Дневникът - тема 96 - Да отслабнем всички заедно!

  • 40 874
  • 747
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 434
Празниците не ме притесняват, защото последните години и да искам не мога да преям. Засищам се от малко и после продължавам на питиета и цигари. Обаче от известно време ме е хванало нервното ядене. Мразя си работата, всичко ме дразни, едвам ставам в тъмното сутрин и страшно ми се ядат въглехидрати. Не сладко, а паста, бургери, печени филийки с всякакви неща отгоре и дори баници! Вечер нямам търпение да се прибера на топло, да си направя някакви такива неща и да си сипя червено вино. После и ром с кола, което е ужасно. Мина МЦ и не е това. Просто място не си намирам! Студено ми е и изобщо страшен киселяк. Не знам дали е защото ми мина голям стрес в работата и се готвих с месеци и след него така отпаднах, че все едно ме бяха били. Още съм така.
Пия магнезий, Д3 + К2, витамин C в големи количества, Биозин. За момента нямам поражения в килограми и сантиметри, но при мен рязко скачат килата при подобни състояния. Буквално за 3-5 дни ще стане. Опитвам се да си сложа спирачки. Днес съм помъкнала на работа бекон, кашкавал, варени яйца та барем ме заситят.
Май спешно трябва да тръгна в залата. И това не правя от месеци...Заклела съм се пред себе си, че освен по някакви здравословни причини, никога повече няма да си позволя да се изпусна, но ей на! Май ми трябва отпуск, но не трапезно-празничен, а някъде да се кисна в минерална вода, да бъхтя по баири и да спя кат мечка Simple Smile
Изивнете ме, моля, но имах нужда някъде да измрънкам.

# 271
  • Мнения: 4 628
Franie и аз такъв отпуск искам Hug Лятото имах една такава седмица и бях като преродена. И няма за какво да се извиняваш - мрънкането е полезно за душата и сърцето Simple Smile

# 272
  • Мнения: 5 262
Franie намирай мотивирана компания и се измъквай . С добри витамини и добро настроение.
И друг път нормирай жертвите в службата . Според моя опит ако не си дала да се разбере, че можеш много повече, то повечето е напълно достатъчно. Т.е. себе си гледай първо. А останалото са чудеса и слава за по 3 дни ... и следва следващия герой. Кой може все да е на чело? Не знам.

# 273
  • Мнения: 576
Благодаря за топлия прием!:purple_heart:Много сте мили!

# 274
  • Мнения: X
Здравейте!
Бих искала да се запиша в темата.
Започнах  режим от месец ноември и тренировки.
Целта ми е 10кг.
В началото тръгна много добре, след което се появи застой от около две седмици,който още не мога да преодолея.
Това е засега.
Хубав ден на всички!

Добре дошла.   Smiley
Ако си на намалени калории, очаквана реакция на тялото.Орежеш ли входните калории, тялото самО си намаля изходните.
Т.е., тялото си нагажда разхода според прихода.

# 275
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 031
Katerin* и да и не за калориите. При по-малко калории наистина разхода намалява, човек леко намалява дейностите, но ако приема е намален с около 20% от полагащия се дневен обем на калории, се слабее независимо от по-малкия разход.
Да, определено Линд е виновен. За мен по-вкусен шоколад няма, а не си падам много по шоколада като цяло.

# 276
  • Мнения: 266
Katerin* и да и не за калориите. При по-малко калории наистина разхода намалява, човек леко намалява дейностите, но ако приема е намален с около 20% от полагащия се дневен обем на калории, се слабее независимо от по-малкия разход.
Да, определено Линд е виновен. За мен по-вкусен шоколад няма, а не си падам много по шоколада като цяло.

Иска ми се да е виновен Линд - а, но истината е, че често си хапвам в определените за това дни от него и винаги си знам мярката.
Сега като помислих на "трезва глава" осъзнах моята грешка - тези дни неглижирам закуската / само по нещо дребно, няколко ореха, примерно /, не нося храна в работата / защото почти не готвя напоследък / и не вечерям стабилно до 18 часа, като правех.
Резултатът: при най-малкия повод на кофти настроение, като добавим, че съм и гладна, грешният избор на храна си беше закономерен  . Simple Smile

# 277
  • Мнения: 576
Здравейте!
Бих искала да се запиша в темата.
Започнах  режим от месец ноември и тренировки.
Целта ми е 10кг.
В началото тръгна много добре, след което се появи застой от около две седмици,който още не мога да преодолея.
Това е засега.
Хубав ден на всички!

Добре дошла.   Smiley
Ако си на намалени калории, очаквана реакция на тялото.Орежеш ли входните калории, тялото самО си намаля изходните.
Т.е., тялото си нагажда разхода според прихода.


Благодаря много!Да на намален калориен прием съм.
Как според вас е добре да се излезе от застоя.Намаляват се калориите,увеличават се или е добре да се продължи по същия начин?

# 278
  • Мнения: 998
beki8, честито за печалбата от играта на Адидас.  bouquet

(Sladurka), добре дошла! Изглеждаш доста мотивирана, така че резултатът няма да закъснее!

Franie, дано скоро да преминеш през този период. Доста си се измъчила, релаксирай сега. Искам и аз почивка като описаната от теб...

Аз днес съм на въглехидратен ден от 90-дневната диета. Смесих сладко и солено на обяд и сега си чувствам корема подут. Sad Утре мисля да наблегна на тиквата и да го разтоваря.

# 279
  • Мнения: 7 765
хаха, и аз влязох да честитя на beki8  bouquet

вече се оплаках във фейса, ама и тук да си кажа  Crossing Arms
фитнеса е пълен- препълнен
какво им стана на тия хора, трета година ми е това, между 12 и 14 се мотахме по двама-трима в спа зоната, вчера и днес в сауните по 4-5 човека, а са две финландски, парна и ароматна  ooooh!
а какво е вечер не ми се мисли
пътеките зает, груповите занимания и те, за всичко се чака  ooooh!
всички са решили да са красиви за Коледа  Blush

бях се поотпуснала и харесала на селфитата с дрехи, ноооо всекидневните срещи с трениращи девойки ме приземиха набързо  Mr. Green

# 280
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 283
Исках да намаля мазнините но не става днес обядвах фермерски суджук и кашкавал и фермерско кисело мляко и бая ги вдигнах мазнините слава богу че поне бяха безсолни Simple Smile
Аз имам един шоколад Линд 99% ама много гаден така че си стои Simple Smile

(Sladurka) добре дошла и от мен а тренираш ли редовно? Simple Smile Според мен отначало като свалиш определени килограми трябва да започнеш да увеличаваш движението по малко например да слизаш една спирка по рано и да извървяваш остатъка до вкъщи пеша Simple Smile

# 281
  • Мнения: X
Здравейте!
Бих искала да се запиша в темата.
Започнах  режим от месец ноември и тренировки.
Целта ми е 10кг.
В началото тръгна много добре, след което се появи застой от около две седмици,който още не мога да преодолея.
Това е засега.
Хубав ден на всички!

Добре дошла.   Smiley
Ако си на намалени калории, очаквана реакция на тялото.Орежеш ли входните калории, тялото самО си намаля изходните.
Т.е., тялото си нагажда разхода според прихода.


Благодаря много!Да на намален калориен прием съм.
Как според вас е добре да се излезе от застоя.Намаляват се калориите,увеличават се или е добре да се продължи по същия начин?


Така и предположих. Аз нямам опит с калории. Отслабнах с ВМНВХ, а там няма калорийна рестрикция. Дано се включат дами с опит с калориите.

# 282
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 031
При задържане на килограмите при усилени физически упражнение специалистите съветват да се вдигнат калориите са известно време. При някои хора се наблюдава такъв застой и с увеличаване на калориите този застой изчезва. Нека да пробва Sladurka може да има ефект. Ако няма промяна тогава да помисли за друг тип диета по-подходяща за нея.

# 283
  • Мнения: 15 745
Благодаря много!Да на намален калориен прием съм.
Как според вас е добре да се излезе от застоя.Намаляват се калориите,увеличават се или е добре да се продължи по същия начин?

Според мен е добре да включиш веднъж седмично зареждащ ден. Така ще задвижиш килограмите. Правиш захранване, след което може и фаст да включиш. Първия ден след зареждащия ден организма гори най-много калории

# 284
  • Мнения: 87
Празниците не ме притесняват, защото последните години и да искам не мога да преям. Засищам се от малко и после продължавам на питиета и цигари. Обаче от известно време ме е хванало нервното ядене. Мразя си работата, всичко ме дразни, едвам ставам в тъмното сутрин и страшно ми се ядат въглехидрати. Не сладко, а паста, бургери, печени филийки с всякакви неща отгоре и дори баници! Вечер нямам търпение да се прибера на топло, да си направя някакви такива неща и да си сипя червено вино. После и ром с кола, което е ужасно. Мина МЦ и не е това. Просто място не си намирам! Студено ми е и изобщо страшен киселяк. Не знам дали е защото ми мина голям стрес в работата и се готвих с месеци и след него така отпаднах, че все едно ме бяха били. Още съм така.
Пия магнезий, Д3 + К2, витамин C в големи количества, Биозин. За момента нямам поражения в килограми и сантиметри, но при мен рязко скачат килата при подобни състояния. Буквално за 3-5 дни ще стане. Опитвам се да си сложа спирачки. Днес съм помъкнала на работа бекон, кашкавал, варени яйца та барем ме заситят.
Май спешно трябва да тръгна в залата. И това не правя от месеци...Заклела съм се пред себе си, че освен по някакви здравословни причини, никога повече няма да си позволя да се изпусна, но ей на! Май ми трябва отпуск, но не трапезно-празничен, а някъде да се кисна в минерална вода, да бъхтя по баири и да спя кат мечка Simple Smile
Изивнете ме, моля, но имах нужда някъде да измрънкам.
Толкова познато... все едно аз съм го писала. Имам такива състояния периодично, но се научих да се измъквам от тях бързо - точно с бягство за два дни в почивка, с басейн с минерална вода, хубава книга, яздене в планината и т.н. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт