Керамична преса за коса! - 7

  • 48 157
  • 777
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 241
Здравей, тази преса не е за обем в корените. Аз имам пресата за обем на Валера. Тя е с по-тесни плочи и самите вълни стават по-ситни, за да се получи обем в корените. Правя вафлите само на вътрешните пластове, за да не се виждат. Доволна съм. Ползвам я вече 4 години и не ми е изтощила косата.

# 256
  • Мнения: 226
Благодаря ти за отговора, възможно ли е да се използва една преса и за корените доколкото е възможно и по цялата дължина на косата. Защото две да купувам ще ми дойде малко множко. Хайде дами казвайте какви преси ползвате за обем. Ще са ми интересни вашите вариати. Simple Smile

# 257
  • Мнения: 241
Аз не харесвам вафли, които се виждат. Има клипчета на Валера, които може да изглеждаш, за да видиш разликата в самите вафли на двете преси.
С пресата с тесни плочи е абсурдно да правиш вафли по цялата дължина. Това ще ти отнеме много време, а и самите вафли са друг тип.

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 494

Пресата я няма налична в Арлен и вече няма да я зареждат.Сега се чудя от къде да си я поръчам. Sad

# 259
  • Мнения: X

Пресата я няма налична в Арлен и вече няма да я зареждат.Сега се чудя от къде да си я поръчам. Sad
Имаш ли бюджет?Вземи си тази:
http://candyhair.bg/product/1427/presa-elite-s-arganovi-plochi-d … 5-argan-gold.html

# 260
  • Мнения: 45
Diva Genesis я видях в един друг сайт налична, не в арлен. Много е хубава. Аз се влюбих в нея. Косата ми е рядка и суха, хвърчаща и с нея я приглаждам и седи така до следващо миене. Къдрици не съм правила, но на косата на майка придаде супер обем като извих меко в корена и кичура стана въздушен. Плочите са с масла и много правят косата мека и лъскава. Струва си пресата. Шийла и Pelli ме насочиха към нея.

# 261
# 262
# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 494

Реших и поръчах тази преса.Ще дам отзиви като я пробвам Simple Smile

# 264
  • Мнения: X
Непременно пиши!
Честито :*

# 265
  • Мнения: 1 130
Здравейте! Търся си преса за къдрици. Това ми е последния вариант за къдрене просто.. Имам маша на Филипс - 2 часа и после все едно нищо не е правено и още една маша, която само си вкарваш кичура във вдлъбнатите - с тази получавах къдрици, но много ме скубеше и гореше. Наскоро си боядисах цялата коса и очаквах, че ще е по-лесно къдренето с машата на Филипс, но отново няма разлика. Фризьорката ми ме направи с преса и ми стоя 3 дни, което е чудо. Доколкото знам пресата трябва да е над 200 градуса и да е заоблена. С тънка, но гъста коса съм, с много жив косъм.

Спряла съм се на тази --> https://kosaistil.bg/product/2755/presa-za-izpravyane-i-kadritsi … 00-inovation.html ... Някой има ли я? Ако ли не, може ли препоръки за някоя друга преса?

Аз я имам и съм доволна, знам че стават къдрици с нея, но не съм си правила все още.

Здравей, остана ли ти време да се накъдриш с пресата? Simple Smile

# 266
  • Мнения: 5 080


Аз я имам и съм доволна, знам че стават къдрици с нея, но не съм си правила все още.
[/quote]

Здравей, остана ли ти време да се накъдриш с пресата? Simple Smile
[/quote]

Не ми е дошла муза за къдрене, ще пиша ако пробвам, но засега съм на вълна права коса с въртящата четка с горещ въздух за по-набързо.

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Непременно пиши!
Честито :*

Днес взех пресата.Страхотна е както на вид така и на работа.Заглади ми много хубаво косъма и никъде не стърчи.Супер мека и гладка е на допир.Много съм доволна.Само с едно минаване на косата и се изправи.Ползвах я на 200градуса.

# 268
  • Мнения: 517
Преди имах кератиновата преса на Ремингтон. След 4 години издаде багажа и тъй като имаше 5 години гаранция я занесох на сервиз. Там ми издадоха протокол за подмяна с нова, тъй като ми обясниха, че Ремингтон не ги ремонтирали, а ги заменят с нови. Когато отидох да я сменя, нямаше същата. Взех с не много голямо желание shine therapy пак на Ремингтон. Оказа се по-добра за мен. И се радвам, че така се получи. Като цяло доволна съм от марката.

# 269
  • София
  • Мнения: 351
Да, в това отношение ремингтън нямат грешка. Първата ми преса, това беше преди поне осем години, се развали месец, преди да и изтече гаранцията. В сервиза ми издадоха протокол, с който в техномаркет ми я замениха с нова, по мой избор.

Общи условия

Активация на акаунт