Керамична преса за коса! - 7

  • 48 613
  • 777
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6
Antonelly   от няколко дни незнам колко пъти съм ви чела. Simple Smile  За да знам към коя преса да се насоча Simple Smile , с ограничения си бюджет около 80 лева. И аз не искам да се изправям всеки ден, но просто явно или аз не умея или е било от предната ми преса, но косата ми след няколко часа , не личи ,че съм изправена.Подстригах се късо, за да махна обезцветяването. Бях се навила дори за трайно изправяне, но фризьорката ми категорично ми отказа,заради изтощената ми коса.

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 10:57 от hristova_8608

# 706
  • Мнения: 4 341
Вземи си Силк-а, ще ти вкара блясък в косата и хубава термозащита задължително, например Напура, не знам дали ти е в бюджета - около 30лв. е, но и тя придава блясък и е икономична, във вид на олио е.

# 707
  • Мнения: 6
krystal93   Много благодаря ! Simple Smile

# 708
  • Мнения: 30
Влизам да похваля моята Diva Genesis, която имам вече от 1 година. Изправя перфектно на ниски температури и косата не мърда до следващо миене. Заради маслата, които са в плочите, косата става супер гладка и лъскава. Много съм доволна! За мен това е една от най-добрите преси. Моята коса е бухнала и рошава като захарен памук, но с нея успявам да я подредя и става една жива и тежка.

# 709
  • Мнения: 18 060
Какъв термозащита е по- добра- крем или спрей? Спрея леко намокря, чакате ли да изстине? Кремът на мокра или суха коса?

# 710
  • Мнения: 6
 За съжаление Diva Genesis ми е много над бюджета.Иначе видях,че най-положителни мнения има за нея.

# 711
  • Мнения: 4 341
Какъв термозащита е по- добра- крем или спрей? Спрея леко намокря, чакате ли да изстине? Кремът на мокра или суха коса?
Според типа на косата ти трябва да прецениш. Ако е мокър спрей може и на суха като прокарваш пръсти, за да попие в косата - имам такъв на GHD, ако е сух спрей - Наши, става малко твърда, ако се пръсне на суха коса.
Крем само на мокра. Термото на Напура става и за мокра и за суха коса, попива бързо, леко е.

# 712
  • Мнения: 1 767
Аз се изкуших от една преса на Ремингтън, която беше на промоция н Техномаркет и въобще не съжалявам.Издържа до следващото миене изправянето, а косата ми е доста чуплива и фризи.За съжаление не съм у дома да погледна модела.

# 713
  • Мнения: 6
Аз се изкуших от една преса на Ремингтън, която беше на промоция н Техномаркет и въобще не съжалявам.Издържа до следващото миене изправянето, а косата ми е доста чуплива и фризи.За съжаление не съм у дома да погледна модела.

Ще изчакам да ми кажете модела  Simple Smile

# 714
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 545
И аз в понеделник си взех пресата на Ремингтън. Поръчах я директно от техния сайт, защото излизаше най-изгодно. Загрява супер бързо, с подвижни плочи, с йонизация е, което е важно за мен и изправя с 2 минавания, а моята коса е чуплива. Много съм доволна. Моделът на моята е S7710 PRO-Ion Straight.

# 715
  • Мнения: 1 767
Моята е Remington Keratin Protect.

# 716
  • Мнения: 6
А след като се изправите, колко време ви издържа косата ?

# 717
  • Мнения: 1 767
Косата ми издържа, докато я измия.Обикновено повече от 4 дни не издържам.Simple Smile

# 718
  • Мнения: X
Керамично или титаниево покритие? Какви са разликите

# 719
  • Мнения: 1 767
Титаниевото покритие е за по-плътни коси.

Общи условия

Активация на акаунт