Моля ви за съвет, търся си кремче за лице?

  • 1 235
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 99
Този е много лек, хидратиращ с SPF 15, за нормална към комбинирана кожа и в Метро цента му е под 10лв.
Happy Derm на LOREAL също е хубав и има вариант за комбинирана кожа, но е без слънчева защита.
Хм, че откога Хирдафреш-а на Лореал има УВ-фактор? Сигурни ли сте?
Преди съм го ползвала и не пишеше да има защита...

В concord.bg видях, че има SPF 15. Извинявам се на авторката, ако съм я подвела и в действителност не е така.

# 16
  • Мнения: 164
Като сте заговорили за кремове с защитен фактор да попитам и аз.Миналата година на морето кожата на лицено ми стана на едни страшни кафяви петна -независимо ,че избягвах да си пека лицето.На 24-ти този месец заминаваме на море и не искам да стана петниста като хиена пак.Та какво ще препоръчате -ще ми се да е нещо ефикасно и ако може освен да предпазва от появата на петна и да лекува вече появили се.
 klaris ROC Minesol Actif-с фактор 30 -заинтересувах се ..какво е като цена

# 17
  • Мнения: 27 524
Лятото ибягвай да се избелваш, ще се получи обратен ефект. До есента слагай само слънцезащитен с висок фактор фактор. Ползвам на Ла Рош и съм много доволна. Виши имат добри, абе избери си медицинска козметика, все са хубави.
Иначе се избелвам пак с Ла Рош, Мела Д се казва, но не знам дали ще има ефект, май трябва поне 6 месеца да минат.

# 18
  • Мнения: 5 228
В момента ползвам крем за лице на Леокрема, десетина лева струва и съм приятно изненадана. Кожата ми е комбинирана, проблемна, но този крем ми действа много добре. Има и фактор. Купих си го от аптека Санита.

# 19
  • Мнения: 164
Аз имам чувството ,че в момента петната са ми в следствие от раждането .А то се знае ,че е на хормонална основа и тогава става много трудно да се махнат при условие ,че организъма още не е с нормални нива на хормоните.Поне така аз си мисля.

# 20
  • Мнения: 5 618
tammy®, аз в момента се подлагам на лазерна епилация по лицето и  ползвам едно кремче на Ла рош позе с фактор 60. Моето е във вариант  флуид за комбинирана и мазна кожа-разнася се лесно, попива, много съм доволна. Струваше 26-27 лв. някъде. Има и такова кремче за нормална/суха кожа.

Общи условия

Активация на акаунт