Цветя за терасата - 2

  • 53 991
  • 770
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 610
моите са с двойно дъно. не се оттича водата, ако тръгне, това означава да тече на главите а хората - не е приемливо.

Г166, на линка, който си дала си пише "сандъче", не кашпа. на снимката с виждат два отвора, които предполагам не са отворени на дъното, а са с цилиндрична форма нагоре до 1 - 2 см над дъното.

пясък какъвто намериш, не от този, с който опесъчават пътищата зиме, защото в него има сол. камъчета пак каквито можеш да намериш/събереш. важното е до дъното на саксията да има 1-2 см за дренаж.

Да, точно така, няма отвор, а са само повдигнати нагоре - като столчета. В магазина ми казаха, че било грешка и си е кашпа. Тъй като съм нова  в отглеждането  доверих им се. Ще запълня пространството между дъното на саксията и края на столчета с камъчета и пясък. Доверявам се Simple Smile

# 451
  • на път
  • Мнения: 2 804
Цъфна лобелията на балкона, която мислех, че е едногодишна и си презимува навън и мислех да изкореня напролет. Изненада ме приятно.

# 452
  • Мнения: 6 587
Красавица е ! Приятна изненада за теб Simple Smile

# 453
  • Мнения: 14 786
От мен пак карамфилчето,но вече яко нацъфтяло:

# 454
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Радост за окото Heart
При мен мушките започнаха доста да цъфтят, а ето и голямата ми радост, клематисът:



И кученцето:


# 455
  • Мнения: 6 587
Кученцето много борбено ще излезе Simple Smile
Клементиса в колко дълбока саксия го садиш? Красив е!

# 456
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Ще измеря със сигурност довечера, но е тип Ребра, мисля Ф30, дълбочината е горе-долу пак толкова.

# 457
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
Цъфна лобелията на балкона, която мислех, че е едногодишна и си презимува навън и мислех да изкореня напролет. Изненада ме приятно.



и аз ги знам за едногодишни. Flushed самозасяла ли се е?

# 458
  • Мнения: 353
Ето нещо и от мен:

# 459
  • In transit
  • Мнения: 11 819
И две от моите...салвията се скъса да цъфти и да отсрами тези, които все още не са цъфнали Simple Smile



# 460
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 321
Как гледате тези диантуси? Моите вървят към изсъхване.

# 461
  • Мнения: 10 503
И две от моите...салвията се скъса да цъфти и да отсрами тези, които все още не са цъфнали Simple Smile





Какво е цветето по средата, хубаво цъфналото? Много е красиво Simple Smile

# 462
  • Мнения: 6 587
Кипърската/ кипарисова лоза . Друг път няма да се хващам на хорото с нея.

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 21:31 от Biserka_a

# 463
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
И две от моите...салвията се скъса да цъфти и да отсрами тези, които все още не са цъфнали Simple Smile





Какво е цветето по средата, хубаво цъфналото? Много е красиво Simple Smile


роза Simple Smile

# 464
  • Мнения: 1 669
Момичета, да се похваля с едно от двете ми сортови мушката. Много красиво цъфна Heart
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт