Gеаrbеѕt: нaй-бъpзo paзвивaщата ce плaтфopма зa онлайн пaзapyвaнe!

  • 9 821
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Здравейте,
След колко време се опаковат и изпращат поръчките? Поръчах в петък на 23.11. от склад в Чехия, пише, че доставката ще е между 2-5 работни дни. Днес реално е втория работен ден, а гледам че в My orders нищо не помръдва... вероятно заради черния петък...Confused И още един въпрос- къде да си чакам поръчката - в пощата или на адреса, който съм дала /поръчката е с DHL/?

На първият въпрос: моят робот дойде за 5 ра. дена но бе беше по лудницата. На вторият - на адреса ми го докараха.

Ахат, идват, защо да не идват  newsm78 Във ФБ групата няма оплаквания от непристигнали а там пазаруват само от този сайт

# 16
  • Мнения: 274
Здравейте и аз се чудя да поръчам ли обсъждания робот, но никой не е споделил дали го е получил, или други поръчки от намаленията..вс наред ли е, идват ли както е обявено от европейските складове?
Здравейте! Mоже да се присъедините към фейсбук групата: https://www.facebook.com/groups/795791053941687/?ref=br_rs. Много хора са купили робот от сайта и може да ви помогнат с информация.

Здравейте,
След колко време се опаковат и изпращат поръчките? Поръчах в петък на 23.11. от склад в Чехия, пише, че доставката ще е между 2-5 работни дни. Днес реално е втория работен ден, а гледам че в My orders нищо не помръдва... вероятно заради черния петък...Confused И още един въпрос- къде да си чакам поръчката - в пощата или на адреса, който съм дала /поръчката е с DHL/?
Здравейте! Да, с DHL от чешкия склад ще пристигне в България в срок от 2-5 работни дни. На страница също може да намерите инфо кога ще го шипнат. С DHL можете да очаквате поръчката си на посочения адрес.

# 17
  • Мнения: 1 105
В тази фейсбук група има нещо , което не ми харесва. Администраторът уж помага за поръчката, която не е нищо сложно, трябва да си много да не казвам какъв, за да не можеш да си поръчаш сам. Изпраща ти линк, от който задължително трябва да поръчаш. После чака да направиш поръчка и да ти каже дали я вижда в сайта, приканва те да плащаш,....

# 18
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Пепина, не поръчвайте от там щом не Ви допада но има доста коментари за различни модели, което е полезно за търсещите  Peace

# 19
  • Мнения: 795
В тази фейсбук група има нещо , което не ми харесва. Администраторът уж помага за поръчката, която не е нищо сложно, трябва да си много да не казвам какъв, за да не можеш да си поръчаш сам. Изпраща ти линк, от който задължително трябва да поръчаш. После чака да направиш поръчка и да ти каже дали я вижда в сайта, приканва те да плащаш,....

Абсолютно подкрепям ! Помощта, която той трябваше да ми окаже, се състоеше в един мой въпрос- кой е склада в Европа, защото не знаех още какви са означенията, не знаех къде да сложа тикчето. Но той държеше точно от конкретен линк. Ако все още някой не се е досетил, човека си взема комисионна,в  което както казах и на него няма нищо лошо. Пререканията ни с него дойдоха от факта, че аз съм за него  неблагодарница, защото видите ли той  много ми е помогнал, но на въпроса ми дали си е взел комисионната от мен , естествено не ми отговори, но не го и отрече. И всичко дойде от факта, че пуснах един въпрос в фейсбук -групата, оказа се, че тази публикация трябва да се одобри от него. А не се одобри, защото трябвало да си снимам робота в къщи, да публикувам снимката и да поднеса ЗАБЕЛЕЖЕТЕ специалните си благодарности към него, за помощта ,която ми е оказал при поръчката. Аз естествено отказах. Та тази група е в услуга само на администратора си и отчасти на участниците, които са му потенциални клиенти.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Мдаа, не звучи добре  Tired

# 21
  • Мнения: 1 105
Аз пък не обичам да ме правят на балък. Ако ми кажат направо ще ти помогна, поръчай от еди къде си, защото ще имам комисионна, ще го направя, защото съм уведомена. Но по 5 пъти да ми се напомня да поръчам точно от неговия линк, а не от моя който съм му пратила да ми каже мнение за робота  ми е нагло. И всеки пост започва с огромни благодарности за господина.

# 22
  • Мнения: 795
Аз пък не обичам да ме правят на балък. Ако ми кажат направо ще ти помогна, поръчай от еди къде си, защото ще имам комисионна, ще го направя, защото съм уведомена. Но по 5 пъти да ми се напомня да поръчам точно от неговия линк, а не от моя който съм му пратила да ми каже мнение за робота  ми е нагло. И всеки пост започва с огромни благодарности за господина.

Ми той си ги иска тия благодарности, така е заръчано Wink 
Сори за спама Relaxed

# 23
  • Русе
  • Мнения: 7 794
То няма лошо, намерил си начин да изкарва пари но чак пък така.... Sad Не знаех Sad

# 24
  • Мнения: 217
Ели_дечкин благодаря много ...отдавна се каня за робота, но нямах време да чета отзиви в групата на фейсбук! Поръчах го , начисли ми някакви допълнителни такси освен за шипинг $276.94 USD  надявам се вс да е ок!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 231
Не ми става ясно този робот от какъв склад ще пристигне. Пише EU Plug /други индикации и кодове не виждам/...това значи ли, че ще е от европейски такъв?!
 https://www.gearbest.com/robot-vacuum/pp_009459134615.html?wid=1 … 03#anchorGoodsFAQ

# 26
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Това PLUG е накрайникът/щепселът. Роботът ще дойде от Китай. Няма опция за евро склад

# 27
  • Мнения: 1 105
Когато пише Fast 23 е от европейски склад.

# 28
  • Мнения: 23

Г-жа Пепи, щом сме стигнали до поръчка от мой линк, значи вие сте ми писали за помощ!  Не знам защо се засягате толкова, след като получихте нужната информация.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 192
Поръчвала съм два робота от сайта, няколко телефона Шайоми. Много съм доволна. По цене на Шайоми и Айлайф са значително по-евтини от търговците в Али експрес. Всичко останало им е по-скъпо.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт