили и сушили с професионални сешоари, но няколко часа и почти няма помен от прическата ми, а като преспя съвсем...с Дива не са ме правили, та след толкова хвалебствия за марката реших да я пробвам.
Ще ми я поръчва мой приятел от Англия.
Цената ще е около 200-220лв с транспорта, така че съм по - склонна да ги дам, отколкото 300лв
Вероятно ще е след празниците, че ми се искаше да видя дали няма да пуснат някое намаление, така и така нямаше да дойде до Коледа, аз малко късно се сетих, че я искам.
Дано ми хареса и е подходяща за моята коса...

От къде ще ти я поръчват пресата ? Simple Smile
От един английски сайт, не мога сега да цитирам името му, че го намерихме в гугъл, с най - ниска цена онлайн, като сайта изглежда читав...
Малко под 80 паунда е...по - ниска цена не намерих ..
И мен ме заинтригува 39 паунда...много добра цена, но онлайн не намирам такава.

# 122
  • Мнения: 241
Аз имам Grundig, която много си харесвах, но от постоянното носене в мен и навиването на кабела, взе да се изключва, сега обаче съм я дала на един приятел и ако успее да ми я оправи, ще си я оставя на работа, поне да не разнасям само преси...ще се възползват и колежките.
След като взе да прекъсва си взех на Ремингтон Silk S9600, не е лоша пресата, но сякаш не е моята, а по характеристики е точно за тънка коса, ползвам си я сега, но реших да пробвам Diva Genesis.
Цената и в БГ, определено ме спираше, не ми се даваха 300лв, при положение, че не съм сигурна дали и тя ще ми хареса...тъй като моята коса освен тънка е и толкова жива, че нищо не държи...като се накъдря след 2часа приличам на не сресана, като се изправя накрая на деня вече се е поначупила...
Във фризьорски салони са ме изправяли и къдрили и сушили с професионални сешоари, но няколко часа и почти няма помен от прическата ми, а като преспя съвсем...с Дива не са ме правили, та след толкова хвалебствия за марката реших да я пробвам.
Ще ми я поръчва мой приятел от Англия.
Цената ще е около 200-220лв с транспорта, така че съм по - склонна да ги дам, отколкото 300лв
Вероятно ще е след празниците, че ми се искаше да видя дали няма да пуснат някое намаление, така и така нямаше да дойде до Коледа, аз малко късно се сетих, че я искам.
Дано ми хареса и е подходяща за моята коса...


Така както описваш косата си, според мен би била  подходяща пресата на Дива  с титаниевите плочи.

# 123
  • Мнения: 41

[/quote]
Малко под 80 паунда е...по - ниска цена не намерих ..
И мен ме заинтригува 39 паунда...много добра цена, но онлайн не намирам такава.
[/quote]

Ако имате познат в Uk да провери в някой Tkmaxx около него. Аз знаех,че Diva са хубави,но определено незаех,че е толкова добра.. Голям късмет съм имала значи Simple Smile Blush

# 124
  • Мнения: 4 246
Малко под 80 паунда е...по - ниска цена не намерих ..
И мен ме заинтригува 39 паунда...много добра цена, но онлайн не намирам такава.
[/quote]

Ако имате познат в Uk да провери в някой Tkmaxx около него. Аз знаех,че Diva са хубави,но определено незаех,че е толкова добра.. Голям късмет съм имала значи Simple Smile Blush
[/quote]
А това че я нямат в сайта на Tkmaxx, означава ли, че я нямат налична?

# 125
  • Мнения: 41
Аз си я взех вчера, но в сайта мисля,че изобщо не са я качвали. Също другата Diva която е на снимката в магазина беше нашична, нп онлайн не . На 26ти за boxing day може да имат повече избор. Успех и Прекрасна вечер на всички !

# 126
  • Мнения: 4 246
Аз си я взех вчера, но в сайта мисля,че изобщо не са я качвали. Също другата Diva която е на снимката в магазина беше нашична, нп онлайн не . На 26ти за boxing day може да имат повече избор. Успех и Прекрасна вечер на всички !
Намерих я в един руски сайт, има разлика в кутията, с това което ти ни показваш, защо така, дали има и ментета?

# 127
  • Мнения: 4 246
Някой беше питал за защита при влажно време, аз открих това и го поръчах от Нотино, голяма разфасовка - 400мл.

# 128
  • Айтос/Бургас
  • Мнения: 55
Момичета,имам кодове за отстъпка от Arlen.bg
15 лв за сума над 150 лв
10 лв ....над 100 лв
5 лв....над 50 лв
Ако някой ги иска,да пише на лс
Важат до 13.02.2019г.

# 129
  • Мнения: 1 134
Здравейте, момичета!
Насочила съм се към следната преса https://www.arlen.bg/product/5226/presa-s-keramichni-arganovi-pl … al-styler-s3.html, но не знам дали е подходяща. Косата ми е много твърда и тежка и се чудя дали ще се справя с този модел. Много моля, някой по-опитен за съвет.

# 130
  • Мнения: 94
Здравейте. Колебая се каква преса за изправяне да си купя. Засега съм се спряла на Remington Keratin therapy (с кератин и бадемово масло) и Remington Shine therapy (с арганово  масло и вит.Е). Тези масла не омазняват ли косата?Thinking Звучат примамливо, но ако ефекта е  мазна коса, а не лъскава, по-добре да избера друга... Косата ми е тънка и суха.

# 131
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!
Насочила съм се към следната преса https://www.arlen.bg/product/5226/presa-s-keramichni-arganovi-pl … al-styler-s3.html, но не знам дали е подходяща. Косата ми е много твърда и тежка и се чудя дали ще се справя с този модел. Много моля, някой по-опитен за съвет.
Да,пресата ще се справи с косата ти,не се колебай да я вземеш Simple Smile
Защо все с тоя Ремингтън,защоооооооо Laughing
Четете малко назад,две-три страници,има доста алтернативи на Ремингтън,по-добри алтернативи Simple Smile

# 132
  • Мнения: 1 134
Здравейте, момичета!
Насочила съм се към следната преса https://www.arlen.bg/product/5226/presa-s-keramichni-arganovi-pl … al-styler-s3.html, но не знам дали е подходяща. Косата ми е много твърда и тежка и се чудя дали ще се справя с този модел. Много моля, някой по-опитен за съвет.
Да,пресата ще се справи с косата ти,не се колебай да я вземеш Simple Smile
Защо все с тоя Ремингтън,защоооооооо Laughing
Четете малко назад,две-три страници,има доста алтернативи на Ремингтън,по-добри алтернативи Simple Smile
Много благодаря! Поръчвам смело значи Simple Smile

# 133
  • Мнения: 94
Здравейте, момичета!
Насочила съм се към следната преса https://www.arlen.bg/product/5226/presa-s-keramichni-arganovi-pl … al-styler-s3.html, но не знам дали е подходяща. Косата ми е много твърда и тежка и се чудя дали ще се справя с този модел. Много моля, някой по-опитен за съвет.
Да,пресата ще се справи с косата ти,не се колебай да я вземеш Simple Smile
Защо все с тоя Ремингтън,защоооооооо Laughing
Четете малко назад,две-три страници,има доста алтернативи на Ремингтън,по-добри алтернативи Simple Smile

От вчера чета и изчетох последните две теми Simple Smile Харесах на пръв поглед пресата на Грундиг,която препоръчахте като по-бюджетен вариант, но вече не е налична в складовете.....  А другите препоръчани не са ми по-джоба. Двата модела на Ремингтън ги намирам за под 90лв, затова и натам се насочих.

# 134
  • Мнения: 345
Здравейте мили мами и дами,
Имам нужда от малко помощ, преди време имах преса за коса, която беше с представки, за времето си беше добра, но в последно време не изправя косата ми добре, представките са керамични и се изпочупиха и имам нужда да се зарадвам по Коледа и искам нова. Точно тук идва и проблема, че пазара предлага прекалено голям избор, а аз не мога да се насоча. Имам нужда от преса, която да изправя капризната ми коса, която когато усети малко влага и се начупва, да имам възможност да правя къдрици с нея и да бъде бюджетна. Знам, че условията ми станаха много, но ще се радвам да се включите и споделите опит, какви преси за коса ползвате, от какво сте доволни, за да успея да се ориентирам и да се наградя с един такъв подарък.

Благодаря предварително.   

Извинявай, ама не можах да се стърпя.. Представки ли имаш предвид или приставки? Защото представка означава съвсем различно нещо Grinning

Общи условия

Активация на акаунт