Керамична преса за коса! - 7

  • 48 234
  • 777
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 832
При мен е същото с всички преси, но аз имам много нова коса постоянно. Просто е някакъв кошмар.

# 691
  • Мнения: 4 246
Аз пръскам с анти-фриз спрей на Лореал техни арт.

# 692
  • Мнения: 17 986
Ползвам Силк 2 седмици, много съм доволна, издържа до следващо къпане, не ми наелектризира. За новите растежи завиждам 😖

# 693
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Здравейте, избирам си преса и се спрях на 2 марки Remington и Rowenta.
Едната преса е с обикновени керамични плочи (Remington PRO-Ceramic Extra S5525), a другата е с керамични плаващи плочи, но има и йонизация (Rowenta Liss & Curl SF4210).
И на 3-то място се чудя за Remington S7710, защото прочетох, че издавала странен шум.
Та посъветвайте ме коя става за чуплива и дълга коса, която не запазва дълго вида, в който я направя. Не искам след като я изправя да се разхвърчи, но не знам и тази йонизация колко всъщност действа.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 22:44 от Phoenix_

# 694
  • Мнения: 1 842
Здравейте, може ли препоръка за преса за коса - за гъста и чуплива, ако някой има опит с добра преса? Благодаря.

# 695
  • Мнения: 7 570
Имате ли отзиви за новата на Steampod  на Loreal?

# 696
  • Мнения: 4 246
Има тема за Стиймпод. Simple Smile

# 697
  • Мнения: 191
Имате ли отзиви за новата на Steampod  на Loreal?
Прекрасна е. Много съм доволна.

# 698
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Здравейте, препоръчайте ми термозащитен спрей / крем за коса, от който сте доволни. Иска ми се хем да защитава, хем да придава малко блясък.

# 699
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
И аз съм в търсене на такова чудо. В момента използвам крем за изправяне на Linea Bio и Mi Amante и съм доволна засега. В ДМ видях, че ще има спрей на Tresemme като цяло май хвалят продуктите им.

# 700
  • Мнения: 4 403
И аз съм в търсене на такова чудо. В момента използвам крем за изправяне на Linea Bio и Mi Amante и съм доволна засега. В ДМ видях, че ще има спрей на Tresemme като цяло май хвалят продуктите им.

В български ДМ ли има Тресем вече?

# 701
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Да. В новата им брошура от 05.03.2020
Скрит текст:

# 702
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ооо, супер, значи ще си взема да го пробвам. Гледах някакви на Лореал, но ще видим.

# 703
  • Мнения: 6
Здравейте! Колебая се между тези две преси:
https://www.emag.bg/presa-za-kosa-remington-lcd-240-gradusa-kera … 600/pd/DPQYJBBBM/
и
https://www.emag.bg/presa-za-kosa-remington-wet2straight-230-ker … 300/pd/D6M6R3BBM/
В първата ме привлече многото положителни коментари, а втората в това,че става и за мокро изправяне.
Косата ми е къса,чуплива(всеки косъм с различно мнение)изтощена след некадърна фризьорка от обезцветяване.При боядисване не ми издържаше цвета повече от 10 дена.Повече от година не мога да я възстановя.Вече съм с тъмен цвят.Всеки ден се изправям.
Преди това съм ползвала преса на Филипс около 10 години ,която беше с вибрация.

# 704
  • Мнения: X
hristova_8608 Докато се изправяш всеки ден, няма да си възстановиш косата, пък представи си мокра да я изправяш ? През няколко мнения има питане за Silk на Remington.
Върни се назад и прочети !
Успех !

Общи условия

Активация на акаунт