Керамична преса за коса! - 7

  • 48 158
  • 777
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 080
Момичета,снощи в Лидл видях мини преса май беше на Кристина Агилера или,не си спомням с постоянна температура 180° за 15лв.Трябва ми само за бретон,дали ще ми свърши работа?Температурата достатъчна ли е?
Мислех да си взема Diva,както препоръчвате тук,но само за бретон май не е оправдано от към цена.

И аз си я взех за лизнатото на челото, става върши работа, а и особено на тази цена е идеална, само ги огледай плочите да нямат драскотини, че аз сменях една и после бая ги поогледах, имаше доста с такъв проблем.

# 181
  • Мнения: 64
Момичета,снощи в Лидл видях мини преса май беше на Кристина Агилера или,не си спомням с постоянна температура 180° за 15лв.Трябва ми само за бретон,дали ще ми свърши работа?Температурата достатъчна ли е?
Мислех да си взема Diva,както препоръчвате тук,но само за бретон май не е оправдано от към цена.
Преди няколко години си взех такава. Слабичка е или поне отнема време, докато получа добър резултат. А и това, че малка...по-бавно става изправянето.

# 182
  • Мнения: X
Аз имам такава на Бритни Спиърс, перфектни са за малки участъци коса, или за къса коса Simple Smile Купувай смело.

# 183
  • Мнения: 838
Здравейте и от мен ! Аз ползвам преса на Isobeauty , но съм се засилила да се възползвам от опцията ъпгрейд и да я сменя с някой по нов модел. Има ли някой , който е минал по този път и как протича процедурата ? Ще съм благодарна за отговори 😊

# 184
  • Мнения: 34
Бихте ли ми препоръчали въртяща се четка-сешор за тънка коса, до макс. 200 лв.?

# 185
  • Мнения: 41
А някой има ли мнение за тази въртяща се четка от Лидл на Кристина Агилера... не си я взех единствено заради това,че ми се видя слаба 1000w.

# 186
  • Мнения: 5 080
А някой има ли мнение за тази въртяща се четка от Лидл на Кристина Агилера... не си я взех единствено заради това,че ми се видя слаба 1000w.

Имам миналогодишната версия на Парис Хилтън страхотна четка.

# 187
  • Мнения: 1 130
Здравейте! Търся си преса за къдрици. Това ми е последния вариант за къдрене просто.. Имам маша на Филипс - 2 часа и после все едно нищо не е правено и още една маша, която само си вкарваш кичура във вдлъбнатите - с тази получавах къдрици, но много ме скубеше и гореше. Наскоро си боядисах цялата коса и очаквах, че ще е по-лесно къдренето с машата на Филипс, но отново няма разлика. Фризьорката ми ме направи с преса и ми стоя 3 дни, което е чудо. Доколкото знам пресата трябва да е над 200 градуса и да е заоблена. С тънка, но гъста коса съм, с много жив косъм.

Спряла съм се на тази --> https://kosaistil.bg/product/2755/presa-za-izpravyane-i-kadritsi … 00-inovation.html ... Някой има ли я? Ако ли не, може ли препоръки за някоя друга преса?

# 188
  • Мнения: 5 080
Здравейте! Търся си преса за къдрици. Това ми е последния вариант за къдрене просто.. Имам маша на Филипс - 2 часа и после все едно нищо не е правено и още една маша, която само си вкарваш кичура във вдлъбнатите - с тази получавах къдрици, но много ме скубеше и гореше. Наскоро си боядисах цялата коса и очаквах, че ще е по-лесно къдренето с машата на Филипс, но отново няма разлика. Фризьорката ми ме направи с преса и ми стоя 3 дни, което е чудо. Доколкото знам пресата трябва да е над 200 градуса и да е заоблена. С тънка, но гъста коса съм, с много жив косъм.

Спряла съм се на тази --> https://kosaistil.bg/product/2755/presa-za-izpravyane-i-kadritsi … 00-inovation.html ... Някой има ли я? Ако ли не, може ли препоръки за някоя друга преса?

Аз я имам и съм доволна, знам че стават къдрици с нея, но не съм си правила все още.

# 189
# 190
  • Мнения: X
Едно полезно видео за бързината,с която трябва да се изправя косата: https://www.youtube.com/watch?v=uLXAWLKscKg
Накратко-ако искате прегорен отвън косъм,а отвътре нетретиран,правете бързи минавания с пресата.
Естествено,най-добрия вариант е бавното минаване.При мен веднъж е достатъчно.

# 191
  • Мнения: 610
Да ви споделя и аз вчера ме изправиха с ето тази преса. Много съм доволна и се чудя дали да си я взема,някой дали я има?

# 192
  • Мнения: 1 130

Благодаря, krystal93! Flowers Sunflower

dani-ela-80, щом я пробваш за къдрици, моля те, пиши тук как е. Simple Smile А и откъде си я купи? Grinning

Май има нещо вярно с това, което PELLI е писала за скоростта на минаване. Фризьорката ми като ме къдри с преса минава бързо кичурите и за нула време е готова. После косата ми е бляскава и мека, все едно не е третирана.

# 193
  • Мнения: X
Аз не бях впечатлена от тази KIEPE Fluo,и не бих препоръчала марката.

# 194
  • Мнения: 5 080

Благодаря, krystal93! Flowers Sunflower

dani-ela-80, щом я пробваш за къдрици, моля те, пиши тук как е. Simple Smile А и откъде си я купи? Grinning

Май има нещо вярно с това, което PELLI е писала за скоростта на минаване. Фризьорката ми като ме къдри с преса минава бързо кичурите и за нула време е готова. После косата ми е бляскава и мека, все едно не е третирана.


От селена ес си я взех, при мен се получи объркване и ми доставиха elipsis 3100, разликата е, че плочата е една идея по-тясна от 3000. Специално писах до производителя да ми обясни. Не знам скоро дали ще я пробвам за къдрици, нямам много време да се занимавам с косата напоследък, но фризьорка ми я препоръча тогава с две ръце .

Общи условия

Активация на акаунт