Откраднат живот: Анатомия на гнева - ТЕМА 66

  • 26 044
  • 753
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6 833
Под домашен арест е Фотев.

# 316
  • Мнения: 780
А Фотев в гаранция ли е?

Г-жа Слабакова вярно вади тяло като 20годишна!

Ернестина Шинова в един Вип Брадър докато си говореше с някой сподели, че е на същите килограми на които е била като 20-годишна.

# 317
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Банков много добре се представи този епизод.

След случката в операционната и това, което дават в промото, изглежда, че след случилото се Зорница ще почне да се дърпа на Марио и може да се обърне към онази не знам си каква беше любов. Точно изнасилване ли трябваше да стане катализатор за това? Ако е така - срам за сценаристите, срам и за Милошев.

# 318
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Една от екстрите при хиперфункция на щитовидната жлеза.

# 319
  • Мнения: 549
Хах, почнаха с рекламите на Гърлото, много хитро Wink


Интересно! Аз го чакам отдавна, явно някои хора сме я пропуснали рекламата! Какво точно дадоха?

# 320
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Всъщност, аз очаквах Зорница да се отръпне от Марио и да се затвори в себе си.  Психологическата травма е ужасна, за нея шока отминава и тепърва започват емоциите. В такива случаи подсъзнателно отблъскваш най- близките си, сякаш  те ти напомнят за случилото се. Искаш да се справиш сам, защото вече веднъж си се чувствал безпомощен, сякаш искаш да си докажеш че имаш сили. Тя Зорница сама си го казва в промото "Трябва аз да продължа напред".
Да да, знам че е най-правилното да потърсиш опора в най-близките си, но никой не може да е сигурен че ще реагира "най-правилно" като попадне в някаква такава ситуация. Защото сухата теория е едно, ама като се сблъскаш челно с проблема е друго.
Та сега предполагам известно време Зорница ще е като в безтегловност, и със сигурност няма да и е до нито един от двамата мъже. А че те няма да я оставят и всеки по свой си начин ще се опита да и помогне, е ясно, но не вярвам /или не ми се ще/ да го превръщат в любовен триъгълник. Точно сега не му е времето.
За Марио остава да е до нея, да и показва че може да разчита на него. А кога Зорница ще го допусне отново истински до себе си... Тя е силна, предполагам ще е скоро.

# 321
  • Мнения: 9 057
Нищо Simple SmileХристо спомена името по телефона.
Ернестина наистина има проблем с щитовидната,но пък е и бивша манекенка има си данни жената.

Обаче за мен Пенев и Врабчев нямат разлика-досадници  и гадняри.
Странно е това наистина,преживяваш такъв ад и на следващият ден си на работа !Освен       работата да е терапия,ако се затвориш в къщи и в себе си..За Зорница говоря ,де.

# 322
  • Мнения: 12 406
Александра, много съм съгласна с теб. А и Петър вчера каза на Марио - ще има ужасяващи психологически последствия. Да не говорим, че в някакъв момент Зорница може да отблъсква Марио, защото се чувства недостойна за него. Изобщо, процесът е тежък и сложен и аз даже се чудя как ще го видим в десет епизода.

# 323
  • София
  • Мнения: 9 558
Надявам се с това да не се изчерпи присъствието на Фотев. Бинев е страхотен актьор и още не мога да се начудя на продуценското малоумие да пратят Фотев в десета глуха и цял сезон да ни занимават - с нищо.

Момичета, които сте били на срещата, казаха ли какъв ще е броя на епизодите този сезон.

# 324
  • София
  • Мнения: 4 429


Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 03:01 от Mari_Mar

# 325
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Някой знае ли кога ще са в Бургас сити?
28.11.

Стана ли ясно при кого е дошъл Банков в болницата в почивния си ден??

# 326
  • Мнения: 9 057
Според мен е дошъл да види дали Огнянова е на работа,дали е добре,гледаше замечтано след нея Wink

# 327
  • Мнения: 5 846
Новата свалка на Захариев голяма симпатяга. Ама как се опули горкият 😁

# 328
  • Мнения: 2 653
Любовните похождения на Захариев нямат край !
Добре, че образът му е готин, иначе нямаше да го изтърпя.

# 329
  • Мнения: 4 059
Христо, който пожела на Йосиф приятно изкарване на Дяволското гърло, трябваше ли да значи нещо Animal Joy Cat

Общи условия

Активация на акаунт